UWAGA! Ruszyła przedsprzedaż pierwszych kursów marketingowych Online z Edycji 2020. Sprawdź Limitowaną ofertę kursów >>>

"SUKCES W INTERNECIE.
Poradnik na start dla początkujących"

Najbardziej aktualny poradnik 2021 dla małego biznesu.
Teraz w przedsprzedaży książka i ebook EDYCJA 2021
w super cenach!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak wykorzystać Internet do wygrania najbliższych wyborów, na bazie moich 18 letnich doświadczeń oraz zrealizowanych kampanii na ponad 25 milionów złotych to koniecznie pobierz fragment mojej książki i od dziś wdrażaj gotowe wskazówki!
Nie czekaj ani chwili dłużej i uruchom z moją pomocą kampanię w Internecie!

Dlaczego uruchamiając swój biznes musisz mieć ten poradnik i dobrze wykorzystać Internet do promocji i zwiększania sprzedaży?

Zaoszczędzisz wiele czasu

Po co marnować czas na szukanie informacji, instrukcji, kursów i artykułów na temat reklamy i marketingu w Internecie, których część może być już mocno nieaktualna? Ten poradnik powstał po to abyś całą niezbędną i najbardziej aktualną wiedzę miał w jednej książce, w tym praktycznym poradniku. Najbardziej aktualne informacje i porady z 2019 roku

Nie wydasz niepotrzebnej kasy

Informacje i praktyczne wskazówki, które znajdziesz w tej książce pomogą w przygotowaniu dobrej kampanii i wykorzystaniu wielu bezpłatnych narzędzi i sprawdzonych rozwiązań abyś nie tracił niepotrzebnie pieniędzy, które są szczególnie potrzebne kiedy startujesz w Internecie. Nauczysz się także jak i z czego rozliczać współpracujące firmy

Wygrasz ze swoją konkurencją

Szybkie wdrożenie do Twojej kampanii internetowej gotowych rozwiązań internetowych opisanych w tej książce gwarantują Ci ogromną przewagę nad konkurencją w Twojej branży lub w Twoim regionie. Nowoczesne, sprawdzone i tanie kanały promocji oraz komunikacji z Klientami to Twoje atuty w walce z bezpośrednią konkurencją offline i online.

Premiera edycji 2021 książki już za

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Nazywam się Robert Duda i pomogę Ci wygrać osiągnąć sukces w Internecie!

Od 18 lat doradzam organizacjom, instytucjom, międzynarodowym korporacjom oraz małym i średnim firmom. Jako certyfikowany specjalista Google zrealizowałem wiele skutecznych kampanii internetowych na kwotę prawie 25 000 000zł. Pomagam skutecznie wykorzystywać Internet do budowania rozpoznawalnej marki, w tym marki osobistej, zdobywania Klientów i partnerów, do zwiększania sprzedaży oraz wykorzystania Internetu w kampaniach wyborczych.

Przez ostatnie 20 lat doradzałem i realizowałem z dużymi sukcesami kampanie dla wielu firm i organizacji, a także pracując w kampaniach wyborczych krajowych i europejskich dla kilkunastu kandydatów niezależnych, organizacji i partii politycznych.

Specjalizuję się w wykorzystywaniu narzędzi Google, uczestnicząc w wielu interesujących projektach regionalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Mam przyjemność także dzielić się wiedzą i doświadczeniem podczas branżowych spotkań , konferencji i wielu projektów szkoleniowych. Pracuje także jako wykładowca, prowadząc zajęcia dla studentów na uczelniach wyższych.

Bazując na swoim doświadczeniu w biznesie oraz współpracy z wieloma organizacjami i korporacjami przygotowałem autorski program szkoleń stacjonarnych i szkoleń stacjonarnych oraz kursów online “SUKCES W INTERNECIE” oraz przygotowałem dla chcących osiągnąć sukces w Internecie książkę oraz ebook pod tym samym tytułem.

Zapraszam Cię do lektury książki, z której dowiesz się też więcej o moich motywacjach oraz doświadczeniach w wielu kampaniach reklamowych w kraju i za granicą, dla dużych firm oraz małych lokalnych firm ze stale rosnącym znaczeniem narzędzi i kanałów internetowych.

Robert Duda, Certyfikowany Specjalista Google

Rekomendacje

Współpracujemy razem od kilku lat. Wiedza, umiejętności praktyczne i doświadczenie Roberta w zakresie optymalizacji, pozycjonowania oraz skutecznych kampanii AdWords bardzo mi pomagają w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów do naszych sklepów internetowych, utrzymywaniu relacji ze stałymi klientami, a przede wszystkim skutecznej sprzedaży przez Internet.
Szymon
Właściciel Firmy AVIS Balustrady
Byłem na szkoleniach Roberta z zakresu marketingu Internetowego, z naciskiem na narzędzia reklamowe i analityczne Google. Polecam udział w szkoleniach i kursach SUKCES W INTERNECIE ponieważ jest to skarbnica wiedzy w sprawach rozwoju firmy, pozycjonowania, e-marketingu, generalnie wszystkiego co związane z Google i internetem 🙂 Naprawdę warto zainwestować i skorzystać z tych praktycznych szkoleń.
Kamil
Gwaranto - Studio reklamy video, teledyski, spoty
Z Robertem współpracujemy od 4 lat. Mamy duże wsparcie w zakresie optymalizacji sklepu, procesów sprzedaży w Internecie, analiz oraz przygotowywania i realizacji kompleksowych kampanii w Google AdWords. Efektem prac są stałe wzrosty sprzedaży przez wyniki pozycjonowania naturalnego oraz reklam płatnych naszych sklepów internetowych w Polsce oraz na Węgrzech. Serdecznie polecam!
Kamil
Votana Sp z o.o.
Łącznie zorganizowano 3 edycje warsztatów, w których udział wzięło 128 przedsiębiorców oraz mieszkańców Tarnowa. Współpracę oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Gmina Miasta Tarnowa, jako organizator szeregu przedsięwzięć o charakterze gospodarczym i pro-przedsiębiorczym rekomenduje Pana Roberta Dudę, jako rzetelnego i pewnego Partnera do współpracy.
Agnieszka
Dyrektor Wydziału Gospodarczego, UM Tarnów

Firmy i organizacje dla których pracowałem jako Partner Google

Podmiotem realizującym szkolenia SUKCES W INTERNECIE jest:
Spozycjonowani.pl Robert Duda
ul. Mickiewicza 10A/12, 47-400 Racibórz
NIP/VAT: PL6472223986 | REGON: 278029755 | Data powstania firmy: 01.04.2003

Szkolenia dofinansowane z Bazy Usług Rozwojowych PARP są realizowane przez:
Śląska Organizacja Szkoleniowa z siedzibą w Katowicach przy ul. Roździeńskiego 188 |  KRS:0000811883 | NIP: 9542809702 | REGON: 384863060 | Rejestr Instytucji Szkoleniowych (RIS) – nr ewidencyjny: 2.24/00351/2020 | Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 – Certyfikat nr DEKRA/SUS/000835

Masz pytania? Zadzwoń: Tel:  660 910 950   (9.00 – 16.00)

email: info(at)sukceswinternecie.pl