Szkolenie Google Ads
+ Kurs Google Ads 2022

Prowadzący: Robert Duda, Certyfikowany Specjalista Google z 18 letnim stażem

15 – 16 listopada 2021
Szkolenie Ads w Katowicach
ZAPISZ SIE TERAZ!
☆ od 497,00 zł netto ☆

29-30 listopada 2021
Szkolenie Ads we Wrocławiu
ZAPISZ SIĘ TERAZ!
☆ od 497,00 zł netto ☆

11 – 12 stycznia 2022
Szkolenie Ads w Katowicach
ZAPISZ SIE TERAZ!
☆ od 497,00 zł netto ☆

18 – 19 stycznia 2022
Szkolenie Ads we Wrocławiu
ZAPISZ SIĘ TERAZ!
☆ od 497,00 zł netto ☆

Czego nauczysz się na szkoleniu?

 • Opiszesz szczegółowo swojego Klienta, aby lepiej przygotować wszystkie parametry kampanii Google Ads
 • Przygotujesz strategię kampanii oraz schemat Twojego konta 
 • Nauczysz się jak wykorzystać wiedzę na temat np. wyniku jakości, rankingu reklamy, dopasowania słów, współczynnika konwersji itd.
 • Uruchomisz krok po kroku swoją pierwszą, skuteczną kampanię w wyszukiwarce Google, w sieci reklamowej Google oraz Gmailu
 • Dowiesz się jak dobierać słowa kluczowe aby osiągać super wyniki
 • Nauczysz się integrować dane z Google Ads, Google Analytics i Google Data Studio aby jeszcze skuteczniej prowadzić marketing
 • Poznasz gotowe schematy analizy wyników kampanii i modeli optymalizacji aby stale zmniejszać koszty i poprawiać wyniki

Czy to szkolenie z Google Ads jest dla Ciebie?

To szkolenie dedykowane jest dla osób początkujących, którzy szukają kompleksowej wiedzy podanej w przystępny sposób. Zapraszamy na to szkolenie jeśli: 

 • Planujesz uruchomić lub startujesz ze swoim biznesem internetowym
 • Szukasz pracy w marketingu internetowym i potrzebujesz zdobyć niezbędne kwalifikację i wiedze na temat Google Ads
 • Pracujesz w dziale marketingu, PR, promocji, zlecasz usługi SEO/SEM na zewnątrz i potrzebujesz rzetelnej wiedzy 
 • Prowadzisz sklep lub stronę internetową, wiele dotychczasowych kanałów i narzędzi nie zadziałało i szukasz skutecznego rozwiązania
 • Próbowałeś uruchomić swoje pierwsze kampanie w Google Ads, ale z braku wiedzy i doświadczenia wyniki były niezadowalające 

Zobacz wideozaproszenie na szkolenie!

Wzór certyfikatu jaki otrzymują uczestnicy szkolenia

Program szkolenia Google Ads - Edycja 2021

DZIEŃ 1. Szkolenie Google Ads - Poziom 1 (podstawowy).

Cena za pierwszy dzień: 497,00 zł netto / osobę

9:00
WSPÓŁCZESNY HANDEL INTERNETOWY, A NARZĘDZIA GOOGLE 2021?!
Jak dziś prowadzić biznes w sieci aby skutecznie dotrzeć do Klienta i sprzedawać w Internecie z wykorzystaniem wiedzy i umiejętności w zakresie SEO oraz Google Ads i Google Analytics?
9:00
9:30
REKLAMA W GOOGLE ADS Jak można wykorzystać ogromne możliwości Google Ads do rozwoju i dynamicznej sprzedaży przez Internet. ​
Jak można wykorzystać ogromne możliwości Google Ads do rozwoju i dynamicznej sprzedaży przez Internet. ​Strategia kampanii w tym m.in. Cele, produkty, hasła, promocje, budżety, produkty alternatywne
9:30
10:15
Przerwa
10:15
10:30
SEO TO FUNDAMENT I GWARANCJA TANIEJ ORAZ SKUTECZNEJ REKLAMY GOOGLE ADS
Jak samodzielnie zoptymalizować stronę lub sklep pod aktualne wytyczne Google. Na co zwrócić uwagę aby wygrać z konkurencją w wyszukiwarce - w kampaniach Google Ads?
10:30
12:00
Przerwa obiadowa
12:00
12:30
STRUKTURA KONTA GOOGLE ADS
Dlaczego fundamentem każdej skutecznej i taniej kampanii w Google Ads (AdWords) jest przemyślana struktura konta. Wynik jakości, Ranking Reklamy, Aukcja Reklamowa Google Ads.​
12:30
13:00
TWOJA PIERWSZA KAMPANIA W WYSZUKIWARCE​ (1)
Samodzielne tworzenie krok po kroku na żywo w interface Google Ads pierwszej kampanii tekstowej w wyszukiwarce Google​. Etap 1 - Tworzenie kampanii w Search.
13:00
14:00
Przerwa
14:00
14:15
TWOJA PIERWSZA KAMPANIA W WYSZUKIWARCE​ (2)
Samodzielne tworzenie krok po kroku na żywo w interface Google Ads pierwszej kampanii tekstowej w wyszukiwarce Google​. Etap 2 - Tworzenie kampanii w Search + podstawy optymalizacja i raportowania.
14:15
16:00
Q&A i zakończenie szkolenia
16:00

Po zdobyciu podstawowej wiedzy na temat Google Ads i umiejętności budowania pierwszych kampanii i grup reklam w wyszukiwarce warto dołączyć także do szkolenia w 2 dniu. Tutaj dowiesz się więcej na temat reklam w sieci reklamowej, kampanii remarketingowych, integracji Google Ads z innymi narzędziami oraz wiele praktycznych wskazówek do pełnego wykorzystania możliwości Google Ads w Twojej firmie.  

DZIEŃ 2. Szkolenie Google Ads - Poziom 2 (średnio zaawansowany).

Cena za drugi dzień: 597,00 zł netto / osobę

10:00
Dlaczego warto wejść na 2 poziom w Google Ads?
Wprowadzenie na temat możliwości oraz efektywności dodatkowych funkcjonalności będących przedmiotem tego szkolenia - jak to wykorzystać z dnia na dzień w Twojej firmie? Jakie nowości czekają nas w Google Ads w 2021?
10:00
10:15
Kampanie Google Ads w sieci reklamowej (GDN). WPROWADZENIE.
Co to jest sieć reklamowa i jak ją wykorzystać w Twojej strategii marketingowej? GDN w strukturze konta Google Ads. Możliwości kierowania i rozliczania w sieci reklamowej. Podstawowe błędy w kampaniach GDN.
10:15
11:15
Przerwa kawowa
11:15
11:30
Kampanie Google Ads w GDN. TWORZENIE WŁASNYCH KAMPANII KROK PO KROKU
Samodzielne tworzenie pierwszych reklam w sieci reklamowej GDN ze wsparciem prowadzącego.
11:30
12:30
Kampanie remarketingowe (w GDN i RLSA). Wprowadzenie
Jak przygotować się do uruchomienia kampanii remarketingowych? Gdzie są Twoi odbiorcy? Grupy remarketngowe, grupy podobnych do, grupy po niestandardowe. Jak zintegrować Google Ads i Analytics pod remarketing?
12:30
13:00
Przerwa obiadowa
13:00
13:30
Kampanie remarketingowe. tworzenie własnych kampanii remarketingowych krok po kroku
Samodzielne tworzenie swoich pierwszych kampanii, grup reklam, reklam na potrzeby Remarketingu (tutaj w GDN).
13:30
14:15
Niestandardowe grupy odbiorców - kampanie na sterydach
Tworzenie i konfigurowanie ustawień m.in. w niestandardowych grupach odbiorców czyli reklamy Google Ads na wyższym poziomie skuteczności 🙂
14:15
14:45
Przerwa kawowa
14:45
15:00
kampanie google ads w YouTube
Jak zaplanować i uruchomić samodzielnie krok po kroku pierwszą Twoją kampanię reklamową w YouTube. Wprowadzenie i praktyczne ćwiczenia.
15:00
15:30
kampanie google ads w Gmailu
Jak zaplanować i uruchomić samodzielnie krok po kroku pierwszą Twoją kampanię reklamową w Gmailu. Wprowadzenie i praktyczne ćwiczenia.
15:30
16.00
Integracje Google Ads z innymi narzędziami
Jak poprawnie zintegrować Google Ads z Google Analytics oraz Google Data Studio aby wycisnąć z reklam wszystkie możliwości i osiągnąć sukces?!
16.00
16.30
"Rekomendacje" w Google Ads oraz raportowanie
Czy i dlaczego warto przeglądać i uruchamiać Rekomendacje z panelu Google Ads oraz jak szybko i prosto generować automatyczne raporty z Google Ads?!
16.30
17:00
Zakończenie szkolenia
17:00

Cena za dwa dni szkoleniowe
to tylko 997,00 zł netto / osobę

Co zyskujesz biorąc udział w naszym
szkoleniu z Google Ads?

Tylko praktyka

Podczas naszych szkoleń otrzymujesz gotową, praktyczną wiedzę niezbędną do samodzielnej pracy. Pracujemy krok po kroku na aktualnych wersjach narzędzi marketingowych. Otrzymujesz gotowe rozwiązania do wdrożenia z dnia na dzień

Blisko ciebie

Szkolenia realizujemy w salach szkoleniowych w Katowicach, Wrocławiu, a także rzadziej w Rzeszowie i w Warszawie. Organizacja szkolenia w Twoim mieście to oszczędności czasu i pieniędzy!

W Twoim tempie

Niezależnie od poziomu wiedzy i umiejętności startowych, wszyscy uczestnicy czują się komfortowo dzięki dopasowaniu tempa zajęć do potrzeb całej grupy szkoleniowej. Dobre materiały szkoleniowe PDF oraz video jeszcze wspierają proces uczenia

do 10 osób

Małe grupy szkoleniowe to gwarancja komfortowego szkolenia, a także warunki do bardzo indywidualnego podejścia do potrzeb każdego uczestnika szkolenia. Mała grupa to także możliwość indywidualnej rozmowy i wymiany doświadczeń.

Super ceny

Uczestnicy szkoleń nie potrzebują wypasionych sal i wymyślnych posiłków. Dlatego możemy zaoferować atrakcyjne ceny naszych szkoleń, gwarantując jednocześnie wysoką jakość! Zapisując się na szkolenie wcześniej korzystasz z promocji first minute nawet do -30%!

Dodatki i bonusy

Uczestnicy szkoleń otrzymują dodatkowe bonusy, w tym m.in. dostęp do platformy szkoleniowej, bogate materiały szkoleniowe, dostęp do zamkniętych grup na FB i inne gratisy! Warto także sprawdzić możliwość dofinansowania szkolenia nawet do 80% kosztów!

TYLKO TERAZ SUPER CENA
ZA PAKIET SZKOLENIOWY DLA CIEBIE!

Cena promocyjna to 997 zł netto

– udział w 2 dniach szkolenia stacjonarnego
– 50% rabatu na kurs online Google Ads Poziom 1 (dostęp 365 dni)
– certyfikat po szkoleniu w formie tradycyjnej
– przepyszny obiad (standard lub wege)
– przerwy kawowe (soki, ciastka, woda)

Cena poza promocją to: 1697 zł netto

REZERWUJ TERAZ!

Wybierz dogodny Tobie termin i miejsce szkolenia

Nazywam się Robert Duda i poprowadzę dla Was to szkolenie z Google Ads

Od 18 lat doradzam organizacjom, instytucjom, międzynarodowym korporacjom oraz małym i średnim firmom. Jako certyfikowany specjalista Google zrealizowałem wiele skutecznych kampanii internetowych na kwotę ponad 30 000 000zł. Pomagam skutecznie wykorzystywać Internet do budowania rozpoznawalnej marki, w tym marki osobistej, zdobywania Klientów i partnerów, do zwiększania sprzedaży.

Specjalizuję się w wykorzystywaniu narzędzi Google, w tym Google Ads, Google Analytics, Google Search Console, Google Data Studio. Uczestniczę w wielu interesujących projektach marketingowych o zasięgu regionalnym, ogólnopolskim oraz międzynarodowym. Mam przyjemność także dzielić się wiedzą i doświadczeniem podczas branżowych spotkań , konferencji i wielu projektów szkoleniowych. Pracuje także jako wykładowca, prowadząc zajęcia dla studentów na uczelniach wyższych. Jestem pomysłodawcą i dyrektorem Śląskiej Akademii Handlu Internetowego. 

Jestem absolwentem Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego aby także w warstwie metodycznej zapewnić uczestnikom szkoleń najwyższą jakość i skuteczność w procesie usługi edukacyjnej. 

Mój autorski projekt SUKCES W INTERNECIE przygotowałem dla Ciebie abyś w jednym miejscu zdobył gotową wiedzę i praktyczne wskazówki jak wykorzystać Internet aby wprowadzić swoją firmę na rynek, a w kolejnych krokach skutecznie ją rozwijać, zwiększać rozpoznawalność. 

Weź udział w przygotowanym dla Ciebie szkoleniu z zakresu marketingu internetowego i rozpocznij w pełni wykorzystywać ogromny potencjał Google Ads oraz innych narzędzi marketingowych do promocji i zwiększenia sprzedaży oraz zysków przez Internet! 

Wszystko czego potrzebujesz aby skutecznie reklamować Twoją firmę w Internecie w 2022 znajdziesz na naszym Szkoleniu Google Ads (Google AdWords)

Google Ads (przed zmianami brandowymi w 2019 Google AdWords) to jeden z największych systemów reklamowych na świecie. Reklama w Google AdWords pozwala docierać do potencjalnych Klientów na Twoje produkty lub usługi w zasadzie w kilka minut po uruchomieniu reklamy. 

Szkolenie Google Ads w projekcie SUKCES W INTERNECIE to praktyczna i kompleksowa nauka krok po kroku zasad całego systemu reklamowego Google, możliwości wykorzystania wyszukiwarki, sieci reklamowej Google, YouTube, poczty Gmail oraz innych narzędzi. Podczas warsztatowego szkolenia z Google AdWords dowiesz się jak samodzielnie przygotować samą kampanię i czym się kierować planując akcje reklamową, a jednocześnie nauczysz się jaka powinna być strona docelowa, na którą Twoi Klienci wylądują klikając w reklamy Google AdWords. 

Pierwszego i drugiego dnia szkolenia z zakresu reklamy w Google AdWords poznasz także wiele ciekawych wskazówek i praktycznych do wdrożenia w Twojej firmie rozwiązań, dzięki czemu udział w szkoleniu przełoży się bezpośrednio na efekty biznesowe z prowadzonej kampanii reklamowej. 

Szkolenia organizujemy w formie otwartej w Katowicach, Wrocławiu, Rzeszowie i Warszawie oraz zamknięte-dedykowane szkolenia w firmach na terenie całej Polski. W okresie pandemii z uwagi na ograniczenia wynikające z aktualnych przepisów organizujemy także szkolenia w formie online. 

W oparciu o dziesiątki szkoleń, które miałem przyjemność przeprowadzić w sumie dla ponad 2500 osób oraz w oparciu o codzienne doświadczenia z realizacji kampanii sprzedażowych i promocyjnych dla dziesiątków klientów z Polski i z zagranicy przygotowałem wyjątkowe praktyczne szkolenie dla Ciebie.  

Program szkolenia podzielony na odpowiednie bloki tematyczne , z naciskiem na poszczególne elementy teoretyczne oraz warsztatowe realizowane przez uczestników na komputerach – wynikają bezpośrednio z tego co działo się na poprzedzających szkoleniach. Czego oczekiwali uczestnicy i na co zwracali uwagę. Tempo nauki i zakres jest zatem optymalnie dopasowany do większości uczestników naszych szkoleń i kursów.  

Nikt nie zjadł wszystkich rozumów, więc za każdym razem słuchając opinii i sugestii uczestników moich szkoleń bardzo elastycznie dopasowuje program, harmonogram i formułę zajęć dążąc do jak największej satysfakcji uczestników szkolenia i pełnego opanowania materiału. 

Co otrzymujecie uczestnicząc w tym szkoleniu, kursie?

– udział w specjalnie przygotowanym szkoleniu przez dwa dni (stacjonarnie lub online w zależności od wybranego wariantu)
– max 10 osób na szkoleniu stacjonarnym (max 15 osób na szkoleniu online w okresie pandemii)
– obszerne materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej PDF
– serwis kawowy lub/i serwis obiadowy (dla szkoleń stacjonarnych)
– certyfikat ukończenia szkolenia (tradycyjny lub w formie PDF dla szkoleń online)
– dostęp do dedykowanej grupy na Facebooku aby stale mieć dostęp do wiedzy i wsparcia od prowadzącego oraz innych uczestników szkoleń

Śląska Organizacja Szkoleniowa

Rekomendacje

Współpracujemy razem od kilku lat. Wiedza, umiejętności praktyczne i doświadczenie Roberta w zakresie optymalizacji, pozycjonowania oraz skutecznych kampanii AdWords bardzo mi pomagają w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów do naszych sklepów internetowych, utrzymywaniu relacji ze stałymi klientami, a przede wszystkim skutecznej sprzedaży przez Internet.
Szymon
Właściciel Firmy AVIS Balustrady
Byłem na szkoleniach Roberta z zakresu marketingu Internetowego, z naciskiem na narzędzia reklamowe i analityczne Google. Polecam udział w szkoleniach i kursach SUKCES W INTERNECIE ponieważ jest to skarbnica wiedzy w sprawach rozwoju firmy, pozycjonowania, e-marketingu, generalnie wszystkiego co związane z Google i internetem 🙂 Naprawdę warto zainwestować i skorzystać z tych praktycznych szkoleń.
Kamil
Gwaranto - Studio reklamy video, teledyski, spoty
Zdecydowanie warto zaczerpnąć z wiedzy i doświadczenia Pana Roberta! Ogrom wiedzy oraz duża ilość praktycznych pomocy, testowanych natychmiast w praktyce. Dodatkowo szkolenia w małej grupie, co umożliwia bieżące analizowanie potrzeb i omawianie problemów już podczas szkolenia. Bardzo miła, luźna atmosfera 🙂 Pozdrawiam i serdecznie polecam !!!
Katarzyna
Dział Marketingu LUBAR S.A.
Świetne szkolenie. Indywidualne podejście, omówienie narzędzi na przykładzie potrzeb uczestników, przy tym wszystkim luźna atmosfera. Mega polecam i czekam na kolejne odsłony warsztatów 🙂
Marcin
Dział Marketingu Narzedzia.net
Szkolenie rzeczowe, prowadzone w świetnej atmosferze. Bardzo mała grupa sprzyja pracy przy komputerach i wyklikania całej ścieżki w oparciu o swoje przykłady stron. Prowadzący potrafi zainteresować tematem szkolenia 🙂 gorąco polecam.
Grzegorz
DIGIT-AL Rzeszów
Szkolenie prowadzone na najwyższym poziomie, duża dawka wiedzy, możliwość praktycznego przetestowania omawianej tematyki, wiele ciekawych i przydatnych porad. Szkolenie prowadzone warsztatowo przy elastycznym podejściu do potrzeb grupy w bardzo przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam Pana Roberta jako profesjonalistę w swojej dziedzinie.
Magda
Freelancer, Katowice
Z Robertem współpracujemy od 4 lat. Mamy duże wsparcie w zakresie optymalizacji sklepu, procesów sprzedaży w Internecie, analiz oraz przygotowywania i realizacji kompleksowych kampanii w Google AdWords. Efektem prac są stałe wzrosty sprzedaży przez wyniki pozycjonowania naturalnego oraz reklam płatnych naszych sklepów internetowych w Polsce oraz na Węgrzech. Serdecznie polecam!
Kamil
Votana Sp z o.o.
Łącznie zorganizowano 3 edycje warsztatów, w których udział wzięło 128 przedsiębiorców oraz mieszkańców Tarnowa. Współpracę oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Gmina Miasta Tarnowa, jako organizator szeregu przedsięwzięć o charakterze gospodarczym i pro-przedsiębiorczym rekomenduje Pana Roberta Dudę, jako rzetelnego i pewnego Partnera do współpracy.
Agnieszka
Dyrektor Wydziału Gospodarczego, UM Tarnów

Firmy i marki, dla których pracowałem

Szkolenie z możliwością dofinansowania 80%!

Śląska Organizacja Szkoleniowa Sp. z o.o. jest certyfikowanym przez DEKRA w ramach Standardu Usług Szkoleniowych SUS 2.0 podmiotem uprawionym do realizacji szkoleń dofinansowanych. W związku z powyższym to szkolenie może być dofinansowane z Bazy Usług Rozwojowych PARP. Dofinansowanie może stanowić nawet do 80% kosztów. Zainteresowanych prosimy o przejście do dedykowanej strony tego szkolenia w Bazie Usług rozwojowych. 

Na nasze szkolenia możesz otrzymać nawet 80% dofinansowania!

Sprawdź naszą aktualną ofertę szkoleń
w Bazie Usług Rozwojowych PARP

Podmiotem realizującym szkolenia SUKCES W INTERNECIE jest:
Spozycjonowani.pl Robert Duda
ul. Mickiewicza 10A/12, 47-400 Racibórz
NIP/VAT: PL6472223986 | REGON: 278029755 | Data powstania firmy: 01.04.2003

Szkolenia dofinansowane z Bazy Usług Rozwojowych PARP są realizowane przez:
Śląska Organizacja Szkoleniowa z siedzibą w Katowicach przy ul. Roździeńskiego 188 |  KRS:0000811883 | NIP: 9542809702 | REGON: 384863060 | Rejestr Instytucji Szkoleniowych (RIS) – nr ewidencyjny: 2.24/00351/2020 | Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 – Certyfikat nr DEKRA/SUS/000835

Masz pytania? Zadzwoń: Tel:  660 910 950   (9.00 – 16.00)

email: info(at)sukceswinternecie.pl