!!! Wszystkie szkolenia stacjonarne są odwołane (Covid-19).  Sprawdź ofertę szkoleń z transmisją online w czasie rzeczywistym – Webinary  >>

Szkolenie SEO
dla początkujących w Katowicach.

Zakres szkolenia: Audyt SEO, Optymalizacja, Pozycjonowanie, LinkBuilding, Content Marketing, Blog, Google Search Console dla początkujących.

590,00 zł netto

Koszt szkolenia za osobę to 590,00 zł netto + 23% VAT = 725,70 zł brutto. 

Zapisz się teraz

5 maja

Zapisz się teraz

16 czerwca

Zapisz się teraz

lipiec 2020

szkolenia marketingowe Google

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu SEO dla początkujących?

Ogromne oszczędności

Na szkoleniu nauczysz jak sprawdzić kondycje Twojej strony, co zmienić i jak kontrolować agencję SEO, aby nie wydawać niepotrzebnie firmowych pieniędzy na rzeczy, które nie dają efektów sprzedażowych.

Praktyczne umiejętności SEO

Na warsztatach poznasz najbardziej przydatne programy i narzędzia SEO, które wykorzystasz do analizy strony, wewnętrznej optymalizacji, zewnętrznego linkowania, sprawdzania konkurencji i trendów.

Sprawdzone wdrożenia

Podczas szkolenia dzielę się moim doświadczeniem zdobytym podczas obsługi w zakresie SEO dla wielu firm i marek. Poznasz gotowe rozwiązania, które możesz z dnia na dzień wdrożyć w Twojej firmie i zwiększać sprzedaż.

Najnowsze rozwiązania

W trakcie szkolenia pracujemy na najnowszych wersjach narzędzi Google oraz narzędziach zewnętrznych pod SEO. Materiał realizowany w oparciu o najbardziej aktualne zalecenia i zmiany w Google oraz trendy UX.

Czego nauczysz się na szkoleniu SEO dla początkujących w Katowicach?

  • Dlaczego ruch organiczny jest tak ważny dla Twojego biznesu? Trendy, Dane, Aktualne zalecenia i wskazówki Google, Case Study
  • Od czego zacząć zdobywanie pierwszych pozycji w Google? Audyt SEO Twojego serwisu to podstawa
  • Na co szczególnie zwracać uwagę podczas optymalizacji serwisu internetowego? Najważniejsze spośród ponad 200 czynników rankingowych
  • Narzędzia Google oraz narzędzia zewnętrzne do przeprowadzenia samodzielnej analizy wewnętrznej serwisu www, w tym omówienie Google Search Console
  • Jak sprawdzić kondycję serwisu internetowego w analizie zewnętrznej? Narzędzia do badania ilości, jakości i planowania strategii działań linkbuilding
  • W jaki sposób dobrać odpowiednie słowa, frazy, pytania oraz jak pisać wartościowe treści dla Google i dla Klientów? Podstawy content marketingu
  • Gdzie, kiedy i jak publikować treści wewnątrz serwisu oraz jak pozyskiwać linki z tekstów zewnętrznych aby osiągnąć sukces w wynikach organicznych Google? Praktyczne warsztaty na sprawdzonych narzędziach SEO oraz podstawy Google Moja Firma w kontekście procesu pozycjonowania i sprzedaży przez Internet
  • Dlaczego warto uruchomić firmowy blog i jak wykorzystać dodatkowo publikowane treści do zwiększenia zasięgów i sprzedaży?
  • Jak mierzyć efekty pracy agencji SEO? Modele współpracy, modele rozliczeń, ocena efektów i jakości pracy

Agenda szkolenia SEO dla początkujących w Katowicach

9.30
RUCH ORGANICZNY TO PODSTAWA TWOJEGO BIZNESU
W oparciu o podstawowe pojęcia, dane, case study (przykłady z rynku) oraz trendy i najbardziej aktualne zalecenia i wskazówki Google teoretyczne wprowadzenie do tematyki SEO.
9.30
10.00
Od czego zacząć zdobywanie wysokich pozycji w Google?
Audyt SEO Twojego serwisu to podstawa. Najważniejsze czynniki rankingowe Google (200). Co i jak w ramach Audytu należy badać aby ocenić kondycję strony lub sklepy internetowego? Praktyczne ćwiczenia na komputerach.
10.00
11.00
Przerwa kawowa
11.00
11.15
Narzędzia Google oraz narzędzia zewnętrzne do wewnętrznego audytu
Narzędzia Google oraz narzędzia zewnętrzne do wewnętrznego audytu - samodzielnej analizy przez uczestników swoich serwisów pod kątem technicznym. Uruchomienie i omówienie Google Search Console. Praktyczne warsztaty na komputerach.
11.15
13.00
Przerwa obiadowa
13.00
13.45
W jakiej kondycji jest Twój serwis w sieci?
Narzędzia do badania ilości oraz jakości linków zewnętrznych własnej witryny oraz sprawdzanie konkurencji. Toksyczne linki. Parametry jakościowe linków. Przyrost linków. Ćwiczenia na komputerach na wskazanych narzędziach.
13.45
11.00
Przerwa kawowa
11.00
15.30
Gdzie, jak i kiedy publikować wewnętrzne i zewnętrzne treści
Podstawowe zasady skutecznego content marketingu wewnątrz witryny i dla publikacji zewnętrznych. Warsztaty na komputerach , na programach i aplikacjach umożliwiających samodzielne działania w zakresie linkbuildingu.
15.30
16.15
Firmowy blog i dodatkowe aktywności podnoszące efekty SEO i zwiększające sprzedaż i zasięgi
W jaki sposób uruchomić, publikować i promować firmowy blog oraz jak wykorzystać na inne sposoby tworzone treści? Uruchomienie, optymalizacja i znaczenia w procesie działań organicznych Google Moja Firma.
16.15
16.45
Jak mierzyć efekty i rozliczać się z agencją SEO, która realizuje dla Was określone prace?
Modele współpracy, modele rozliczeń, jakość współpracy, umowne kruczki. Zlecać na zewnątrz działania SEO czy realizować samodzielnie w firmie?
16.45
17.00
Zakończenie szkolenia
17.00

Dla kogo szkolenie SEO dla początkujących w Katowicach.

Szkolenie  jest przeznaczone dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z marketingiem i reklamą internetową w zakresie Google Ads oraz optymalizacji SEO, audytu oraz pozycjonowania i potrzebują podstawowej wiedzy i praktycznych umiejętności w codziennej pracy: 

  • pracownicy działów reklamy, marketingu i promocji
  • specjaliści i managerowie działów marketingu
   właściciele małych i mikro firm
  • osoby zlecające do zewnętrznych firm usługi w zakresie reklamy internetowej
  • wszyscy, którzy chcą zdobyć podstawową wiedzę na temat marketingu internetowego, a szczególnie marketingu w wyszukiwarkach 
  • uczestnicy pozostałych szkoleń SUKCES W INTERNECIE: Google Ads (od podstaw), Google Analytics (od podstaw) oraz Google Ads (zaawansowane) celem uzupełnienia wiedzy i kompetencji
  • uczestnicy cyklu szkoleń: Akademia Junior Emarketing Manager

Wybierz najlepszy termin dla siebie:

31 marca

Zapisz się teraz!

5 maja 2020

Zapisz się teraz!

16 czerwca 2020

Zapisz się teraz!

Gdzie się spotykamy?

CENTRUM KONFERENCYJNE KATOWICE
Katowice, ul. Jordana 18

Promocja! Nawet 400 zł taniej!

To szkolenie SEO dla początkujących jest jednym z czterech modułów autorskiej Akademii Junior eMarketing Manager. Możesz wziąć udział tylko w tym szkoleniu lub dodatkowo wybrać inne szkolenia i zyskać więcej kompetencji oraz praktycznej wiedzy i zaoszczędzić nawet do 400 zł! 

Dzień 1 - Google Ads

Google Ads dla początkujących + elementy SEO

Dzień 2 - Google Analytics

Google Analytyics + Google Data Studio dla początkujących

Dzień 3 - SEO od podstaw

Audyt, optymalizacja i pozycjonowanie od podstaw

Dzień 4 - Google Ads Pro

Google Ads + elementy Analytics dla zaawansowanych

Szkolenia w pakiecie:

PAKIET SZKOLENIOWY 1 ADS + ANALYTICS

W pakiecie 200 zł taniej!
1180
980 zł Cena netto (+23% VAT)
 • Google Ads (od podstaw)
 • Google Analytics (od podstaw)
Popularne

PAKIET SZKOLENIOWY 2 ADS + ADS PRO

W pakiecie 200 zł taniej!
1180
980 zł Cena netto (+23% VAT)
 • Google Ads (od podstaw)
 • Google Analytics (od podstaw)

PAKIET SZKOLENIOWY 3 ADS + SEO

W pakiecie 200 zł taniej!
1180
980 zł Cena netto (+23% VAT)
 • Google Ads (od podstaw)
 • Google Analytics (od podstaw)

PAKIET SZKOLENIOWY 4 ANALYTICS + SEO

W pakiecie 200 zł taniej!
1180
980 zł Cena netto (+23% VAT)
 • Google Analytics (od podstaw)
 • SEO (od podstaw)

PAKIET SZKOLENIOWY 5 ADS, ANALYTICS, SEO

W pakiecie 300 zł taniej!
1770
1470 zł Cena netto (+23% VAT)
 • Google Ads (od podstaw)
 • Google Analytics (od podstaw)
 • SEO (od podstaw)
Podstawowy

PAKIET SZKOLENIOWY 6 ADS, ADS PRO, SEO

W pakiecie 300 zł taniej!
1770
1470 zł Cena netto (+23% VAT)
 • Google Ads (od podstaw)
 • Google Analytics (od podstaw)
 • SEO (od podstaw)

AKADEMIA JUNIOR EMARKETING MANAGER

W pakiecie 500 zł taniej!
2360
1860 zł Cena netto (+23% VAT)
 • Google Ads (od podstaw)
 • Google Analytics (od podstaw)
 • SEO (od podstaw)
 • Google Ads Pro (zaawansowane)
polecane

Nazywam się Robert Duda i poprowadzę dla Was to szkolenie w Katowicach

Od 17 lat doradzam organizacjom, instytucjom, międzynarodowym korporacjom oraz małym i średnim firmom. Jako certyfikowany specjalista Google zrealizowałem wiele skutecznych kampanii internetowych na kwotę prawie 25 000 000zł. Pomagam skutecznie wykorzystywać Internet do budowania rozpoznawalnej marki, w tym marki osobistej, zdobywania Klientów i partnerów, do zwiększania sprzedaży.

Specjalizuję się w wykorzystywaniu narzędzi Google, uczestnicząc w wielu interesujących projektach regionalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Mam przyjemność także dzielić się wiedzą i doświadczeniem podczas branżowych spotkań , konferencji i wielu projektów szkoleniowych. Pracuje także jako wykładowca, prowadząc zajęcia dla studentów na uczelniach wyższych.

Projekt SUKCES W INTERNECIE przygotowałem dla Ciebie abyś w jednym miejscu zdobył gotową wiedzę i praktyczne wskazówki jak wykorzystać Internet aby wprowadzić swoją firmę na rynek, a w kolejnych krokach skutecznie ją rozwijać, zwiększać rozpoznawalność. 

Weź udział w szkoleniu i rozpocznij w pełni wykorzystywać ogromny potencjał Google do promocji i zwiększenia sprzedaży oraz zysków!

PIFS logo

Robert Duda - Certyfikaty i Zaświadczenia

Firmy i organizacje dla których pracowałem jak Partner Google

Szkolenie SEO dla początkujących w Katowicach

szkolenia marketingowe Google

Merytorycznie o szkoleniu SEO.

Jak wskazuje moje wieloletnie doświadczenie oraz analiza danych z kilkuset stron, serwisów i platform e-commerce , z którymi miałem przyjemność współpracować przez lata, niezmiennie przez cały czas jakość i wartość ruchu organicznego w większości przypadków jest najwyższa. 

Warto zatem planując jakąkolwiek aktywność internetową, niezależnie od branży i przyjętej formuły rozpocząć działania od poprawnej optymalizacji użyteczności oraz treści i opracowania dobrego planu dla procesu pozycjonowania poprzez jakościowy content marketing, linkbuilding. 

Proces analizy serwisu, optymalizacji i pozycjonowania jest z natury rozciągnięty w czasie co do efektów podejmowanych prac. Tym bardziej zalecane jest aby jak tylko szybko jest to możliwe rozpocząć działania w zakresie SEO dla Waszej firmy czy organizacji. 

Podczas szkolenia SEO dla początkujących, realizowane w ramach projektu SUKCES W INTERNECIE i będącego jednym z modułów w ramach Akademii Junior Emarketing Manager, uczestnicy otrzymają niezbędną wiedzę na temat możliwości, narzędzi oraz procesów w zakresie audytu SEO stron i sklepów internetowych, optymalizacji technicznej oraz jakościowej, a dalej samodzielnego pozycjonowania domen poprzez przemyślane działania content marketingowe i linkbuildingowe. 

Zdobyta wiedza i umiejętności to bardzo dobry fundament to samodzielnego podejmowania aktywności w tym zakresie, a równolegle niezbędna wiedza to współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług SEO, z których wiele firm korzysta. 

Szkolenie jest także doskonałym uzupełnieniem dla uczestników szkolenia Google Ads od podstaw oraz Google Ads PRO dla zaawansowanych, ponieważ umiejętności w zakresie dobrego przygotowania strony docelowej przekładają się bezpośrednio na wyniki jakościowe oraz budżetowanie podczas realizowanych kampanii Google Ads.   

 

Jak i dlaczego powstało to szkolenie?

W oparciu o dziesiątki szkoleń, które miałem przyjemność przeprowadzić w sumie dla ponad 1000 osób, szkolenia własne dopasowuje do aktualnych potrzeb lokalnych przedsiębiorców z chirurgiczną precyzją! 

Program szkolenia, agenda podzielona na odpowiednie bloki, a także nacisk na poszczególne elementy teoretyczne oraz warsztatowe na komputerach wynikają bezpośrednio z tego co działo się na poprzedzających szkoleniach. 

Nikt nie zjadł wszystkich rozumów, więc za każdym razem słuchając opinii i sugestii uczestników moich szkoleń bardzo elastycznie dopasowuje program, harmonogram i formułę zajęć dążąc do jak największej satysfakcji uczestników szkolenia. 

Co otrzymujecie w ramach tego kursu ze skutecznej reklamy w Internecie?

– udział w warsztatowym szkoleniu z wykorzystaniem komputerów, 
max 12 osobowe grupy szkoleniowe
– materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej PDF
– przepyszny obiad – do wyboru dania mięsne, rybne lub wegetariańskie + napoje do obiadu
– serwis kawowy
– certyfikat ukończenia szkolenia

Rekomendacje

Współpracujemy razem od kilku lat. Wiedza, umiejętności praktyczne i doświadczenie Roberta w zakresie optymalizacji, pozycjonowania oraz skutecznych kampanii AdWords bardzo mi pomagają w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów do naszych sklepów internetowych, utrzymywaniu relacji ze stałymi klientami, a przede wszystkim skutecznej sprzedaży przez Internet.
Szymon
Właściciel Firmy AVIS Balustrady
Byłem na szkoleniach Roberta z zakresu marketingu Internetowego, z naciskiem na narzędzia reklamowe i analityczne Google. Polecam udział w szkoleniach i kursach SUKCES W INTERNECIE ponieważ jest to skarbnica wiedzy w sprawach rozwoju firmy, pozycjonowania, e-marketingu, generalnie wszystkiego co związane z Google i internetem 🙂 Naprawdę warto zainwestować i skorzystać z tych praktycznych szkoleń.
Kamil
Gwaranto - Studio reklamy video, teledyski, spoty
Zdecydowanie warto zaczerpnąć z wiedzy i doświadczenia Pana Roberta! Ogrom wiedzy oraz duża ilość praktycznych pomocy, testowanych natychmiast w praktyce. Dodatkowo szkolenia w małej grupie, co umożliwia bieżące analizowanie potrzeb i omawianie problemów już podczas szkolenia. Bardzo miła, luźna atmosfera 🙂 Pozdrawiam i serdecznie polecam !!!
Katarzyna
Dział Marketingu LUBAR S.A.
Świetne szkolenie. Indywidualne podejście, omówienie narzędzi na przykładzie potrzeb uczestników, przy tym wszystkim luźna atmosfera. Mega polecam i czekam na kolejne odsłony warsztatów 🙂
Marcin
Dział Marketingu Narzedzia.net
Szkolenie rzeczowe, prowadzone w świetnej atmosferze. Bardzo mała grupa sprzyja pracy przy komputerach i wyklikania całej ścieżki w oparciu o swoje przykłady stron. Prowadzący potrafi zainteresować tematem szkolenia 🙂 gorąco polecam.
Grzegorz
DIGIT-AL Rzeszów
Szkolenie prowadzone na najwyższym poziomie, duża dawka wiedzy, możliwość praktycznego przetestowania omawianej tematyki, wiele ciekawych i przydatnych porad. Szkolenie prowadzone warsztatowo przy elastycznym podejściu do potrzeb grupy w bardzo przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam Pana Roberta jako profesjonalistę w swojej dziedzinie.
Magda
Freelancer, Katowice
Z Robertem współpracujemy od 4 lat. Mamy duże wsparcie w zakresie optymalizacji sklepu, procesów sprzedaży w Internecie, analiz oraz przygotowywania i realizacji kompleksowych kampanii w Google AdWords. Efektem prac są stałe wzrosty sprzedaży przez wyniki pozycjonowania naturalnego oraz reklam płatnych naszych sklepów internetowych w Polsce oraz na Węgrzech. Serdecznie polecam!
Kamil
Votana Sp z o.o.
Łącznie zorganizowano 3 edycje warsztatów, w których udział wzięło 128 przedsiębiorców oraz mieszkańców Tarnowa. Współpracę oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Gmina Miasta Tarnowa, jako organizator szeregu przedsięwzięć o charakterze gospodarczym i pro-przedsiębiorczym rekomenduje Pana Roberta Dudę, jako rzetelnego i pewnego Partnera do współpracy.
Agnieszka
Dyrektor Wydziału Gospodarczego, UM Tarnów

Terminy najbliższych szkoleń SUKCES W INTERNECIE

15 kwietnia 2020
SZKOLENIE GOOGLE ADS OD PODSTAW W BEZPIECZNEJ FORMIE ONLINE - WEBINAR NA ŻYWO OD 9.30 DO 16.00.
15 kwietnia 2020
Webinar Google Analytics dla początkujących
16 kwietnia 2020
SZKOLENIE GOOGLE ANALYTICS OD PODSTAW W BEZPIECZNEJ FORMIE ONLINE - WEBINAR NA ŻYWO OD 9.30 DO 16.00.
16 kwietnia 2020
Webinar SEO od podstaw
17 kwietnia 2020
SZKOLENIE SEO OD PODSTAW W BEZPIECZNEJ FORMIE ONLINE - WEBINAR NA ŻYWO OD 9.30 DO 16.00.
17 kwietnia 2020
5 maja 2020
SZKOLENIE SEO OD PODSTAW W BEZPIECZNEJ FORMIE ONLINE - WEBINAR NA ŻYWO OD 9.30 DO 16.00.
5 maja 2020
Szkolenie Google Ads od podstaw
6 maja 2020
SZKOLENIE GOOGLE ADS OD PODSTAW W BEZPIECZNEJ FORMIE ONLINE - WEBINAR NA ŻYWO OD 9.30 DO 16.00.
6 maja 2020
Szkolenie Google Ads i Analytics od podstaw
14 - 15 maja 2020
SZKOLENIE OD PODSTAW: GOOGLE ADS + NIEZBĘDNIK SEO + ANALYTICS + DATA STUDIO - W RZESZOWIE (2 DNI)
14 - 15 maja 2020
Szkolenie Google Ads i Analytics od podstaw
26 - 27 maja 2020
SZKOLENIE OD PODSTAW: GOOGLE ADS + NIEZBĘDNIK SEO + ANALYTICS + DATA STUDIO - W KATOWICACH (2 DNI)
26 - 27 maja 2020
Szkolenie Google Ads i Analytics od podstaw
28 - 29 maja 2020
SZKOLENIE OD PODSTAW: GOOGLE ADS + NIEZBĘDNIK SEO + ANALYTICS + DATA STUDIO - WE WROCŁAWIU (2 DNI)
28 - 29 maja 2020
Szkolenie SEO od podstaw + Ads PRO
16 - 17 czerwca 2020
SZKOLENIE SEO (OD PODSTAW) + GOOGLE ADS PRO (ZAAWANSOWANE) - W KATOWICACH (2 DNI)
16 - 17 czerwca 2020
Szkolenie Google Ads i Analytics od podstaw
18 - 19 czerwca 2020
SZKOLENIE OD PODSTAW: GOOGLE ADS + NIEZBĘDNIK SEO + ANALYTICS + DATA STUDIO - W RZESZOWIE (2 DNI)
18 - 19 czerwca 2020
Szkolenie Google Ads i Analytics od podstaw
30 czerwca - 1 lipca 2020
SZKOLENIE OD PODSTAW: GOOGLE ADS + NIEZBĘDNIK SEO + ANALYTICS + DATA STUDIO - W KATOWICACH (2 DNI)
30 czerwca - 1 lipca 2020
Szkolenie Google Ads i Analytics od podstaw
2 - 3 lipca 2020
SZKOLENIE OD PODSTAW: GOOGLE ADS + NIEZBĘDNIK SEO + ANALYTICS + DATA STUDIO - WE WROCŁAWIU (2 DNI)
2 - 3 lipca 2020

Zapraszamy do wzięcia udziału w kompleksowym 4 dniowym programie
"Akademia Junior Emarketing Manager"

Dzień 1 - Google Ads

Google Ads dla początkujących + elementy SEO

Dzień 2 - Google Analytics

Google Analytyics + Google Data Studio dla początkujących

Dzień 3 - SEO od podstaw

Audyt, optymalizacja i pozycjonowanie od podstaw

Dzień 4 - Google Ads Pro

Google Ads + elementy Analytics dla zaawansowanych

szkolenia marketingowe Google

Weź udział w kompleksowym programie szkoleniowym „Junior Emarketing Manager” i zdobądź niezbędną wiedzę i praktyczne umiejętności, które pozwolą:

  • samodzielnie planować, realizować oraz optymalizować jakościowe i skuteczne kampanie Google Ads w wyszukiwarce, w sieci reklamowej, w Google Zakupy, reklamy w YouTube i sieci reklamowej oraz skuteczny remarketing. Poznać i w praktyce wykorzystać narzędzi Edytor Google Ads
  • we własnym zakresie zrealizować podstawowy audyt swojej strony lub e-sklepu, a dalej optymalizować serwis internetowy i samodzielnie podejmować działania pozycjonowania poprzez link buidling + content marketing. Poznać i skutecznie korzystać z Google Search Console oraz najpopularniejszych narzędzi SEO na rynku. 
  • poznać podstawowe zasady i zalecenia dotyczące skutecznego content marketingu, prowadzenia skutecznego bloga firmowego na podstawie znajomości systemu WordPress oraz WooCommerce,
  • poprawnie instalować i konfigurować Google Analytics, a następnie mieć umiejętności poprawnej analizy danych ilościowych i jakościowych gromadzonych w Google Analytics oraz potrafić w sposób czytelny i ciekawy prezentować dane poprzez znajomość Google Data Studio,
  • zdobyć wiedzę na temat poprawy jakościowej oraz ilościowej ruchu na stronie, wzrostu poziomu konwersyjności m.in. poprzez integrację narzędzi Google i podstawy Google Tag Managera

Uczestnicząc w całym 4 dniowym programie szkoleniowym zyskujesz rabat aż 400 zł w stosunku do cen standardowych dla pojedynczych szkoleń, wchodzących w skład pakietu „Junior e-marketing Manager”. 

Szkolenia realizowane są w cyklu 2+2 dni i odbywają się w dni powszednie.

Jeśli nie chcesz brać udziału w szkoleniu otwartym lub nie znalazłeś dogodnego terminu to zorganizujemy dedykowane szkolenie z zakresu marketingu Google w Twojej firmie na terenie Katowic lub okolic, w dowolnym terminie!

SZKOLENIA Z GOOGLE W TWOJEJ FIRMIE

Zróbmy to razem w kilka minut, w 3 prostych krokach:

1

USTALMY DOGODNY DLA WAS TERMIN SZKOLENIA

Dedykowane szkolenie odbędzie się w Twojej firmie w terminie, który najlepiej wpisuje się w kalendarz Twojej firmy oraz członków zespołu, którzy wezmą w nim udział.

Szkolenia mogą odbyć się w dni powszednie, ale równie dobrze szkolenie możemy zorganizować w Twojej firmie w weekend.

Realizujemy szkolenia w trybie jedno, dwu lub trzy dniowym.

Jeśli planujesz nowe otwarcie i zwiększenie efektywności działań marketingowych w Internecie w 2020 roku to teraz jest najlepszy czas aby zorganizować dedykowane szkolenie i wdrożyć gotowe i sprawdzone rozwiązania do Twoich strategii komunikacji i promocji internetowej! 

2

DOPASUJMY TEMATYKĘ I ZAKRES DO WASZYCH POTRZEB ORAZ UMIEJĘTNOŚCI UCZESTNIKÓW

Najlepsze efekty dają szkolenia warsztatowe, których program ściśle dopasowany jest do potrzeb grupy, a jednocześnie poziom i tempo jest takie aby wszyscy mogli krok po kroku samodzielnie wdrożyć podczas ćwiczeń opanować cały materiał.

Zakres wiedzy do wyboru to: audyt strony, optymalizacja, pozycjonowanie poprzez content marketing i linkbuilding, planowanie i realizacja kampanii Google Ads oraz instalacja, optymalizacja i wykorzystanie w praktyce danych z Google Analytics, w tym poprzez Google Data Studio.

Najważniejszy atut szkoleń dedykowanych to warsztaty realizowane na Waszej stronie internetowej oraz koncie Google Ads i Analytics dla sprzedaży Waszych produktów i usług

3

NA KONIEC LOGISTYKA ORAZ USTALENIE FINALNYCH KOSZTÓW

Wybierz w swojej firmie biuro lub salkę szkoleniową/konferencyjną, w której swobodnie cała grupa będzie mogła popracować podczas szkolenia.

Ustalmy czy dysponujesz niezbędnym sprzętem (rzutnik, dostęp do internetu, flipchart, mazaki, komputery dla uczestników) czy mamy coś zabrać ze sobą?

Na koniec godzinowy wymiar szkolenia od … do + przerwy kawowe i lunchowa oraz ustalenie finalnej ceny za realizację szkolenia i przygotowanie materiałów szkoleniowych i MOŻEMY ZACZYNAĆ 🙂

Koszty szkolenia dedykowanego z zakresu marketingu internetowego Google Ads + Analytics + SEO + WordPress na Śląsku

Szkolenie 1 dniowe na Śląsku

  • Dedykowane warsztaty w zakresie 7 godzin 
  • Grupa 2-6 osób
  • Szkolenie 8 – 15 lub 9 – 16

od 2000,00 zł netto*

Szkolenie 2 dniowe na Śląsku

  • Dedykowane warsztaty w zakresie 14 godzin 
  • Grupa 2-6 osób
  • Szkolenie 8 – 15 lub 9 – 16

od 3000,00 zł netto*

Szkolenie 3 dniowe na Śląsku

  • Dedykowane warsztaty w zakresie 21 godzin 
  • Grupa 2-6 osób
  • Szkolenie 8 – 15 lub 9 – 16

od 4500,00 zł netto*

*Powyższe ceny szkoleń realizowanych na terenie woj. śląskiego, obejmują wynagrodzenie trenera, przygotowanie materiałów szkoleniowych oraz koszty przejazdu i noclegów trenera. Rekomendowany zakres godzinowy to 7 godzin zegarowych, w tym przerwa 30 min oraz dwie przerwy po 15 minut). Warunkiem potwierdzenia ustalonego terminu na szkolenie jest wpłata 100% ustalonej kwoty szkolenia do 7 dni po przesłaniu zamówienia.

Chcesz porozmawiać o dedykowanym szkoleniu w Twojej firmie?

Zadzwoń teraz! 507 957 579  lub  606 476 711

lub napisz na info@sukceswinternecie.pl

UWAGA! Wszystkie szkolenia stacjonarne są obecnie odwołane.  Sprawdź ofertę szkoleń z transmisją online w czasie rzeczywistym Webinary  >>

Podmiotem realizującym szkolenia SUKCES W INTERNECIE jest firma:

Spozycjonowani.pl Robert Duda
Al. Roździeńskiego 188, 40-203 Katowice
tel. 660 910 950 lub 880 635 558
NIP: 647-222-39-86 | REGON: 278029755 

Masz pytania? Zadzwoń: Tel:  660 910 950  lub  880 635 558  (wt-pt: 9.00 – 16.00)

email: info(at)sukceswinternecie.pl