Szkolenie Google Ads - Poziom 2

Zakres szkolenia: Reklamy w sieci reklamowej Google (GDN), Kampanie Remarketingowe, Reklamy w YouTube i Gmailu, Merchant Center

690,00 zł netto

Koszt szkolenia za osobę to 690,00 zł netto + 23% VAT = 848,70 zł brutto. 

Zapisz się teraz

2 października

Kurs VIDEO

Dostęp przez 365 dni

Szkolenie Google Ads - webinar online

Czego nauczysz się na szkoleniu Google Ads - Poziom 2

  • Dlaczego warto wejść na 2 poziom w Google Ads?
  • Jak wykorzystać z dnia na dzień możliwości systemu reklamowego Google Ads?
  • Co to jest Sieć Reklamowa Google i jak ją wykorzystać z strategii marketingowej?
  • Jakich, kosztownych błędów nie popełnić tworząc kampanie Google Ads w sieci reklamowej Google? 
  • Dlaczego w Twoim mixie marketingowym tak ważnym elementem jest remarketing w Google Ads?
  • Jak szybko i sprawnie uruchomić w Google Ads kampanie remarketingowe?
  • Co to są niestandardowe grupy odbiorców – czyli jak uruchomić kampanie na sterydach?
  • Po co Ci kampania reklamowa Google Ads w wyszukiwarce YouTube?
  • Jak za pomocą Google Ads dotrzeć do użytkowników poczty Gmail
  • Co to są rekomendacje w Google Ads i jak je wykorzystać do poprawy wyników Twojej kampanii?

Agenda szkolenia Google Ads - Poziom 2 w Katowicach

10:00
Dlaczego warto wejść na 2 poziom w Google Ads?
Wprowadzenie na temat możliwości oraz efektywności dodatkowych funkcjonalności będących przedmiotem tego szkolenia - jak to wykorzystać z dnia na dzień w Twojej firmie? Jakie nowości czekają nas w Google Ads na przełomie 2020/2021?
10:00
10:15
Kampanie Google Ads w sieci reklamowej (GDN). WPROWADZENIE.
Co to jest sieć reklamowa i jak ją wykorzystać w Twojej strategii marketingowej? GDN w strukturze konta Google Ads. Możliwości kierowania i rozliczania w sieci reklamowej. Podstawowe błędy w kampaniach GDN.
10:15
11:15
Przerwa kawowa
11:15
11:30
Kampanie Google Ads w GDN. TWORZENIE WŁASNYCH KAMPANII KROK PO KROKU
Samodzielne tworzenie pierwszych reklam w sieci reklamowej GDN ze wsparciem prowadzącego.
11:30
12:30
Kampanie remarketingowe (w GDN i RLSA). Wprowadzenie
Jak przygotować się do uruchomienia kampanii remarketingowych? Gdzie są Twoi odbiorcy? Grupy remarketngowe, grupy podobnych do, grupy po niestandardowe. Jak zintegrować Google Ads i Analytics pod remarketing?
12:30
13:00
Przerwa obiadowa
13:00
13:30
Kampanie remarketingowe. tworzenie własnych kampanii remarketingowych krok po kroku
Samodzielne tworzenie swoich pierwszych kampanii, grup reklam, reklam na potrzeby Remarketingu (tutaj w GDN).
13:30
14:15
Niestandardowe grupy odbiorców - kampanie na sterydach
Tworzenie i konfigurowanie ustawień m.in. w niestandardowych grupach odbiorców czyli reklamy Google Ads na wyższym poziomie skuteczności 🙂
14:15
14:45
Przerwa kawowa
14:45
15:00
kampanie google ads w YouTube
Jak zaplanować i uruchomić samodzielnie krok po kroku pierwszą Twoją kampanię reklamową w YouTube. Wprowadzenie i praktyczne ćwiczenia.
15:00
15:30
kampanie google ads w Gmailu
Jak zaplanować i uruchomić samodzielnie krok po kroku pierwszą Twoją kampanię reklamową w Gmailu. Wprowadzenie i praktyczne ćwiczenia.
15:30
16.00
"Rekomendacje" w Google Ads oraz raportowanie
Czy i dlaczego warto przeglądać i uruchamiać Rekomendacje z panelu Google Ads oraz jak szybko i prosto generować automatyczne raporty z Google Ads?!
16.00
16:30
Zakończenie szkolenia
16:30

Dla kogo szkolenie Google Ads Poziom 2 w Katowicach?

Szkolenie  jest przeznaczone dla osób, które mają już podstawową wiedzę z zakresu reklamy internetowej, w tym reklamy Google Ads i szukają szkolenia, które pozwoli im lepiej i pełniej wykorzystać potencjał Google Ads: 

  • pracownicy działów reklamy, marketingu i promocji
  • specjaliści i managerowie działów marketingu
   właściciele małych i mikro firm
  • osoby zlecające do zewnętrznych firm usługi w zakresie reklamy internetowej
  • wszyscy, którzy chcą zdobyć podstawową wiedzę na temat marketingu internetowego, a szczególnie marketingu poprzez Google Ads
  • uczestnicy pozostałych szkoleń SUKCES W INTERNECIE: Google Ads (od podstaw), Google Analytics (od podstaw) oraz Google Ads (zaawansowane) celem uzupełnienia wiedzy i kompetencji
  • uczestnicy cyklu szkoleń: Akademia Junior Emarketing Manager

Wybierz najlepszy dla siebie termin szkolenia z optymalizacji i pozycjonowania stron www:

Zapisz się teraz

2 października

Zapisz się teraz

9 listopada

Kurs VIDEO

Dostęp przez 365 dni

Pozycjonowanie stron - szkolenie.
Gdzie się spotykamy?

CENTRUM KONFERENCYJNE KATOWICE
Katowice, ul. Jordana 18

Informacje dot zaleceń ws. COVID 19 dla szkoleń stacjonarnych SUKCES W INTERNECIE.  Szkolenia stacjonarne, które organizujemy od 01.06.2020 odbywają się w bezpiecznych warunkach, z zachowaniem zaleceń GIS i aktualnych przepisów.  Sale szkoleniowe, zgodnie z deklaracjami i zobowiązaniami administratorów, są każdorazowo dezynfekowane przed szkoleniem. Do dyspozycji uczestników czekają jednorazowe maseczki oraz rękawiczki. Na sali znajdują się także płyny do dezynfekcji. Sale szkoleniowe, o ile tylko jest taka techniczna możliwość, są przez cały czas szkolenia wietrzone (otwarte okna/drzwi). Sale szkoleniowe zapewniają zachowanie odległości 2 metrów między uczestnikami. Uczestnicy korzystają ze swoich komputerów. Posiłki są porcjowane i dostarczane dla każdego z osobna. W trakcie przerw także zachowujemy zasady bezpieczeństwa. 

Nazywam się Robert Duda i poprowadzę dla Was to szkolenie z pozycjonowania w Katowicach

Od 17 lat doradzam organizacjom, instytucjom, międzynarodowym korporacjom oraz małym i średnim firmom. Jako certyfikowany specjalista Google zrealizowałem wiele skutecznych kampanii internetowych na kwotę ponad 25 000 000 zł. Pomagam skutecznie wykorzystywać Internet do budowania rozpoznawalnej marki, w tym marki osobistej, zdobywania Klientów i partnerów, do zwiększania sprzedaży.

Specjalizuję się w wykorzystywaniu narzędzi Google, uczestnicząc w wielu interesujących projektach regionalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Mam przyjemność także dzielić się wiedzą i doświadczeniem podczas branżowych spotkań , konferencji i wielu projektów szkoleniowych. Pracuje także jako wykładowca, prowadząc zajęcia dla studentów na uczelniach wyższych.

Projekt SUKCES W INTERNECIE przygotowałem dla Ciebie abyś w jednym miejscu zdobył gotową wiedzę i praktyczne wskazówki jak wykorzystać Internet aby wprowadzić swoją firmę na rynek, a w kolejnych krokach skutecznie ją rozwijać, zwiększać rozpoznawalność. 

Weź udział w szkoleniu i rozpocznij w pełni wykorzystywać ogromny potencjał Google do promocji i zwiększenia sprzedaży oraz zysków

PIFS logo

Robert Duda - Certyfikaty i Zaświadczenia

Firmy i organizacje dla których pracowałem jak Partner Google

Rekomendacje

Współpracujemy razem od kilku lat. Wiedza, umiejętności praktyczne i doświadczenie Roberta w zakresie optymalizacji, pozycjonowania oraz skutecznych kampanii AdWords bardzo mi pomagają w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów do naszych sklepów internetowych, utrzymywaniu relacji ze stałymi klientami, a przede wszystkim skutecznej sprzedaży przez Internet.
Szymon
Właściciel Firmy AVIS Balustrady
Byłem na szkoleniach Roberta z zakresu marketingu Internetowego, z naciskiem na narzędzia reklamowe i analityczne Google. Polecam udział w szkoleniach i kursach SUKCES W INTERNECIE ponieważ jest to skarbnica wiedzy w sprawach rozwoju firmy, pozycjonowania, e-marketingu, generalnie wszystkiego co związane z Google i internetem 🙂 Naprawdę warto zainwestować i skorzystać z tych praktycznych szkoleń.
Kamil
Gwaranto - Studio reklamy video, teledyski, spoty
Zdecydowanie warto zaczerpnąć z wiedzy i doświadczenia Pana Roberta! Ogrom wiedzy oraz duża ilość praktycznych pomocy, testowanych natychmiast w praktyce. Dodatkowo szkolenia w małej grupie, co umożliwia bieżące analizowanie potrzeb i omawianie problemów już podczas szkolenia. Bardzo miła, luźna atmosfera 🙂 Pozdrawiam i serdecznie polecam !!!
Katarzyna
Dział Marketingu LUBAR S.A.
Świetne szkolenie. Indywidualne podejście, omówienie narzędzi na przykładzie potrzeb uczestników, przy tym wszystkim luźna atmosfera. Mega polecam i czekam na kolejne odsłony warsztatów 🙂
Marcin
Dział Marketingu Narzedzia.net
Szkolenie rzeczowe, prowadzone w świetnej atmosferze. Bardzo mała grupa sprzyja pracy przy komputerach i wyklikania całej ścieżki w oparciu o swoje przykłady stron. Prowadzący potrafi zainteresować tematem szkolenia 🙂 gorąco polecam.
Grzegorz
DIGIT-AL Rzeszów
Szkolenie prowadzone na najwyższym poziomie, duża dawka wiedzy, możliwość praktycznego przetestowania omawianej tematyki, wiele ciekawych i przydatnych porad. Szkolenie prowadzone warsztatowo przy elastycznym podejściu do potrzeb grupy w bardzo przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam Pana Roberta jako profesjonalistę w swojej dziedzinie.
Magda
Freelancer, Katowice
Z Robertem współpracujemy od 4 lat. Mamy duże wsparcie w zakresie optymalizacji sklepu, procesów sprzedaży w Internecie, analiz oraz przygotowywania i realizacji kompleksowych kampanii w Google AdWords. Efektem prac są stałe wzrosty sprzedaży przez wyniki pozycjonowania naturalnego oraz reklam płatnych naszych sklepów internetowych w Polsce oraz na Węgrzech. Serdecznie polecam!
Kamil
Votana Sp z o.o.
Łącznie zorganizowano 3 edycje warsztatów, w których udział wzięło 128 przedsiębiorców oraz mieszkańców Tarnowa. Współpracę oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Gmina Miasta Tarnowa, jako organizator szeregu przedsięwzięć o charakterze gospodarczym i pro-przedsiębiorczym rekomenduje Pana Roberta Dudę, jako rzetelnego i pewnego Partnera do współpracy.
Agnieszka
Dyrektor Wydziału Gospodarczego, UM Tarnów

Terminy najbliższych szkoleń SUKCES W INTERNECIE

Szkolenie kurs marketing internetowego
3 grudnia 2020 | Szkolenie Online
SZKOLENIE MARKETING INTERNETOWY DLA POCZĄTKUJĄCYCH (1 DZIEŃ)
3 grudnia 2020 | Szkolenie Online
Szkolenie SEO Online
4 grudnia 2020 | Szkolenie Online
SZKOLENIE SEO OD PODSTAW + AUDYT SEO DLA POCZĄTKUJĄCYCH (1 DZIEŃ)
4 grudnia 2020 | Szkolenie Online
10 i 11 grudnia 2020 | Szkolenie Online
SZKOLENIE OD PODSTAW: GOOGLE ADS + NIEZBĘDNIK SEO + ANALYTICS + DATA STUDIO (2 DNI)
10 i 11 grudnia 2020 | Szkolenie Online
Szkolenie Google Ads, Poziom 2 Online
14 grudnia 2020r | Szkolenie Online
Szkolenie Google Ads - Poziom 2: GDN + Remarketing + YouTube + Gmail + Ads Editor (1 DZIEŃ)
14 grudnia 2020r | Szkolenie Online

Podmiotem realizującym szkolenia SUKCES W INTERNECIE jest firma:

Spozycjonowani.pl Robert Duda
ul. Adama Mickiewicza 10A/12, 47-400 Racibórz
NIP: 647-222-39-86 | REGON: 278029755 

Masz pytania? Zadzwoń: Tel:  660 910 950  lub  880 635 558  (wt-pt: 9.00 – 16.00)

email: info(at)sukceswinternecie.pl