KURSY I SZKOLENIA E COMMERCE
e-commerce manager

Zrób razem z nami swoje pierwsze kroki aby zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu e-commerce marketingu. 

Dla startujących w branży e-commerce przygotowaliśmy kompleksowy materiał w formie kursu online z wiedzy teoretycznej oraz praktyczne ćwiczenia na narzędziach marketingowych.

Jeśli chcesz skutecznie rozwinąć swój sklep internetowy lub znaleźć pracę w zawodzie przyszłości czyli e-commerce menagera to koniecznie zapisz się już dziś!  

UWAGA! Najnowsza edycja kursu na rok 2022/2023,
w formie aż 125 lekcji online jest już dostępna!

ZAKRES KURSU E COMMERCE MANAGER

Czego nauczysz się podczas kursu dla e-commerce managera?

 • Dowiesz się jakie są aktualne trendy, skuteczne narzędzia, metody komunikacji i sprzedaży przez Internet
 • Nauczysz się jak zaplanować oraz uruchomić sprawną komunikację z Klientem w Internecie
 • Zdobędziesz niezbędną wiedzę na temat podstaw uruchamiania i optymalizacji strony lub sklepu internetowego
 • Dowiesz się jak tworzyć i promować treści na stronie, blogu i sklepie oraz jak prowadzić skuteczny content marketing poprzez zewnętrzne publikacje
 • Nauczysz się planować strategię i krok po kroku uruchamiać kampanie reklamowe w Google Ads
 • Poznasz podstawowe narzędzia oraz elementarną wiedzę z zakresu SEO (ang. Search Engine Optimization) poprzez optymalizację i pozycjonowanie serwisów internetowych 
 • Uruchomisz oraz zoptymalizujesz Google Analytics oraz nauczysz się jak tworzyć i czytać praktyczne raporty z danych, także za pomocą Google Data Studio
 • Poznasz efektywne metody promocji i komunikacji z Twoimi Klientami  
 • Dowiesz się jak współpracować z agencjami, domami mediowymi, mediami i dostawcami usług dedykowanych dla przedsiębiorców działających w e-biznesie

CO DOSTAJESZ?

Tylko praktyczna wiedza

Podczas naszych szkoleń otrzymujesz gotową, praktyczną wiedzę niezbędną do samodzielnej pracy. Pracujemy krok po kroku na aktualnych wersjach narzędzi marketingowych. Otrzymujesz gotowe rozwiązania do wdrożenia z dnia na dzień

Wygodny tryb Online

Kurs realizowany jest w trybie Online w formie odcinków – nagrań wideo. Dzięki czemu w zaciszu domu możesz spokojnie skupić się na wiedzy, która będzie przekazywana. Bez zbędnych dojazdów, tracenia czasu i kosztów na przejazdy.

Wyrównany poziom

W kursie biorą udział osoby, które podobnie jak Ty nie mają praktycznie żadnej wiedzy na temat marketingu internetowego i doświadczenia z biznesem w Internecie. Nie musisz się więc martwić, że nie podołasz lub że poziom czy też słownictwo będzie niezrozumiałe. Na pewno dasz radę! 

Dodatki i bonusy

Uczestnicy szkoleń otrzymują dodatkowe bonusy, w tym m.in. dostęp do platformy szkoleniowej, bogate materiały szkoleniowe, dostęp do zamkniętych grup na FB i inne gratisy! W ramach pakietu możesz wykupić także indywidualne konsultacje dla Twojej firmy!

Certyfikat ukończenia kursu w trybie online dla e-commerce managera

kurs marketingu internetowego certyfikat

ILE KOSZTUJE DOSTĘP DO KURSU E COMMERCE?

Kurs 125 lekcji - wariant NoLimit

Licencja dożywotnia. Płatność jednorazowa + drukowana książka gratis!
2400
500 zł Cena brutto z 23% VAT. Opłata jednorazowa.
 • Docelowo dostęp do 126 lekcji na platformie szkoleniowej
 • Na dzień dzisiejszy dostęp do wszystkich 76 lekcji w dostępnych modułach!
 • Materiały szkoleniowe w formacie PDF
 • Dostęp do wszystkich bieżących aktualizacji
 • Dostęp do wszystkich lekcji archiwalnych
 • Imienny certyfikat ukończenia kursów w PDF
 • Książka "SUKCES W INTERNECIE. Poradnik na start dla początkujących". Wersja drukowana 155 stron!
 • CENA W LIMITOWANEJ PROMOCJI!
NOLIMIT

Masz pytania dotyczące programu "e-commerce manager kurs"?

NAPISZ NA INFO(@)SUKCESWINTERNECIE.PL
LUB ZADZWOŃ TERAZ: 507 957 579

Menadżer e-commerce – zawód z przyszłością!

XXI wiek to era bardzo szybkiego postępu technologicznego i ogólnego rozwoju. Przedsiębiorcy, którzy chcą dziś utrzymać się na rynku, stają przed bardzo trudnym zadaniem – muszą nadążać za nowoczesnymi trendami. Oznacza to, że niemal wszyscy potrzebują dziś sklepu internetowego i osoby do zarządzania jego sprawnym działaniem – managera e-commerce. Wystarczy spojrzeć na oferty pracy dostępne w Internecie, aby wiedzieć, że jest to obecnie jedna z najbardziej pożądanych ofert pracy dostępnych. Dlatego dobrym pomysłem jest przejście przez szkolenie z zakresu e-commerce pod okiem doświadczonych praktyków!

Kim jest menedżer e-commerce?

Aby cały proces sprzedaży przez Internet przebiegał sprawnie konieczna jest kompleksowa wiedza z zakresu marketingu i sprzedaży internetowej.

Podstawowym zadaniem managera e-commerce jest koordynacja wszystkich procesów związanych ze sprzedażą towarów lub usług przez Internet. Dlatego e-commmerce manager powinien umieć prowadzić analizy, nadzorować sprawny przebieg procesu sprzedaży, ale także zwracać uwagę na satysfakcję klienta i właściwą obsługę posprzedażową. Menedżer e-commerce musi również posiadać bardzo ważne umiejętności miękkie – często bowiem stanie przed koniecznością przeszkolenia podległego mu z czasem działu sprzedaży. Chociaż praca ta jest zwykle wykonywana przez freelancera, który nie jest na stałe związany z firmą, zawsze musi to być ktoś z ogromną wiedzą i niemal wyjątkowymi umiejętnościami.

E-commerce menager kurs – niezbędne podstawy wiedzy w wygodnej formule.

Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem jako menedżer ds. e-marketingu, to jest to bardzo dobry moment. Na polskim rynku pojawił się pierwszy kompleksowy kurs Marketingu Internetowego „125 lekcji o Marketingu Internetowym”, na którym przygotujesz się do pracy w swoim wymarzonym zawodzie. W trakcie kursu poznasz niezbędne narzędzia, takie jak Google Ads, do planowania, wdrażania i optymalizacji kampanii w Internecie. Zdobędziesz niezbędną wiedzę o największych platformach sprzedażowych, nauczysz się tworzyć reklamy na różnych serwisach, poznasz zasady optymalizacji serwisu. Program kursu jest bardzo bogaty. Oznacza to, że ukończenie cyklu szkoleniowego tego kursu otworzy Ci drogę do spełnienia oczekiwań potencjalnych pracodawców.

Zarówno krajowa, jak i światowa gospodarka szybko się zmienia – nic dziwnego, że dziś rynek pracy też nie wygląda tak, jak kilka lat temu. Szczególnie w ostatnich miesiącach stało się jasne, że sprzedaż online to przyszłość dla większości firm. Dlatego przedsiębiorcy potrzebują kompetentnych ludzi do objęcia stanowiska e-commerce managera, którzy pomogą im osiągnąć pożądane rezultaty.

Jeśli planujesz swój e-commerce rozwój zawodowy i karierę jako e-commerce manager, warto już dziś zrobić pierwszy krok i zapisać się na kurs, aby krok po kroku zdobywać nową wiedzę i praktyczne umiejętności! Być może najlepszym rozwiązaniem na tej ścieżce byłoby wzięcie udziału w kursie „125 Kursów Marketingu Internetowego” – zapoznaj się z treścią wszystkich 125 lekcji i rozpocznij naukę już dziś! 

Sprawdź nowe artykuły na blogu SUKCES W INTERNECIE

Google Ads - 20 podstawowych pojęć

Google Ads. 20 podstawowych pojęć na start.

Google Ads jest potężnym narzędziem marketingowym, które pozwala na promowanie Twojej strony internetowej, produktów lub usług w wynikach wyszukiwania Google, w sieci reklamowej oraz na YouTube. Aby skutecznie zarządzać kampaniami w Google Ads, warto zrozumieć podstawowe pojęcia związane z tym systemem. W tym artykule przedstawiam subiektywnie 20 najważniejszych terminów, które każdy powinien znać, zanim samodzielnie uruchomi kampanię w Google Ads.

Czytaj więcej »
e-commerce manager

Digital Marketing Manager

W dzisiejszych czasach, sprzedaż przez internet jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na rozwijanie biznesu i osiąganie zysków. Internet daje możliwość dotarcia do ogromnej liczby klientów, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują, co otwiera przed przedsiębiorcami nieskończone możliwości.

Czytaj więcej »

Jak sprzedawać w Internecie?

W dzisiejszych czasach, sprzedaż przez internet jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na rozwijanie biznesu i osiąganie zysków. Internet daje możliwość dotarcia do ogromnej liczby klientów, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują, co otwiera przed przedsiębiorcami nieskończone możliwości.

Czytaj więcej »

Na skróty: Kursy  |  Szkolenia  |  Książka  |  Doradztwo  |  Usługi  |  Blog  |  Kontakt

SukceswInternecie.pl Robert Duda | ul. Mickiewicza 10A/12, 47-400 Racibórz
NIP/VAT: PL6472223986 | REGON: 278029755 | Data powstania firmy: 01.04.2003

Masz pytania? Zadzwoń (8.00 – 16.00): Tel:  507 957 579  lub 606 476 711  

email: info(at)sukceswinternecie.pl  |  Polityka prywatności  | Regulamin szkoleń  

Prawa autorskie 2023 ©SukceswInternecie Robert Duda. Wszelkie prawa zastrzeżone.