Webinar - Szkolenie Google Analytics od podstaw + moduł Google Data Studio. ONLINE 10.00 - 16.00.

Zakres szkolenia: Pełna kontrola wydatków i skuteczności reklam w Internecie, Instalacja i optymalizacja konta Google Analytics, Podstawowe pojęcia i niezbędne raporty GA dla biznesu, Integracja z Google Ads i Search Console, Instalacja + czytelne raporty z Google Data Studio

390,00 zł netto

Koszt szkolenia za osobę to 390,00 zł netto + 23% VAT = 479,70 zł brutto.

Dlaczego warto wziąć udział w tym szkoleniu Google Analytics dla początkujących + Google Data Studio?
Bezpieczne szkolenie ONLINE przez kamerkę internetową w jakości HD.

Ogromne oszczędności

Na szkoleniu nauczysz się dlaczego tak ważna i niezbędna w każdej firmie jest znajomość Google Analytics aby kontrolować wydatki na marketing oraz sprawdzać efekty wszystkich działań w firmie

Praktyczne umiejętności

Na warsztatach poznasz najbardziej przydatne informacje i wskazówki, które wykorzystasz do samodzielnej instalacji i konfiguracji Google Analytics na Twojej stronie oraz realizacji czytelnych raportów Data Studio.

Sprawdzone wdrożenia

Podczas szkolenia dostaniesz kilkadziesiąt gotowych raportów GA, które przez lata wypracowałem dla wielu firm. Zyskasz dużo czasu korzystając z przemyślanych i czytelnych raportów dla Twojego e-biznesu.

Najnowsze rozwiązania

Podczas szkolenia pracujemy na najnowszej wersji interface Google Analytics. Na swoim komputerze pracujesz na aktualnych interface Analytics oraz Google Data Studio + niezbędne dodatki firm zewnętrznych.

Czego nauczysz się na szkoleniu Google Analytics dla początkujących, w formie bezpiecznego szkolenia ONLINE NA ŻYWO, w grupach do 20 osób?

Webinary Google Ads, Analytics, SEO, Data Studio
  • Dowiesz się jak wiele Internet wie o Tobie i Twojej firmie, a tym samym co Ty możesz wiedzieć o Twoich Klientach i Twojej konkurencji?!
  • Poznasz ogromne możliwości Google Analytics, o których nie pewnie nie mieliście pojęcia, do wykorzystania w każdej firmie oraz organizacji w zakresie mierzenia danych i ich poprawnej analizy
  • Krok po kroku przygotujesz strukturę oraz uruchomisz swoje konto Google Analytics, a w nim usługi i widoki, a dalej włączysz niezbędne funkcję dla pełnego i poprawnego wykorzystania możliwości Google Analytics
  • Samodzielnie uruchomisz, skonfigurujesz oraz wygenerujesz poprawne raporty Google Analytics m.in. z ruchu organicznego, z kampanii Google Ads, aktywności na Facebooku, Instagramie oraz LinkedIn, z publikowanych  na portalach artykułów i innych firmowych aktywności
 •  
  • Co to jest i dlaczego jest tak ważne poprawne tagowanie linków dla Google Analytics? 
  • Dowiesz się w jaki sposób Google Analytics pozwoli prowadzić skuteczne działania (SEO) pozycjonowania naturalnego oraz jak na podstawie tych danych współpracować i rozliczać się z zewnętrzną firmą lub freelancerem, który realizuje dla Was usługi SEO.
  • Otrzymasz dostęp do niestandardowych narzędzi zewnętrznych, które umożliwiają wycisnąć z Google Analytics jeszcze więcej bardzo wartościowych danych i informacji o Twoich Klientach i konkurencji
  • Dowiesz się dlaczego Google Analytics zintegrowany z Google Ads i Google Search Console jest podstawą optymalizacji reklam Twojej firmy w sieci
  • W dodatkowym module samodzielnie przygotujesz w Google Data Studio najbardziej wartościowe i praktyczne raporty Google z Analytics i nauczysz się jak wykorzystać na co dzień to niezwykle praktyczne narzędzie Google
 •  

Agenda. Szkolenie Google Analytics + Google data Studio dla początkujących. Szkolenie ONLINE NA ŻYWO.

10.00
GOOGLE ANALYTICS. STARTUJEMY!
Analytics to podstawa. Zbieraj dane, które pozwolą Ci liczyć efekty inwestycji i aktywności w Internecie. Podstawowe raporty - niezbędne w każdej organizacji do analizowania i planowania działań marketingowych i komunikacyjnych
10.00
11.15
Przerwa kawowa (15 minut)
11.15
11.30
INSTALACJA I KONFIGURACJA GOOGLE ANALYTICS
W tej części szkolenia - na komputerach tworzymy oraz konfigurujemy poprawne konto Google Analytics (konto, usługa, widoki) dla Waszej firmy/organizacji tak aby wszystko poprawnie się zbierało i umożliwiało wykorzystać w pełni możliwości Google Analytics.
11.30
12.15
Przerwa kawowa (15 minut)
12.15
12.30
INTEGRACJA NARZĘDZI GOOGLE
Google Analytics Twoją bazą analiz do podejmowania decyzji biznesowych w firmie Google Analytics + Google Search Console Google Analytics + Google Ads Google Analytics + Google Data Studio Google Analytics + dodatkowe, niezwykle wartościowe narzędzia zewnętrzne!
12.30
13.00
JAK WYKORZYSTAĆ GOOGLE ANALYTICS W SEO I SOCIAL MEDIACH?
Dlaczego optymalizacja i pozycjonowanie to absolutna podstawa? Jak kontrolować w Analytics efekty działań firmy SEO,SEM,Social Media? Jak wykorzystać raporty GA do podniesienia efektów tych działań?
13.00
14.00
Przerwa obiadowa (30 minut)
14.00
14.30
ZESTAW NIEZBĘDNYCH RAPORTÓW ANALYTICS DLA SERWISU WWW
Jak Tworzyć, czytać i analizować: Podstawowe raporty ilościowe, ilość i jakość ruchu z różnych źródeł, raporty dla jak najlepszej oceny konwersji/transakcji, ścieżki wielokanałowe, raporty marketingowca - praktyczne ćwiczenia w Analytics.
14.30
15.15
GOOGLE DATA STUDIO - SZYBKIE I CZYTELNE RAPORTY
Omówienie podstawowych funkcji Google Data Studio. Instalacja i integracja ze źródłami danych. Generowanie raportów z Google Analytics, ale także raporty GDS Google Search Console i Google Ads.
15.15
16.00
Zakończenie szkolenia
16.00

Dla kogo szkolenie Google Analytics dla początkujących w bezpiecznej formie webinaru - szkolenia ONLINE?

Szkolenie  jest przeznaczone dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z marketingiem i reklamą internetową w zakresie Google Ads oraz optymalizacji SEO, audytu oraz pozycjonowania, reklam w social mediach, prac content marketingowych i potrzebują podstawowej wiedzy i praktycznych umiejętności w codziennej pracy: 

  • pracownicy działów reklamy, marketingu i promocji
  • specjaliści i managerowie działów marketingu
  • właściciele małych i mikro firm
  • osoby zlecające do zewnętrznych firm usługi w zakresie reklamy internetowej
  • wszyscy, którzy chcą zdobyć podstawową wiedzę na temat marketingu internetowego, a szczególnie w wyszukiwarkach
  • uczestnicy pozostałych szkoleń SUKCES W INTERNECIE: SEO (od podstaw), Google Analytics (od podstaw) oraz Google Ads (zaawansowane) celem uzupełnienia wiedzy i kompetencji
  • uczestnicy cyklu szkoleń: Akademia Junior Emarketing Manager

Gdzie i kiedy się spotykamy? Przed Twoim komputerem 🙂

  • Wybierz jedno, dwa, trzy lub cztery dni szkoleniowe, w wybranym przez Ciebie terminie. 
  • Po zapisaniu się i opłaceniu udziału w szkoleniu – w mailu zwrotnym otrzymasz wszystkie informacje, w tym numer ID + HASŁO DOSTĘPU oraz dokładną datę i wsparcie w przypadku każdego pytania.
  • Nie musisz do udziału w szkoleniu nic instalować na Twoim komputerze. Platforma działa online w trybie HD przez przeglądarkę internetową. 
  • Do udziału w szkoleniu wystarczy w miarę nowy komputer, dostęp do internetu oraz przeglądarka www. Dotychczas 98% uczestników bez problemu wzięło udział w naszych webinariach

Nazywam się Robert Duda i poprowadzę dla Was to szkolenie online.

Od 17 lat doradzam organizacjom, instytucjom, międzynarodowym korporacjom oraz małym i średnim firmom. Jako certyfikowany specjalista Google zrealizowałem wiele skutecznych kampanii internetowych na kwotę prawie 25 000 000zł. Pomagam skutecznie wykorzystywać Internet do budowania rozpoznawalnej marki, w tym marki osobistej, zdobywania Klientów i partnerów, do zwiększania sprzedaży.

Specjalizuję się w wykorzystywaniu narzędzi Google, uczestnicząc w wielu interesujących projektach regionalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Mam przyjemność także dzielić się wiedzą i doświadczeniem podczas branżowych spotkań , konferencji i wielu projektów szkoleniowych. Pracuje także jako wykładowca, prowadząc zajęcia dla studentów na uczelniach wyższych.

Projekt SUKCES W INTERNECIE przygotowałem dla Ciebie abyś w jednym miejscu zdobył gotową wiedzę i praktyczne wskazówki jak wykorzystać Internet aby wprowadzić swoją firmę na rynek, a w kolejnych krokach skutecznie ją rozwijać, zwiększać rozpoznawalność. 

Weź udział w szkoleniu i rozpocznij w pełni wykorzystywać ogromny potencjał Google do promocji i zwiększenia sprzedaży oraz zysków!

Robert Duda - Certyfikaty i Zaświadczenia

Firmy i marki dla których pracowałem

Rekomendacje

Współpracujemy razem od kilku lat. Wiedza, umiejętności praktyczne i doświadczenie Roberta w zakresie optymalizacji, pozycjonowania oraz skutecznych kampanii AdWords bardzo mi pomagają w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów do naszych sklepów internetowych, utrzymywaniu relacji ze stałymi klientami, a przede wszystkim skutecznej sprzedaży przez Internet.
Szymon
Właściciel Firmy AVIS Balustrady
Byłem na szkoleniach Roberta z zakresu marketingu Internetowego, z naciskiem na narzędzia reklamowe i analityczne Google. Polecam udział w szkoleniach i kursach SUKCES W INTERNECIE ponieważ jest to skarbnica wiedzy w sprawach rozwoju firmy, pozycjonowania, e-marketingu, generalnie wszystkiego co związane z Google i internetem 🙂 Naprawdę warto zainwestować i skorzystać z tych praktycznych szkoleń.
Kamil
Gwaranto - Studio reklamy video, teledyski, spoty
Zdecydowanie warto zaczerpnąć z wiedzy i doświadczenia Pana Roberta! Ogrom wiedzy oraz duża ilość praktycznych pomocy, testowanych natychmiast w praktyce. Dodatkowo szkolenia w małej grupie, co umożliwia bieżące analizowanie potrzeb i omawianie problemów już podczas szkolenia. Bardzo miła, luźna atmosfera 🙂 Pozdrawiam i serdecznie polecam !!!
Katarzyna
Dział Marketingu LUBAR S.A.
Świetne szkolenie. Indywidualne podejście, omówienie narzędzi na przykładzie potrzeb uczestników, przy tym wszystkim luźna atmosfera. Mega polecam i czekam na kolejne odsłony warsztatów 🙂
Marcin
Dział Marketingu Narzedzia.net
Szkolenie rzeczowe, prowadzone w świetnej atmosferze. Bardzo mała grupa sprzyja pracy przy komputerach i wyklikania całej ścieżki w oparciu o swoje przykłady stron. Prowadzący potrafi zainteresować tematem szkolenia 🙂 gorąco polecam.
Grzegorz
DIGIT-AL Rzeszów
Szkolenie prowadzone na najwyższym poziomie, duża dawka wiedzy, możliwość praktycznego przetestowania omawianej tematyki, wiele ciekawych i przydatnych porad. Szkolenie prowadzone warsztatowo przy elastycznym podejściu do potrzeb grupy w bardzo przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam Pana Roberta jako profesjonalistę w swojej dziedzinie.
Magda
Freelancer, Katowice
Z Robertem współpracujemy od 4 lat. Mamy duże wsparcie w zakresie optymalizacji sklepu, procesów sprzedaży w Internecie, analiz oraz przygotowywania i realizacji kompleksowych kampanii w Google AdWords. Efektem prac są stałe wzrosty sprzedaży przez wyniki pozycjonowania naturalnego oraz reklam płatnych naszych sklepów internetowych w Polsce oraz na Węgrzech. Serdecznie polecam!
Kamil
Votana Sp z o.o.
Łącznie zorganizowano 3 edycje warsztatów, w których udział wzięło 128 przedsiębiorców oraz mieszkańców Tarnowa. Współpracę oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Gmina Miasta Tarnowa, jako organizator szeregu przedsięwzięć o charakterze gospodarczym i pro-przedsiębiorczym rekomenduje Pana Roberta Dudę, jako rzetelnego i pewnego Partnera do współpracy.
Agnieszka
Dyrektor Wydziału Gospodarczego, UM Tarnów

Szkolenie Google Analytics + Google Data Studio od podstaw w formie bezpiecznego webinarum. Szkolenie ONLINE od 10.00 do 16.00.

Webinary - Szkolenia Online w transmisją na żywo

Znajomość Google Analytics to dziś absolutna podstawa każdej firmy,  która prowadzi jakiekolwiek działania w Internecie. Tylko umiejętność korzystania z Google Analytics oraz generowania czytelnych i wartościowych raportów pozwoli wygrywać z konkurencją. 

Webinar – Szkolenie online z Google Analytics pozwala zapoznać się z tym bardzo rozbudowanym narzędziem analitycznym zarówno na poziomie podstawowym pierwszego dnia jak też na poziomie zaawansowanym drugiego dnia. Fakt, że Google Analytics jest jednym z paneli i przeplata się podczas szkolenia z wykładami oraz warsztatami z Google AdWords, Content Marketingu, Link Buildingu oraz licznych narzędzi SEO, sprawia że jeszcze lepiej można zrozumieć zasadność wykorzystania Analyticsa w swoich działaniach biznesowych. 

Podczas szkolenia z Google Analytics w ramach projektu SUKCES W INTERNECIE dowiesz się jak poprawnie zainstalować oraz zoptymalizować i zintegrować to narzędzie z innymi narzędziami Google i zewnętrznym oprogramowaniem, aby poprawnie zbierać dane. Poznasz także podstawowe raporty, których wygenerowanie pozwoli Ci odpowiedzieć na pytania, które działania reklamowe i promocyjne przynoszą najlepsze efekty, a wreszcie za pomocą raportów z Google Data Studio samodzielnie podejmiesz najlepsze decyzje biznesowe w zakresie kierunków rozwoju oraz budżetowania działań reklamowych.

Jak i dlaczego powstało to szkolenie?

W oparciu o dziesiątki szkoleń, które miałem przyjemność przeprowadzić w sumie dla ponad 1000 osób, szkolenia własne dopasowuje do aktualnych potrzeb lokalnych przedsiębiorców z chirurgiczną precyzją! 

Program szkolenia, agenda podzielona na odpowiednie bloki, a także nacisk na poszczególne elementy teoretyczne oraz warsztatowe na komputerach wynikają bezpośrednio z tego co działo się na poprzedzających szkoleniach. 

Nikt nie zjadł wszystkich rozumów, więc za każdym razem słuchając opinii i sugestii uczestników moich szkoleń bardzo elastycznie dopasowuje program, harmonogram i formułę zająć dążąc do jak największej satysfakcji uczestników szkolenia. 

Wobec aktualnej sytuacji i odwołanych szkoleń stacjonarnych proponujemy naszym Klientom udział w szkoleniach online na żywo poprzez specjalistyczną, profesjonalną platformę ClickMeeting.

Wysokojakościowe szkolenie programowo i metodycznie nie odbiega w żaden sposób od dotychczasowych szkoleń, które realizowaliśmy w ramach projektu SUKCES W INTERNECIE, a umożliwia w obecnej sytuacji izolacji wygodną naukę dla uczestników będących w swoich domach lub biurach.

Co otrzymujecie w ramach tego szkolenia ONLINE z niezbędnej w każdej organizacji analityki internetowej Google Analytics + Data Studio?

  • poziom szkolenia w 100% jak na tradycyjnych szkoleniach stacjonarnych 
  • udział w warsztatowym szkoleniu z wykorzystaniem komputerów na platformie ClickMeeting
  • max 20 osobowe grupy szkoleniowe – spotkanie online bez kontaktu fizycznego z trenerem i innymi uczestnikami (szczególnie zalecane w kontekście epidemii coronawirus)
  • materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej PDF
  • certyfikat ukończenia szkolenia przesłany w formie PDF oraz w wersji drukowanej kurierem lub inpost
Google Partner Logo
PIFS logo

Zapisz się już dziś także na pozostałe szkolenia w formie webinarów i zyskaj do 300 zł!

Terminy najbliższych szkoleń SUKCES W INTERNECIE stacjonarnych i ONLINE

5 listopada 2020 | Szkolenie Online
SZKOLENIE MARKETING INTERNETOWY DLA POCZĄTKUJĄCYCH (1 DZIEŃ)
5 listopada 2020 | Szkolenie Online
Szkolenie SEO Online
6 listopada 2020 | Szkolenie Online
SZKOLENIE SEO OD PODSTAW + AUDYT SEO DLA POCZĄTKUJĄCYCH (1 DZIEŃ)
6 listopada 2020 | Szkolenie Online
12 i 13 listopada 2020 | Szkolenie Online
SZKOLENIE OD PODSTAW: GOOGLE ADS + NIEZBĘDNIK SEO + ANALYTICS + DATA STUDIO (2 DNI)
12 i 13 listopada 2020 | Szkolenie Online
Szkolenie Google Ads, Poziom 2 Online
16 listopada 2020r | Szkolenie Online
Szkolenie Google Ads - Poziom 2: GDN + Remarketing + YouTube + Gmail + Ads Editor (1 DZIEŃ)
16 listopada 2020r | Szkolenie Online
3 grudnia 2020 | Szkolenie Online
SZKOLENIE MARKETING INTERNETOWY DLA POCZĄTKUJĄCYCH (1 DZIEŃ)
3 grudnia 2020 | Szkolenie Online
Szkolenie SEO Online
4 grudnia 2020 | Szkolenie Online
SZKOLENIE SEO OD PODSTAW + AUDYT SEO DLA POCZĄTKUJĄCYCH (1 DZIEŃ)
4 grudnia 2020 | Szkolenie Online
10 i 11 grudnia 2020 | Szkolenie Online
SZKOLENIE OD PODSTAW: GOOGLE ADS + NIEZBĘDNIK SEO + ANALYTICS + DATA STUDIO (2 DNI)
10 i 11 grudnia 2020 | Szkolenie Online
Szkolenie Google Ads, Poziom 2 Online
14 grudnia 2020r | Szkolenie Online
Szkolenie Google Ads - Poziom 2: GDN + Remarketing + YouTube + Gmail + Ads Editor (1 DZIEŃ)
14 grudnia 2020r | Szkolenie Online

Zapraszamy do wzięcia udziału w kompleksowym 4 dniowym programie
"Junior Emarketing Manager". Webinary lub szkolenia stacjonarne

szkolenia marketingowe Google

Weź udział w kompleksowym programie szkoleniowym online „Junior Emarketing Manager” i zdobądź niezbędną wiedzę i praktyczne umiejętności, które pozwolą:

  • samodzielnie planować, realizować oraz optymalizować jakościowe i skuteczne kampanie Google Ads w wyszukiwarce, w sieci reklamowej, w Google Zakupy, reklamy w YouTube i sieci reklamowej oraz skuteczny remarketing. Poznać i w praktyce wykorzystać narzędzi Edytor Google Ads
  • we własnym zakresie zrealizować podstawowy audyt swojej strony lub e-sklepu, a dalej optymalizować serwis internetowy i samodzielnie podejmować działania pozycjonowania poprzez link buidling + content marketing. Poznać i skutecznie korzystać z Google Search Console oraz najpopularniejszych narzędzi SEO na rynku. 
  • poznać podstawowe zasady i zalecenia dotyczące skutecznego content marketingu, prowadzenia skutecznego bloga firmowego na podstawie znajomości systemu WordPress oraz WooCommerce,
  • poprawnie instalować i konfigurować Google Analytics, a następnie mieć umiejętności poprawnej analizy danych ilościowych i jakościowych gromadzonych w Google Analytics oraz potrafić w sposób czytelny i ciekawy prezentować dane poprzez znajomość Google Data Studio,
  • zdobyć wiedzę na temat poprawy jakościowej oraz ilościowej ruchu na stronie, wzrostu poziomu konwersyjności m.in. poprzez integrację narzędzi Google i podstawy Google Tag Managera

Uczestnicząc w całym 4 dniowym programie szkoleniowym zyskujesz rabat aż 300 zł w stosunku do cen standardowych dla pojedynczych szkoleń, wchodzących w skład pakietu „Junior e-marketing Manager”. 

Szkolenia realizowane są w cyklu 2+2 dni i odbywają się w dni powszednie.

Podmiotem realizującym szkolenia SUKCES W INTERNECIE jest firma:

Spozycjonowani.pl Robert Duda
ul. Adama Mickiewicza 10A/12, 47-400 Racibórz
NIP: 647-222-39-86 | REGON: 278029755 

Masz pytania? Zadzwoń: Tel:  660 910 950  lub  880 635 558  (wt-pt: 9.00 – 16.00)

email: info(at)sukceswinternecie.pl