KURSY I SZKOLENIA E COMMERCE
e-commerce manager

Zrób razem z nami swoje pierwsze kroki aby zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu e-commerce marketingu. 

Dla startujących w branży e-commerce przygotowaliśmy kompleksowy materiał w formie kursu online z wiedzy teoretycznej oraz praktyczne ćwiczenia na narzędziach marketingowych.

Jeśli chcesz skutecznie rozwinąć swój sklep internetowy lub znaleźć pracę w zawodzie przyszłości czyli e-commerce menagera to koniecznie zapisz się już dziś!  

UWAGA! Najnowsza edycja kursu na rok 2022/2023,
w formie aż 125 lekcji online jest już dostępna!

ZAKRES KURSU E COMMERCE MANAGER

Czego nauczysz się podczas kursu dla e-commerce managera?

 • Dowiesz się jakie są aktualne trendy, skuteczne narzędzia, metody komunikacji i sprzedaży przez Internet
 • Nauczysz się jak zaplanować oraz uruchomić sprawną komunikację z Klientem w Internecie
 • Zdobędziesz niezbędną wiedzę na temat podstaw uruchamiania i optymalizacji strony lub sklepu internetowego
 • Dowiesz się jak tworzyć i promować treści na stronie, blogu i sklepie oraz jak prowadzić skuteczny content marketing poprzez zewnętrzne publikacje
 • Nauczysz się planować strategię i krok po kroku uruchamiać kampanie reklamowe w Google Ads
 • Poznasz podstawowe narzędzia oraz elementarną wiedzę z zakresu SEO (ang. Search Engine Optimization) poprzez optymalizację i pozycjonowanie serwisów internetowych 
 • Uruchomisz oraz zoptymalizujesz Google Analytics oraz nauczysz się jak tworzyć i czytać praktyczne raporty z danych, także za pomocą Google Data Studio
 • Poznasz efektywne metody promocji i komunikacji z Twoimi Klientami  
 • Dowiesz się jak współpracować z agencjami, domami mediowymi, mediami i dostawcami usług dedykowanych dla przedsiębiorców działających w e-biznesie

CO DOSTAJESZ?

Tylko praktyczna wiedza

Podczas naszych szkoleń otrzymujesz gotową, praktyczną wiedzę niezbędną do samodzielnej pracy. Pracujemy krok po kroku na aktualnych wersjach narzędzi marketingowych. Otrzymujesz gotowe rozwiązania do wdrożenia z dnia na dzień

Wygodny tryb Online

Kurs realizowany jest w trybie Online w formie odcinków – nagrań wideo. Dzięki czemu w zaciszu domu możesz spokojnie skupić się na wiedzy, która będzie przekazywana. Bez zbędnych dojazdów, tracenia czasu i kosztów na przejazdy.

Wyrównany poziom

W kursie biorą udział osoby, które podobnie jak Ty nie mają praktycznie żadnej wiedzy na temat marketingu internetowego i doświadczenia z biznesem w Internecie. Nie musisz się więc martwić, że nie podołasz lub że poziom czy też słownictwo będzie niezrozumiałe. Na pewno dasz radę! 

Dodatki i bonusy

Uczestnicy szkoleń otrzymują dodatkowe bonusy, w tym m.in. dostęp do platformy szkoleniowej, bogate materiały szkoleniowe, dostęp do zamkniętych grup na FB i inne gratisy! W ramach pakietu możesz wykupić także indywidualne konsultacje dla Twojej firmy!

Certyfikat ukończenia kursu w trybie online dla e-commerce managera

kurs marketingu internetowego certyfikat

ILE KOSZTUJE DOSTĘP DO KURSU E COMMERCE?

MARKETING INTERNETOWY PREMIUM

Licencja dożywotnia.
Płatność jednorazowa z dożywotnią gwarancją aktualizacji kursów.
7803
1797 zł Cena brutto z 23% VAT. Opłata jednorazowa.
 • Docelowo dostęp do 130 lekcji na platformie szkoleniowej
 • Na dzień dzisiejszy dostęp do wszystkich 86 lekcji w dostępnych modułach!
 • Książka SUKCES W INTERNECIE. Poradnik dla początkujących na start. Ebook i książka drukowana
 • Google Ads Poradnik 2024. Książka drukowana i ebook. 2 x 352 strony.
 • SEO. Poradnik o pozycjonowaniu stron dla początkujących (2024). Książka drukowana i ebook. 2 x 220 stron
 • Marketing Internetowy Jak znaleźć Klientów i sprzedawać przez Internet? Edycja 2024. Książka drukowana i ebook. 2 x 363 strony
 • Materiały szkoleniowe w formacie PDF
 • Dostęp do wszystkich bieżących aktualizacji
 • Dostęp do wszystkich lekcji archiwalnych
 • Imienny certyfikat ukończenia kursów w PDF
 • Dostęp do 10 webinarów 2024 roku i wszystkich nagrań webinarów
 • Najniższa cena na rynku
 • CENA W LIMITOWANEJ PROMOCJI!
JEDNORAZOWO

Masz pytania dotyczące programu "e-commerce manager kurs"?

NAPISZ NA INFO(@)SUKCESWINTERNECIE.PL
LUB ZADZWOŃ TERAZ: 507 957 579

Menadżer e-commerce – zawód z przyszłością!

XXI wiek to era bardzo szybkiego postępu technologicznego i ogólnego rozwoju. Przedsiębiorcy, którzy chcą dziś utrzymać się na rynku, stają przed bardzo trudnym zadaniem – muszą nadążać za nowoczesnymi trendami. Oznacza to, że niemal wszyscy potrzebują dziś sklepu internetowego i osoby do zarządzania jego sprawnym działaniem – managera e-commerce. Wystarczy spojrzeć na oferty pracy dostępne w Internecie, aby wiedzieć, że jest to obecnie jedna z najbardziej pożądanych ofert pracy dostępnych. Dlatego dobrym pomysłem jest przejście przez szkolenie z zakresu e-commerce pod okiem doświadczonych praktyków!

Kim jest menedżer e-commerce?

Aby cały proces sprzedaży przez Internet przebiegał sprawnie konieczna jest kompleksowa wiedza z zakresu marketingu i sprzedaży internetowej.

Podstawowym zadaniem managera e-commerce jest koordynacja wszystkich procesów związanych ze sprzedażą towarów lub usług przez Internet. Dlatego e-commmerce manager powinien umieć prowadzić analizy, nadzorować sprawny przebieg procesu sprzedaży, ale także zwracać uwagę na satysfakcję klienta i właściwą obsługę posprzedażową. Menedżer e-commerce musi również posiadać bardzo ważne umiejętności miękkie – często bowiem stanie przed koniecznością przeszkolenia podległego mu z czasem działu sprzedaży. Chociaż praca ta jest zwykle wykonywana przez freelancera, który nie jest na stałe związany z firmą, zawsze musi to być ktoś z ogromną wiedzą i niemal wyjątkowymi umiejętnościami.

E-commerce menager kurs – niezbędne podstawy wiedzy w wygodnej formule.

Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem jako menedżer ds. e-marketingu, to jest to bardzo dobry moment. Na polskim rynku pojawił się pierwszy kompleksowy kurs Marketingu Internetowego „125 lekcji o Marketingu Internetowym”, na którym przygotujesz się do pracy w swoim wymarzonym zawodzie. W trakcie kursu poznasz niezbędne narzędzia, takie jak Google Ads, do planowania, wdrażania i optymalizacji kampanii w Internecie. Zdobędziesz niezbędną wiedzę o największych platformach sprzedażowych, nauczysz się tworzyć reklamy na różnych serwisach, poznasz zasady optymalizacji serwisu. Program kursu jest bardzo bogaty. Oznacza to, że ukończenie cyklu szkoleniowego tego kursu otworzy Ci drogę do spełnienia oczekiwań potencjalnych pracodawców.

Zarówno krajowa, jak i światowa gospodarka szybko się zmienia – nic dziwnego, że dziś rynek pracy też nie wygląda tak, jak kilka lat temu. Szczególnie w ostatnich miesiącach stało się jasne, że sprzedaż online to przyszłość dla większości firm. Dlatego przedsiębiorcy potrzebują kompetentnych ludzi do objęcia stanowiska e-commerce managera, którzy pomogą im osiągnąć pożądane rezultaty.

Jeśli planujesz swój e-commerce rozwój zawodowy i karierę jako e-commerce manager, warto już dziś zrobić pierwszy krok i zapisać się na kurs, aby krok po kroku zdobywać nową wiedzę i praktyczne umiejętności! Być może najlepszym rozwiązaniem na tej ścieżce byłoby wzięcie udziału w kursie „125 Kursów Marketingu Internetowego” – zapoznaj się z treścią wszystkich 125 lekcji i rozpocznij naukę już dziś! 

Sprawdź nowe artykuły na blogu SUKCES W INTERNECIE

10 pytań z markeitngu

10 pytań, na które musisz odpowiedzieć!

Moje nazwisko zobowiązuje…  ja się uczę cały czas 😊😊😊.

Każde szkolenie, konsultacje z klientami czy realizowany audyt działań Digital Marketingowych w firmie, to zawsze nowe doświadczenia i nauka na konkretnych projektach, firmach, potrzebach i celach biznesowych.

To co daje wspólny mianownik, dla większości firm i organizacji, z którymi miałem przyjemność współpracować, to niestety brak elementarnej wiedzy o możliwościach jakie daje dziś marketing internetowy. W ten sposób widzę na liczbach jak marnowane są czasami ogromne budżety na nieskuteczne bo nieprzemyślane działania.

Czytaj więcej »
Wybory Samorzadowe - ksiazka ebook poradnik

Wybory samorządowe. Błędy w kampanii. Co kandydaci robią nie tak i przegrywają?” Nowy poradnik na wybory 2024!

Kampanie wyborcze to czas intensywnej rywalizacji o uwagę i zaufanie wyborców. W Polsce, z rozpoczęciem kolejnego sezonu wyborczego, tradycyjnie nasze miasteczka zalewają tony papieru i plastiku – ulotki, plakaty i banery. Jednak czas pokazuje, że te metody mogą już nie być tak skuteczne, jak kiedyś. Z drugiej strony, coraz więcej kandydatów stawia głównie na obecność w mediach społecznościowych, często ograniczając się wyłącznie do Facebooka. Czy to wystarczy, aby przyciągnąć uwagę wyborców?

Czytaj więcej »
Jak i gdzie sprzedawać w internecie?

Jak i gdzie sprzedawać w internecie?

Ten artykuł postanowiłem napisać po doświadczeniach z rozmów podczas ostatnich szkoleń, warsztatów i konsultacji z Klientami. Niestety w większości firm i organizacji spotkam się z brakiem wiedzy na temat możliwości jakie daje dziś na progu roku 2024 Internet.
Dzisiaj firmy stoją przed wyzwaniem znalezienia najbardziej efektywnych sposobów dotarcia do swoich klientów i wyróżnienia się na tle konkurencji. Rozwój technologii i zmieniające się zachowania konsumentów wymagają od marketerów ciągłego dostosowywania strategii i eksplorowania nowych kanałów promocji.

Czytaj więcej »
konta Google - dostepy w firmie

Dostępy do narzędzi Google w firmie – Twoje zabezpieczenie „w razie czego”

Narzędzia Google stały się fundamentem efektywnego prowadzenia biznesu w Internecie. Niezależnie od tego, czy chodzi o analizę danych ruchu na stronie, optymalizację kampanii reklamowych, czy zarządzanie komunikacją z klientami, narzędzia Google są niezbędne dla każdej firmy pragnącej rozwijać swoją obecność online. Jednakże, współpraca z zewnętrznymi wykonawcami, freelancerami, a także wewnętrzna rotacja pracowników niesie za sobą wyzwania związane z zarządzaniem dostępami do tych narzędzi. Jak więc zabezpieczyć swoje dane i zapewnić ciągłość operacji w tak dynamicznym środowisku?

Czytaj więcej »

Na skróty: Kursy  |  Szkolenia  |  Książka  |  Doradztwo  |  Usługi  |  Blog  |  Kontakt

SukceswInternecie.pl Robert Duda | ul. Mickiewicza 10A/12, 47-400 Racibórz
NIP/VAT: PL6472223986 | REGON: 278029755 | Data powstania firmy: 01.04.2003
Rejestr Instytucji Szkoleniowych (RIS): 2.24/00140/2023

Masz pytania? Zadzwoń (8.00 – 16.00): Tel:  507 957 579  lub 606 476 711  

email: info(at)sukceswinternecie.pl  |  Polityka prywatności  | Regulamin szkoleń  

Prawa autorskie 2024©SukceswInternecie Robert Duda. Wszelkie prawa zastrzeżone.