Szkolenie Google Ads - webinar online

Webinar - Szkolenie Google Ads od podstaw.
Bezpieczne szkolenie ONLINE 10.00 - 16.00.

Zakres szkolenia: Wprowadzenie do Google Ads - Handel internetowy 2020, Ekosystem Google Ads dla firm i organizacji, Struktura konta, Pierwsza kampania w wyszukiwarce, Cele, produkty, słowa kluczowe, promocje, budżety

390,00 zł netto

Koszt szkolenia za osobę to 390,00 zł netto + 23% VAT = 479,70 zł brutto.

Dlaczego warto wziąć udział w tym szkoleniu Google Ads dla początkujących?
Bezpieczne szkolenie ONLINE przez kamerkę internetową (ClickMeeting).

Ogromne oszczędności

Na szkoleniu nauczysz się w co najlepiej inwestować w Internecie w 2020 roku aby mieć maksymalne efekty i zyski oraz jak kontrolować i analizować efekty podejmowanych prac w Ads i inwestowanych środków.

Praktyczne umiejętności

Na warsztatach poznasz najbardziej przydatne informacje i wskazówki, które wykorzystasz do zaplanowanie i uruchomienia kampanii w Google Ads. To Twój pierwszy krok do niezależności. Grupy Online max 10 osób!

Sprawdzone wdrożenia

Podczas szkolenia dzielę się moim doświadczeniem zdobytym podczas obsługi wielu firm i marek. Poznasz gotowe rozwiązania, które możesz z dnia na dzień wdrożyć w Twoich kampaniach i zwiększać sprzedaż.

Najnowsze rozwiązania

Podczas szkolenia pracujemy na najnowszej wersji interface Google Ads. Materiał realizowany jest w oparciu o najbardziej aktualne zalecenia i sprawdzone rozwiązania w zakresie skutecznej ekspozycji w wyszukiwarce.

Czego nauczysz się na szkoleniu Google Ads dla początkujących, w formie bezpiecznego szkolenia ONLINE NA ŻYWO, w grupach do 10 osób?

Webinary Google Ads, Analytics, SEO, Data Studio
  • Gdzie klienci rozpoczynają zazwyczaj i gdzie kończą swoją ścieżkę zakupową i dlaczego to jest wyszukiwarka Google :)? 
 •  
  • Jak działa Google Ads i jak wykorzystać ogromne możliwości tego systemu do zbudowania kompleksowej strategii komunikacji i sprzedaży przez Internet?
 •  
  • Poznasz podstawowe, niezbędne pojęcia i definicje do sprawnego zarządzania kampaniami, grupami reklam, reklamami i słowami kluczowymi?
 •  
  • W jaki sposób zaplanować skuteczną kampanię Google Ads – jak wyznaczyć cele kampanii, określić produkty, słowa kluczowe, budżety, itd. ?
 •  
  • Dlaczego skuteczną i tanią kampanię w Google Ads powinno się rozpocząć od fundamentalnej wiedzy na temat SEO – optymalizacji stron i czy jakość strony reklamowanej wpływa na wyniki kampanii? 
 •  
  • Jak zaplanować konto Google Ads (AdWords) i dlaczego ten aspekt ma duże i długofalowe znaczenie w Twoich działaniach reklamowych? 
 •  
  • Dlaczego dobór odpowiednich słów kluczowych do reklam jest tak ważne? Z jakich narzędzi skorzystać przygotowując zestaw słów kluczowych do reklam? 
 •  
  • W jaki sposób tworzyć/pisać skuteczne reklamy tekstowe w wyszukiwarce aby jak najwięcej osób w nie klikało i zamawiało produkty w sklepie lub zostawiało dobre leady/dzwoniło do Twojej firmy? 
 •  
  • Ogromna moc rozszerzeń reklam w Google Ads – jak i dlaczego je tworzyć i jak z nich korzystać aby reklamy osiągały maksymalne wyniki jakościowe? 
  • Dlaczego warto ostrożnie podchodzić do większości podpowiedzi i automatyzacji w Google Ads – szczególnie na samym początku pracy z kampaniami reklamowymi w AdWords? 
 •  
  • Trochę o optymalizacji kampanii Google Ads – na co zwracać uwagę po uruchomieniu kampanii – które pozornie nieistotne i małe zmiany w interface Google Ads mogą spowodować setki i tysiące złotych Twoich oszczędności oraz pozwalać skutecznie sprzedawać przez Internet?  

Agenda. Szkolenie Google Ads dla początkujących. Szkolenie ONLINE NA ŻYWO.

10.00
REKLAMA W GOOGLE ADS JAK MOŻNA WYKORZYSTAĆ OGROMNE MOŻLIWOŚCI GOOGLE ADS DO ROZWOJU I DYNAMICZNEJ SPRZEDAŻY PRZEZ INTERNET. ​
Jak można wykorzystać ogromne możliwości Google Ads do rozwoju i dynamicznej sprzedaży przez Internet. ​Strategia kampanii w tym m.in. Cele, produkty, hasła, promocje, budżety, produkty alternatywne
10.00
10.45
Przerwa kawowa (15 minut)
10.45
11.00
SEO TO FUNDAMENT I GWARANCJA TANIEJ ORAZ SKUTECZNEJ REKLAMY GOOGLE ADS
Jak samodzielnie zoptymalizować stronę lub sklep pod aktualne wytyczne Google. Na co zwrócić uwagę aby wygrać z konkurencją w wyszukiwarce - w kampaniach Google Ads?
11.00
12.15
Przerwa kawowa (15 minut)
12.15
12.30
STRUKTURA KONTA GOOGLE ADS
Dlaczego fundamentem każdej skutecznej i taniej kampanii w Google Ads (AdWords) jest przemyślana struktura konta. Wynik jakości, Ranking Reklamy, Aukcja Reklamowa Google Ads.​
12.30
13.00
TWOJA PIERWSZA KAMPANIA W WYSZUKIWARCE​ (1)
Samodzielne tworzenie krok po kroku na żywo w interface Google Ads pierwszej kampanii tekstowej w wyszukiwarce Google​. Etap 1 - Tworzenie kampanii w Search.
13.00
14.00
Przerwa obiadowa (30 minut)
14.00
14.30
TWOJA PIERWSZA KAMPANIA W WYSZUKIWARCE​ (2)
Samodzielne tworzenie krok po kroku na żywo w interface Google Ads pierwszej kampanii tekstowej w wyszukiwarce Google​. Etap 2 - Tworzenie kampanii w Search + podstawy optymalizacja i raportowania.
14.30
16.00
Zakończenie szkolenia
16.00

Dla kogo szkolenie Google Ads dla początkujących w bezpiecznej formie webinaru - szkolenia ONLINE?

Szkolenie  jest przeznaczone dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z marketingiem i reklamą internetową w zakresie Google Ads oraz optymalizacji SEO, audytu oraz pozycjonowania i potrzebują podstawowej wiedzy i praktycznych umiejętności w codziennej pracy: 

  • pracownicy działów reklamy, marketingu i promocji
  • specjaliści i managerowie działów marketingu
  • właściciele małych i mikro firm
  • osoby zlecające do zewnętrznych firm usługi w zakresie reklamy internetowej
  • wszyscy, którzy chcą zdobyć podstawową wiedzę na temat marketingu internetowego, a szczególnie w wyszukiwarkach
  • uczestnicy pozostałych szkoleń SUKCES W INTERNECIE: SEO (od podstaw), Google Analytics (od podstaw) oraz Google Ads (zaawansowane) celem uzupełnienia wiedzy i kompetencji
  • uczestnicy cyklu szkoleń: Akademia Junior Emarketing Manager

Gdzie i kiedy się spotykamy? Przed Twoim komputerem 🙂

  • Wybierz jedno, dwa, trzy lub cztery dni szkoleniowe, w wybranym przez Ciebie terminie. 
  • Po zapisaniu się i opłaceniu udziału w szkoleniu – w mailu zwrotnym otrzymasz wszystkie informacje, w tym numer ID + HASŁO DOSTĘPU oraz dokładną datę i wsparcie w przypadku każdego pytania.
  • Nie musisz do udziału w szkoleniu nic instalować na Twoim komputerze. Platforma działa online w trybie HD przez przeglądarkę internetową. 
  • Do udziału w szkoleniu wystarczy w miarę nowy komputer, dostęp do internetu oraz przeglądarka www. Dotychczas 98% uczestników bez problemu wzięło udział w naszych webinariach

Nazywam się Robert Duda i poprowadzę dla Was to szkolenie online.

Od 17 lat doradzam organizacjom, instytucjom, międzynarodowym korporacjom oraz małym i średnim firmom. Jako certyfikowany specjalista Google zrealizowałem wiele skutecznych kampanii internetowych na kwotę prawie 25 000 000zł. Pomagam skutecznie wykorzystywać Internet do budowania rozpoznawalnej marki, w tym marki osobistej, zdobywania Klientów i partnerów, do zwiększania sprzedaży.

Specjalizuję się w wykorzystywaniu narzędzi Google, uczestnicząc w wielu interesujących projektach regionalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Mam przyjemność także dzielić się wiedzą i doświadczeniem podczas branżowych spotkań , konferencji i wielu projektów szkoleniowych. Pracuje także jako wykładowca, prowadząc zajęcia dla studentów na uczelniach wyższych.

Projekt SUKCES W INTERNECIE przygotowałem dla Ciebie abyś w jednym miejscu zdobył gotową wiedzę i praktyczne wskazówki jak wykorzystać Internet aby wprowadzić swoją firmę na rynek, a w kolejnych krokach skutecznie ją rozwijać, zwiększać rozpoznawalność. 

Weź udział w szkoleniu i rozpocznij w pełni wykorzystywać ogromny potencjał Google do promocji i zwiększenia sprzedaży oraz zysków!

Robert Duda - Certyfikaty i Zaświadczenia

Firmy i marki dla których pracowałem

Rekomendacje

Współpracujemy razem od kilku lat. Wiedza, umiejętności praktyczne i doświadczenie Roberta w zakresie optymalizacji, pozycjonowania oraz skutecznych kampanii AdWords bardzo mi pomagają w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów do naszych sklepów internetowych, utrzymywaniu relacji ze stałymi klientami, a przede wszystkim skutecznej sprzedaży przez Internet.
Szymon
Właściciel Firmy AVIS Balustrady
Byłem na szkoleniach Roberta z zakresu marketingu Internetowego, z naciskiem na narzędzia reklamowe i analityczne Google. Polecam udział w szkoleniach i kursach SUKCES W INTERNECIE ponieważ jest to skarbnica wiedzy w sprawach rozwoju firmy, pozycjonowania, e-marketingu, generalnie wszystkiego co związane z Google i internetem 🙂 Naprawdę warto zainwestować i skorzystać z tych praktycznych szkoleń.
Kamil
Gwaranto - Studio reklamy video, teledyski, spoty
Zdecydowanie warto zaczerpnąć z wiedzy i doświadczenia Pana Roberta! Ogrom wiedzy oraz duża ilość praktycznych pomocy, testowanych natychmiast w praktyce. Dodatkowo szkolenia w małej grupie, co umożliwia bieżące analizowanie potrzeb i omawianie problemów już podczas szkolenia. Bardzo miła, luźna atmosfera 🙂 Pozdrawiam i serdecznie polecam !!!
Katarzyna
Dział Marketingu LUBAR S.A.
Świetne szkolenie. Indywidualne podejście, omówienie narzędzi na przykładzie potrzeb uczestników, przy tym wszystkim luźna atmosfera. Mega polecam i czekam na kolejne odsłony warsztatów 🙂
Marcin
Dział Marketingu Narzedzia.net
Szkolenie rzeczowe, prowadzone w świetnej atmosferze. Bardzo mała grupa sprzyja pracy przy komputerach i wyklikania całej ścieżki w oparciu o swoje przykłady stron. Prowadzący potrafi zainteresować tematem szkolenia 🙂 gorąco polecam.
Grzegorz
DIGIT-AL Rzeszów
Szkolenie prowadzone na najwyższym poziomie, duża dawka wiedzy, możliwość praktycznego przetestowania omawianej tematyki, wiele ciekawych i przydatnych porad. Szkolenie prowadzone warsztatowo przy elastycznym podejściu do potrzeb grupy w bardzo przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam Pana Roberta jako profesjonalistę w swojej dziedzinie.
Magda
Freelancer, Katowice
Z Robertem współpracujemy od 4 lat. Mamy duże wsparcie w zakresie optymalizacji sklepu, procesów sprzedaży w Internecie, analiz oraz przygotowywania i realizacji kompleksowych kampanii w Google AdWords. Efektem prac są stałe wzrosty sprzedaży przez wyniki pozycjonowania naturalnego oraz reklam płatnych naszych sklepów internetowych w Polsce oraz na Węgrzech. Serdecznie polecam!
Kamil
Votana Sp z o.o.
Łącznie zorganizowano 3 edycje warsztatów, w których udział wzięło 128 przedsiębiorców oraz mieszkańców Tarnowa. Współpracę oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Gmina Miasta Tarnowa, jako organizator szeregu przedsięwzięć o charakterze gospodarczym i pro-przedsiębiorczym rekomenduje Pana Roberta Dudę, jako rzetelnego i pewnego Partnera do współpracy.
Agnieszka
Dyrektor Wydziału Gospodarczego, UM Tarnów

Szkolenie Google AdWords (Ads) dla początkujących w formie bezpiecznego webinaru. Szkolenie ONLINE od 10.00 do 16.00.

Webinary - Szkolenia Online w transmisją na żywo

Google AdWords (po zmianach brandowych w 2019 Google Ads) to jeden z największych systemów reklamowych na świecie. Reklama w Google AdWords pozwala docierać do potencjalnych Klientów na Twoje produkty lub usługi w zasadzie w kilka minut po uruchomieniu reklamy. 

Szkolenie Google AdWords w projekcie SUKCES W INTERNECIE organizowane w Katowicach, to praktyczna i kompleksowa nauka krok po kroku zasad całego systemu reklamowego Google, możliwości wykorzystania wyszukiwarki, sieci reklamowej Google, YouTube, poczty Gmail oraz innych narzędzi. 

Podczas warsztatowego szkolenia z Google AdWords dowiesz się jak samodzielnie przygotować samą kampanię i czym się kierować planując akcje reklamową, a jednocześnie nauczysz się jaka powinna być strona docelowa, na którą Twoi Klienci wylądują klikając w reklamy Google AdWords. 

Pierwszego i drugiego dnia szkolenia z zakresu reklamy w Google AdWords poznasz także wiele ciekawych wskazówek i praktycznych do wdrożenia w Twojej firmie rozwiązań, dzięki czemu udział w szkoleniu przełoży się bezpośrednio na efekty biznesowe z prowadzonej kampanii reklamowej. 

Chcesz nauczyć się samodzielnie tworzyć i optymalizować kampanie reklamowe Google AdWords (Google Ads)? Już dziś zapisz się na najbliższe szkolenie onlinwe – webinar SUKCES W INTERNECIE!

Jak i dlaczego powstało to szkolenie?

W oparciu o dziesiątki szkoleń, które miałem przyjemność przeprowadzić w sumie dla ponad 1000 osób, szkolenia własne dopasowuje do aktualnych potrzeb lokalnych przedsiębiorców z chirurgiczną precyzją! 

Program szkolenia, agenda podzielona na odpowiednie bloki, a także nacisk na poszczególne elementy teoretyczne oraz warsztatowe na komputerach wynikają bezpośrednio z tego co działo się na poprzedzających szkoleniach. 

Nikt nie zjadł wszystkich rozumów, więc za każdym razem słuchając opinii i sugestii uczestników moich szkoleń bardzo elastycznie dopasowuje program, harmonogram i formułę zająć dążąc do jak największej satysfakcji uczestników szkolenia. 

Wobec aktualnej sytuacji i odwołanych szkoleń stacjonarnych proponujemy naszym Klientom udział w szkoleniach online na żywo poprzez specjalistyczną, profesjonalną platformę ClickMeeting.

Wysokojakościowe szkolenie programowo i metodycznie nie odbiega w żaden sposób od dotychczasowych szkoleń, które realizowaliśmy w ramach projektu SUKCES W INTERNECIE, a umożliwia w obecnej sytuacji izolacji wygodną naukę dla uczestników będących w swoich domach lub biurach.

Co otrzymujecie w ramach tego szkolenia ONLINE ze skutecznej reklamy internetowej w Google Ads?

  • poziom szkolenia w 100% jak na tradycyjnych szkoleniach stacjonarnych 
  • udział w warsztatowym szkoleniu z wykorzystaniem komputerów na platformie ClickMeeting
  • max 10 osobowe grupy szkoleniowe – spotkanie online bez kontaktu fizycznego z trenerem i innymi uczestnikami (szczególnie zalecane w kontekście epidemii coronawirus)
  • materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej PDF
  • certyfikat ukończenia szkolenia przesłany w formie PDF oraz w wersji drukowanej kurierem lub inpost
Google Partner Logo
PIFS logo

Zapisz się już dziś także na pozostałe szkolenia w formie webinarów i zyskaj do 300 zł!

Terminy najbliższych szkoleń SUKCES W INTERNECIE stacjonarnych i ONLINE

9 - 10 lipca 2020
SZKOLENIE OD PODSTAW: GOOGLE ADS + NIEZBĘDNIK SEO + ANALYTICS + DATA STUDIO. WROCŁAW. (2 DNI)
9 - 10 lipca 2020
Szkolenie Google Ads i Google Analytics Rzeszów
16 - 17 lipca 2020
SZKOLENIE OD PODSTAW: GOOGLE ADS + NIEZBĘDNIK SEO + ANALYTICS + DATA STUDIO. RZESZÓW (2 DNI)
16 - 17 lipca 2020
23 lipca 2020
Szkolenie Google Ads + Merchant Center + Ads Editor + GDN. KATOWICE. Poziom 2 (1 DZIEŃ)
23 lipca 2020
Szkolenie SEO od podstaw i Audyt SEO dla początkujących
24 lipca 2020
SZKOLENIE SEO OD PODSTAW + AUDYT SEO DLA POCZĄTKUJĄCYCH- W KATOWICACH (1 DZIEŃ)
24 lipca 2020
Szkolenie Marketing online dla początkujących
5 sierpnia 2020
SZKOLENIE MARKETING INTERNETOWY DLA POCZĄTKUJĄCYCH. KATOWICE. 1 DZIEŃ
5 sierpnia 2020
Szkolenie Google Ads i Analytics Katowice
6 - 7 sierpnia 2020
SZKOLENIE OD PODSTAW: GOOGLE ADS + NIEZBĘDNIK SEO + ANALYTICS + DATA STUDIO - W KATOWICACH (2 DNI)
6 - 7 sierpnia 2020
13 - 14 sierpnia 2020
SZKOLENIE OD PODSTAW: GOOGLE ADS + NIEZBĘDNIK SEO + ANALYTICS + DATA STUDIO. WROCŁAW. (2 DNI)
13 - 14 sierpnia 2020

Zapraszamy do wzięcia udziału w kompleksowym 4 dniowym programie
"Junior Emarketing Manager"

szkolenia marketingowe Google

Weź udział w kompleksowym programie szkoleniowym online „Junior Emarketing Manager” i zdobądź niezbędną wiedzę i praktyczne umiejętności, które pozwolą:

  • samodzielnie planować, realizować oraz optymalizować jakościowe i skuteczne kampanie Google Ads w wyszukiwarce, w sieci reklamowej, w Google Zakupy, reklamy w YouTube i sieci reklamowej oraz skuteczny remarketing. Poznać i w praktyce wykorzystać narzędzi Edytor Google Ads
  • we własnym zakresie zrealizować podstawowy audyt swojej strony lub e-sklepu, a dalej optymalizować serwis internetowy i samodzielnie podejmować działania pozycjonowania poprzez link buidling + content marketing. Poznać i skutecznie korzystać z Google Search Console oraz najpopularniejszych narzędzi SEO na rynku. 
  • poznać podstawowe zasady i zalecenia dotyczące skutecznego content marketingu, prowadzenia skutecznego bloga firmowego na podstawie znajomości systemu WordPress oraz WooCommerce,
  • poprawnie instalować i konfigurować Google Analytics, a następnie mieć umiejętności poprawnej analizy danych ilościowych i jakościowych gromadzonych w Google Analytics oraz potrafić w sposób czytelny i ciekawy prezentować dane poprzez znajomość Google Data Studio,
  • zdobyć wiedzę na temat poprawy jakościowej oraz ilościowej ruchu na stronie, wzrostu poziomu konwersyjności m.in. poprzez integrację narzędzi Google i podstawy Google Tag Managera

Uczestnicząc w całym 4 dniowym programie szkoleniowym zyskujesz rabat aż 300 zł w stosunku do cen standardowych dla pojedynczych szkoleń, wchodzących w skład pakietu „Junior e-marketing Manager”. 

Szkolenia realizowane są w cyklu 2+2 dni i odbywają się w dni powszednie.

Podmiotem realizującym szkolenia SUKCES W INTERNECIE jest firma:

Spozycjonowani.pl Robert Duda
Al. Roździeńskiego 188, 40-203 Katowice
NIP: 647-222-39-86 | REGON: 278029755 

Masz pytania? Zadzwoń: Tel:  660 910 950  lub  880 635 558  (wt-pt: 9.00 – 16.00)

email: info(at)sukceswinternecie.pl