e-commerce manager kurs

Zrób razem z nami swoje pierwsze kroki aby zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu e-commerce marketingu. 

Dla startujących w branży e-commerce przygotowaliśmy kompleksowy materiał w formie kursu online z wiedzy teoretycznej oraz praktyczne ćwiczenia na narzędziach marketingowych.

Jeśli chcesz skutecznie rozwinąć swój sklep internetowy lub znaleźć pracę w zawodzie przyszłości czyli e-commerce menagera to koniecznie zapisz się już dziś!  

UWAGA! Najnowsza edycja kursu na rok 2022/2023,
w formie aż 125 lekcji online jest już dostępna!

ZAKRES KURSU

Czego nauczysz się podczas kursu dla e-commerce managera?

 • Dowiesz się jakie są aktualne trendy, skuteczne narzędzia, metody komunikacji i sprzedaży przez Internet
 • Nauczysz się jak zaplanować oraz uruchomić sprawną komunikację z Klientem w Internecie
 • Zdobędziesz niezbędną wiedzę na temat podstaw uruchamiania i optymalizacji strony lub sklepu internetowego
 • Dowiesz się jak tworzyć i promować treści na stronie, blogu i sklepie oraz jak prowadzić skuteczny content marketing poprzez zewnętrzne publikacje
 • Nauczysz się planować strategię i krok po kroku uruchamiać kampanie reklamowe w Google Ads
 • Poznasz podstawowe narzędzia oraz elementarną wiedzę z zakresu SEO (ang. Search Engine Optimization) poprzez optymalizację i pozycjonowanie serwisów internetowych 
 • Uruchomisz oraz zoptymalizujesz Google Analytics oraz nauczysz się jak tworzyć i czytać praktyczne raporty z danych, także za pomocą Google Data Studio
 • Poznasz efektywne metody promocji i komunikacji z Twoimi Klientami  
 • Dowiesz się jak współpracować z agencjami, domami mediowymi, mediami i dostawcami usług dedykowanych dla przedsiębiorców działających w e-biznesie

CO DOSTAJESZ?

Tylko praktyczna wiedza

Podczas naszych szkoleń otrzymujesz gotową, praktyczną wiedzę niezbędną do samodzielnej pracy. Pracujemy krok po kroku na aktualnych wersjach narzędzi marketingowych. Otrzymujesz gotowe rozwiązania do wdrożenia z dnia na dzień

Wygodny tryb Online

Kurs realizowany jest w trybie Online w formie odcinków – nagrań wideo. Dzięki czemu w zaciszu domu możesz spokojnie skupić się na wiedzy, która będzie przekazywana. Bez zbędnych dojazdów, tracenia czasu i kosztów na przejazdy.

Wyrównany poziom

W kursie biorą udział osoby, które podobnie jak Ty nie mają praktycznie żadnej wiedzy na temat marketingu internetowego i doświadczenia z biznesem w Internecie. Nie musisz się więc martwić, że nie podołasz lub że poziom czy też słownictwo będzie niezrozumiałe. Na pewno dasz radę! 

Dodatki i bonusy

Uczestnicy szkoleń otrzymują dodatkowe bonusy, w tym m.in. dostęp do platformy szkoleniowej, bogate materiały szkoleniowe, dostęp do zamkniętych grup na FB i inne gratisy! W ramach pakietu możesz wykupić także indywidualne konsultacje dla Twojej firmy!

Certyfikat ukończenia kursu w trybie online dla e-commerce managera

kurs marketingu internetowego certyfikat

ILE TO KOSZTUJE?

Udział w kursie wideo

Licencja na rok. Płatność miesięczna przelewem lub kartą kredytową.
200
75 zł Miesięczna opłata. Brutto 92,25 z 23% VAT
 • Dostęp do 125 lekcji na platformie szkoleniowej
 • Materiały szkoleniowe w formacie PDF
 • Dostęp do wszystkich bieżących aktualizacji
 • Imienny certyfikat ukończenia szkolenia PDF
 • W promocji oszczędzasz 125 zł miesięcznie!
Miesięcznie

Udział w kursie wideo

Licencja na rok. Płatność roczna jednorazowa, w tym 2 miesiące gratis!
2400
750 zł Roczna opłata. Brutto 922,50 zł z 23% VAT
 • Dostęp do 125 lekcji na platformie szkoleniowej
 • Materiały szkoleniowe w formacie PDF
 • Dostęp do wszystkich bieżących aktualizacji
 • Imienny certyfikat ukończenia szkolenia PDF
 • W promocji oszczędzasz teraz aż 1650 zł !!!
Rocznie

Masz pytania dotyczące programu "e-commerce manager kurs"?

NAPISZ NA INFO(@)SUKCESWINTERNECIE.PL
LUB ZADZWOŃ TERAZ: 507 957 579

Menadżer e-commerce – zawód z przyszłością!

XXI wiek to era bardzo szybkiego postępu technologicznego i ogólnego rozwoju. Przedsiębiorcy, którzy chcą dziś utrzymać się na rynku, stają przed bardzo trudnym zadaniem – muszą nadążać za nowoczesnymi trendami. Oznacza to, że niemal wszyscy potrzebują dziś sklepu internetowego i osoby do zarządzania jego sprawnym działaniem – managera e-commerce. Wystarczy spojrzeć na oferty pracy dostępne w Internecie, aby wiedzieć, że jest to obecnie jedna z najbardziej pożądanych ofert pracy dostępnych. Dlatego dobrym pomysłem jest przejście przez szkolenie z zakresu e-commerce pod okiem doświadczonych praktyków!

Kim jest menedżer e-commerce?

Aby cały proces sprzedaży przez Internet przebiegał sprawnie konieczna jest kompleksowa wiedza z zakresu marketingu i sprzedaży internetowej.

Podstawowym zadaniem managera e-commerce jest koordynacja wszystkich procesów związanych ze sprzedażą towarów lub usług przez Internet. Dlatego e-commmerce manager powinien umieć prowadzić analizy, nadzorować sprawny przebieg procesu sprzedaży, ale także zwracać uwagę na satysfakcję klienta i właściwą obsługę posprzedażową. Menedżer e-commerce musi również posiadać bardzo ważne umiejętności miękkie – często bowiem stanie przed koniecznością przeszkolenia podległego mu z czasem działu sprzedaży. Chociaż praca ta jest zwykle wykonywana przez freelancera, który nie jest na stałe związany z firmą, zawsze musi to być ktoś z ogromną wiedzą i niemal wyjątkowymi umiejętnościami.

E-commerce menager kurs – niezbędne podstawy wiedzy w wygodnej formule.

Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem jako menedżer ds. e-marketingu, to jest to bardzo dobry moment. Na polskim rynku pojawił się pierwszy kompleksowy kurs Marketingu Internetowego „125 lekcji o Marketingu Internetowym”, na którym przygotujesz się do pracy w swoim wymarzonym zawodzie. W trakcie kursu poznasz niezbędne narzędzia, takie jak Google Ads, do planowania, wdrażania i optymalizacji kampanii w Internecie. Zdobędziesz niezbędną wiedzę o największych platformach sprzedażowych, nauczysz się tworzyć reklamy na różnych serwisach, poznasz zasady optymalizacji serwisu. Program kursu jest bardzo bogaty. Oznacza to, że ukończenie cyklu szkoleniowego tego kursu otworzy Ci drogę do spełnienia oczekiwań potencjalnych pracodawców.

Zarówno krajowa, jak i światowa gospodarka szybko się zmienia – nic dziwnego, że dziś rynek pracy też nie wygląda tak, jak kilka lat temu. Szczególnie w ostatnich miesiącach stało się jasne, że sprzedaż online to przyszłość dla większości firm. Dlatego przedsiębiorcy potrzebują kompetentnych ludzi do objęcia stanowiska e-commerce managera, którzy pomogą im osiągnąć pożądane rezultaty.

Jeśli planujesz swój e-commerce rozwój zawodowy i karierę jako e-commerce manager, warto już dziś zrobić pierwszy krok i zapisać się na kurs, aby krok po kroku zdobywać nową wiedzę i praktyczne umiejętności! Być może najlepszym rozwiązaniem na tej ścieżce byłoby wzięcie udziału w kursie „125 Kursów Marketingu Internetowego” – zapoznaj się z treścią wszystkich 125 lekcji i rozpocznij naukę już dziś! 

Sprawdź nowe artykuły na blogu SUKCES W INTERNECIE

Sukces w Internecie - poradnik na start dla początkujących

Co to jest SEO? Elementarz 2022

Co to jest SEO i dlaczego tak ważne jest, by witryna twojej firmy była jedną z pierwszych, która pojawi się w wyszukiwarce Google, jeśli internauci szukają oferowanych przez ciebie towarów czy usług. Jak to osiągnąć?

Czytaj więcej »

Właścicielem marki i projektu SUKCES W INTERNECIE jest firma:
Spozycjonowani.pl Robert Duda | ul. Mickiewicza 10A/12, 47-400 Racibórz
NIP/VAT: PL6472223986 | REGON: 278029755 | Data powstania firmy: 01.04.2003

Masz pytania? Zadzwoń (8.00 – 17.00): Tel:  507 957 579  lub 606 476 711  

email: info(at)sukceswinternecie.pl  |  Polityka prywatności  | Regulamin szkoleń