Szkolenie SEO + Audyt SEO dla początkujących Online.

Zapisz się teraz

4 grudnia 2020

Zapisz się teraz

8 stycznia 2021

Kurs VIDEO

Dostęp przez 365 dni

Koszt szkolenia za osobę to 490,00 zł netto + 23% VAT = 602,70 zł brutto. 

Zakres szkolenia: Audyt SEO, Optymalizacja, Pozycjonowanie, LinkBuilding, Content Marketing, Blog, Google Search Console dla początkujących.

szkolenia marketingowe Google

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu SEO + Audyt SEO dla początkujących?

Ogromne oszczędności

Na szkoleniu nauczysz jak sprawdzić kondycje Twojej strony, co zmienić i jak kontrolować agencję SEO, aby nie wydawać niepotrzebnie firmowych pieniędzy na rzeczy, które nie dają efektów sprzedażowych.

Praktyczne umiejętności SEO

Na warsztatach poznasz najbardziej przydatne programy i narzędzia SEO, które wykorzystasz do analizy strony, wewnętrznej optymalizacji, zewnętrznego linkowania, sprawdzania konkurencji i trendów.

Sprawdzone wdrożenia

Podczas szkolenia dzielę się moim doświadczeniem zdobytym podczas obsługi w zakresie SEO dla wielu firm i marek. Poznasz gotowe rozwiązania, które możesz z dnia na dzień wdrożyć w Twojej firmie i zwiększać sprzedaż.

Najnowsze rozwiązania

W trakcie szkolenia pracujemy na najnowszych wersjach narzędzi Google oraz narzędziach zewnętrznych pod SEO. Materiał realizowany w oparciu o najbardziej aktualne zalecenia i zmiany w Google oraz trendy UX.

Czego nauczysz się na szkoleniu SEO dla początkujących?

  • Jak samodzielnie optymalizować i pozycjonować strony internetowe?
  • Dlaczego ruch organiczny jest tak ważny dla Twojego biznesu? Trendy, Dane, Aktualne zalecenia i wskazówki Google, Case Study
  • Od czego zacząć zdobywanie pierwszych pozycji w Google? Audyt SEO Twojego serwisu to podstawa
  • Na co szczególnie zwracać uwagę podczas optymalizacji serwisu internetowego? Najważniejsze spośród ponad 200 czynników rankingowych
  • Narzędzia Google oraz narzędzia zewnętrzne do przeprowadzenia samodzielnej analizy wewnętrznej serwisu www, w tym omówienie Google Search Console
  • Jak sprawdzić kondycję serwisu internetowego w analizie zewnętrznej? Narzędzia do badania ilości, jakości i planowania strategii działań linkbuilding
  • W jaki sposób dobrać odpowiednie słowa, frazy, pytania oraz jak pisać wartościowe treści dla Google i dla Klientów? Podstawy content marketingu
  • Gdzie, kiedy i jak publikować treści wewnątrz serwisu oraz jak pozyskiwać linki z tekstów zewnętrznych aby osiągnąć sukces w wynikach organicznych Google? Praktyczne warsztaty na sprawdzonych narzędziach SEO oraz podstawy Google Moja Firma w kontekście procesu pozycjonowania i sprzedaży przez Internet
  • Dlaczego warto uruchomić firmowy blog i jak wykorzystać dodatkowo publikowane treści do zwiększenia zasięgów i sprzedaży?
  • Jak mierzyć efekty pracy agencji SEO? Modele współpracy, modele rozliczeń, ocena efektów i jakości pracy

Agenda szkolenia SEO + Audyt SEO dla początkujących czyli Podstawy pozycjonowania i optymalizacji stron i sklepów internetowych

(AGENDA DLA MODELU SZKOLENIA ONLINE)

9.00
RUCH ORGANICZNY TO PODSTAWA TWOJEGO BIZNESU
W oparciu o podstawowe pojęcia, dane, case study (przykłady z rynku) oraz trendy i najbardziej aktualne zalecenia i wskazówki Google teoretyczne wprowadzenie do tematyki SEO.
9.00
9.30
Od czego zacząć zdobywanie wysokich pozycji w Google?
Audyt SEO Twojego serwisu to podstawa. Najważniejsze czynniki rankingowe Google (200). Co i jak w ramach Audytu należy badać aby ocenić kondycję strony lub sklepy internetowego? Praktyczne ćwiczenia na komputerach.
9.30
10.00
Przerwa
10.00
10.15
Narzędzia Google oraz narzędzia zewnętrzne do wewnętrznego audytu
Narzędzia Google oraz narzędzia zewnętrzne do wewnętrznego audytu - samodzielnej analizy przez uczestników swoich serwisów pod kątem technicznym. Uruchomienie i omówienie Google Search Console. Praktyczne warsztaty na komputerach.
10.15
12.00
Przerwa
12.00
12.30
W jakiej kondycji jest Twój serwis w sieci?
Narzędzia do badania ilości oraz jakości linków zewnętrznych własnej witryny oraz sprawdzanie konkurencji. Toksyczne linki. Parametry jakościowe linków. Przyrost linków. Ćwiczenia na komputerach na wskazanych narzędziach.
12.30
13.45
Przerwa
13.45
14.00
Gdzie, jak i kiedy publikować wewnętrzne i zewnętrzne treści
Podstawowe zasady skutecznego content marketingu wewnątrz witryny i dla publikacji zewnętrznych. Warsztaty na komputerach , na programach i aplikacjach umożliwiających samodzielne działania w zakresie linkbuildingu.
14.00
14.45
Firmowy blog i dodatkowe aktywności podnoszące efekty SEO i zwiększające sprzedaż i zasięgi
W jaki sposób uruchomić, publikować i promować firmowy blog oraz jak wykorzystać na inne sposoby tworzone treści? + Uruchomienie, optymalizacja i znaczenia w procesie działań organicznych Google Moja Firma.
14.45
15.15
Jak mierzyć efekty i rozliczać się z agencją SEO, która realizuje dla Was określone prace?
Modele współpracy, modele rozliczeń, jakość współpracy, umowne kruczki. Zlecać na zewnątrz działania SEO czy realizować samodzielnie w firmie?
15.15
15.30
Zakończenie szkolenia
15.30

Dla kogo szkolenie SEO od podstaw Online?

Szkolenie  jest przeznaczone dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z marketingiem i reklamą internetową w zakresie Google Ads oraz optymalizacji SEO, audytu oraz pozycjonowania i potrzebują podstawowej wiedzy i praktycznych umiejętności w codziennej pracy: 

  • pracownicy działów reklamy, marketingu i promocji
  • specjaliści i managerowie działów marketingu
   właściciele małych i mikro firm
  • osoby zlecające do zewnętrznych firm usługi w zakresie reklamy internetowej
  • wszyscy, którzy chcą zdobyć podstawową wiedzę na temat marketingu internetowego, a szczególnie marketingu w wyszukiwarkach 
  • uczestnicy pozostałych szkoleń SUKCES W INTERNECIE: Google Ads (od podstaw), Google Analytics (od podstaw) oraz Google Ads (zaawansowane) celem uzupełnienia wiedzy i kompetencji
  • uczestnicy cyklu szkoleń: Akademia Junior Emarketing Manager

Pozycjonowanie stron - szkolenie.
Gdzie się spotykamy?

SZKOLENIE ONLINE
Na platformie Clickmeeting lub Zoom

Zapisz się teraz

4 grudnia 2020

Zapisz się teraz

8 stycznia 2021

Kurs VIDEO

Dostęp przez 365 dni

Cena promocyjna za szkolenie to teraz 490 zł netto!

Informacje dot zaleceń ws. COVID 19 dla szkoleń stacjonarnych SUKCES W INTERNECIE.  Szkolenia stacjonarne, które organizujemy odbywają się w bezpiecznych warunkach, z zachowaniem zaleceń GIS i aktualnych przepisów.  Sale szkoleniowe, zgodnie z deklaracjami i zobowiązaniami administratorów, są każdorazowo dezynfekowane przed szkoleniem. Do dyspozycji uczestników czekają jednorazowe maseczki oraz rękawiczki. Na sali znajdują się także płyny do dezynfekcji. Sale szkoleniowe, o ile tylko jest taka techniczna możliwość, są przez cały czas szkolenia wietrzone (otwarte okna/drzwi). Sale szkoleniowe zapewniają zachowanie odległości 2 metrów między uczestnikami. Uczestnicy korzystają ze swoich komputerów. Posiłki są porcjowane i dostarczane dla każdego z osobna. W trakcie przerw także zachowujemy zasady bezpieczeństwa. 

Nazywam się Robert Duda i poprowadzę dla Was to szkolenie z pozycjonowania w Katowicach

Od 17 lat doradzam organizacjom, instytucjom, międzynarodowym korporacjom oraz małym i średnim firmom. Jako certyfikowany specjalista Google zrealizowałem wiele skutecznych kampanii internetowych na kwotę ponad 25 000 000 zł. Pomagam skutecznie wykorzystywać Internet do budowania rozpoznawalnej marki, w tym marki osobistej, zdobywania Klientów i partnerów, do zwiększania sprzedaży.

Specjalizuję się w wykorzystywaniu narzędzi Google, uczestnicząc w wielu interesujących projektach regionalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Mam przyjemność także dzielić się wiedzą i doświadczeniem podczas branżowych spotkań , konferencji i wielu projektów szkoleniowych. Pracuje także jako wykładowca, prowadząc zajęcia dla studentów na uczelniach wyższych.

Projekt SUKCES W INTERNECIE przygotowałem dla Ciebie abyś w jednym miejscu zdobył gotową wiedzę i praktyczne wskazówki jak wykorzystać Internet aby wprowadzić swoją firmę na rynek, a w kolejnych krokach skutecznie ją rozwijać, zwiększać rozpoznawalność. 

Weź udział w szkoleniu i rozpocznij w pełni wykorzystywać ogromny potencjał Google do promocji i zwiększenia sprzedaży oraz zysków

PIFS logo

Robert Duda - Certyfikaty i Zaświadczenia

Firmy i organizacje dla których pracowałem jak Partner Google

Szkolenie SEO - Optymalizacja i pozycjonowanie stron dla początkujących Online.

Szkolenie SEO Online

Merytorycznie o szkoleniu z SEO.

Jak wskazuje moje wieloletnie doświadczenie oraz analiza danych z kilkuset stron, serwisów i platform e-commerce , z którymi miałem przyjemność współpracować przez lata, niezmiennie przez cały czas jakość i wartość ruchu organicznego w większości przypadków jest najwyższa. 

Warto zatem planując jakąkolwiek aktywność internetową, niezależnie od branży i przyjętej formuły rozpocząć działania od poprawnej optymalizacji użyteczności oraz treści i opracowania dobrego planu dla procesu pozycjonowania poprzez jakościowy content marketing, linkbuilding. 

Proces analizy serwisu, optymalizacji i pozycjonowania jest z natury rozciągnięty w czasie co do efektów podejmowanych prac. Tym bardziej zalecane jest aby jak tylko szybko jest to możliwe rozpocząć działania w zakresie SEO dla Waszej firmy czy organizacji. 

Podczas szkolenia SEO dla początkujących, realizowane w ramach projektu SUKCES W INTERNECIE i będącego jednym z modułów w ramach Akademii Junior Emarketing Manager, uczestnicy otrzymają niezbędną wiedzę na temat możliwości, narzędzi oraz procesów w zakresie audytu SEO stron i sklepów internetowych, optymalizacji technicznej oraz jakościowej, a dalej samodzielnego pozycjonowania domen poprzez przemyślane działania content marketingowe i linkbuildingowe. 

Zdobyta wiedza i umiejętności to bardzo dobry fundament to samodzielnego podejmowania aktywności w tym zakresie, a równolegle niezbędna wiedza to współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług SEO, z których wiele firm korzysta. 

Szkolenie jest także doskonałym uzupełnieniem dla uczestników szkolenia Google Ads od podstaw oraz Google Ads PRO dla zaawansowanych, ponieważ umiejętności w zakresie dobrego przygotowania strony docelowej przekładają się bezpośrednio na wyniki jakościowe oraz budżetowanie podczas realizowanych kampanii Google Ads.   

Jak i dlaczego powstało to szkolenie nt. pozycjonowania?

W oparciu o dziesiątki szkoleń, które miałem przyjemność przeprowadzić w sumie dla ponad 1000 osób, szkolenia własne dopasowuje do aktualnych potrzeb lokalnych przedsiębiorców z chirurgiczną precyzją! 

Program szkolenia, agenda podzielona na odpowiednie bloki, a także nacisk na poszczególne elementy teoretyczne oraz warsztatowe na komputerach wynikają bezpośrednio z tego co działo się na poprzedzających szkoleniach. 

Nikt nie zjadł wszystkich rozumów, więc za każdym razem słuchając opinii i sugestii uczestników moich szkoleń bardzo elastycznie dopasowuje program, harmonogram i formułę zajęć dążąc do jak największej satysfakcji uczestników szkolenia. 

Co otrzymujecie w ramach tego kursu warsztatowego z zakresu skutecznej optymalizacji stron i sklepów krok po kroku?

– udział w warsztatowym szkoleniu z wykorzystaniem komputerów (przez 80% czasu warsztaty)
– max 15 osób w grupie szkoleniowej
– materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej PDF
– przepyszny obiad  (dot. szkoleń stacjonarnych) – do wyboru dania mięsne, rybne lub wegetariańskie + napoje do obiadu w formie „dań na wynos” (z uwzględnieniem zaleceń COVID 19)
– serwis kawowy (dot. szkoleń stacjonarnych) – kawa, soki i ciastka (z uwzględnieniem zaleceń COVID 19)
– certyfikat ukończenia szkolenia w wersji elektronicznej

Rekomendacje

Współpracujemy razem od kilku lat. Wiedza, umiejętności praktyczne i doświadczenie Roberta w zakresie optymalizacji, pozycjonowania oraz skutecznych kampanii AdWords bardzo mi pomagają w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów do naszych sklepów internetowych, utrzymywaniu relacji ze stałymi klientami, a przede wszystkim skutecznej sprzedaży przez Internet.
Szymon
Właściciel Firmy AVIS Balustrady
Byłem na szkoleniach Roberta z zakresu marketingu Internetowego, z naciskiem na narzędzia reklamowe i analityczne Google. Polecam udział w szkoleniach i kursach SUKCES W INTERNECIE ponieważ jest to skarbnica wiedzy w sprawach rozwoju firmy, pozycjonowania, e-marketingu, generalnie wszystkiego co związane z Google i internetem 🙂 Naprawdę warto zainwestować i skorzystać z tych praktycznych szkoleń.
Kamil
Gwaranto - Studio reklamy video, teledyski, spoty
Zdecydowanie warto zaczerpnąć z wiedzy i doświadczenia Pana Roberta! Ogrom wiedzy oraz duża ilość praktycznych pomocy, testowanych natychmiast w praktyce. Dodatkowo szkolenia w małej grupie, co umożliwia bieżące analizowanie potrzeb i omawianie problemów już podczas szkolenia. Bardzo miła, luźna atmosfera 🙂 Pozdrawiam i serdecznie polecam !!!
Katarzyna
Dział Marketingu LUBAR S.A.
Świetne szkolenie. Indywidualne podejście, omówienie narzędzi na przykładzie potrzeb uczestników, przy tym wszystkim luźna atmosfera. Mega polecam i czekam na kolejne odsłony warsztatów 🙂
Marcin
Dział Marketingu Narzedzia.net
Szkolenie rzeczowe, prowadzone w świetnej atmosferze. Bardzo mała grupa sprzyja pracy przy komputerach i wyklikania całej ścieżki w oparciu o swoje przykłady stron. Prowadzący potrafi zainteresować tematem szkolenia 🙂 gorąco polecam.
Grzegorz
DIGIT-AL Rzeszów
Szkolenie prowadzone na najwyższym poziomie, duża dawka wiedzy, możliwość praktycznego przetestowania omawianej tematyki, wiele ciekawych i przydatnych porad. Szkolenie prowadzone warsztatowo przy elastycznym podejściu do potrzeb grupy w bardzo przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam Pana Roberta jako profesjonalistę w swojej dziedzinie.
Magda
Freelancer, Katowice
Z Robertem współpracujemy od 4 lat. Mamy duże wsparcie w zakresie optymalizacji sklepu, procesów sprzedaży w Internecie, analiz oraz przygotowywania i realizacji kompleksowych kampanii w Google AdWords. Efektem prac są stałe wzrosty sprzedaży przez wyniki pozycjonowania naturalnego oraz reklam płatnych naszych sklepów internetowych w Polsce oraz na Węgrzech. Serdecznie polecam!
Kamil
Votana Sp z o.o.
Łącznie zorganizowano 3 edycje warsztatów, w których udział wzięło 128 przedsiębiorców oraz mieszkańców Tarnowa. Współpracę oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Gmina Miasta Tarnowa, jako organizator szeregu przedsięwzięć o charakterze gospodarczym i pro-przedsiębiorczym rekomenduje Pana Roberta Dudę, jako rzetelnego i pewnego Partnera do współpracy.
Agnieszka
Dyrektor Wydziału Gospodarczego, UM Tarnów

Terminy najbliższych szkoleń SUKCES W INTERNECIE

3 i 4 lutego 2021 | Szkolenie Online
SZKOLENIE GOOGLE ADS. 2 poziomy
3 i 4 lutego 2021 | Szkolenie Online
5 lutego 2021 | Szkolenie Online
SZKOLENIE GOOGLE ANALYTICS. POZIOM 1.
5 lutego 2021 | Szkolenie Online
17 i 18 marca 2021 | Szkolenie w Katowicach
SZKOLENIE GOOGLE ADS. 2 poziomy
17 i 18 marca 2021 | Szkolenie w Katowicach
19 marca 2021 | Szkolenie w Katowicach
SZKOLENIE GOOGLE ANALYTICS. POZIOM 1.
19 marca 2021 | Szkolenie w Katowicach
24 i 25 marca 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
SZKOLENIE GOOGLE ADS. 2 poziomy
24 i 25 marca 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
26 marca 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
SZKOLENIE GOOGLE ANALYTICS. POZIOM 1.
26 marca 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
21 i 22 kwietnia 2021 | Szkolenie w Katowicach
SZKOLENIE GOOGLE ADS. 2 poziomy
21 i 22 kwietnia 2021 | Szkolenie w Katowicach
23 kwietnia 2021 | Szkolenie w Katowicach
SZKOLENIE GOOGLE ANALYTICS. POZIOM 1.
23 kwietnia 2021 | Szkolenie w Katowicach
28 i 29 kwietnia 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
SZKOLENIE GOOGLE ADS. 2 poziomy
28 i 29 kwietnia 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
30 kwietnia 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
SZKOLENIE GOOGLE ANALYTICS. POZIOM 1.
30 kwietnia 2021 | Szkolenie we Wrocławiu

Zapisz się już teraz na najbliższe
SZKOLENIE SEO OD PODSTAW I AUDYT SEO

Szkolenie SEO od podstaw i Audyt SEO
Termin: 4 grudnia 2020 | Miejsce: Szkolenie Online
Pozostało wolnych miejsc: 6 z 15
Promocyjna Cena: 490 zł netto

Zapisz się teraz

4 grudnia 2020

Szkolenie SEO od podstaw i Audyt SEO
Termin: 8 stycznia 2021 | Miejsce: Szkolenie Online
Pozostało wolnych miejsc: 9 z 15
Promocyjna Cena: 490 zł netto

Zapisz się teraz

8 stycznia 2021

Szkolenie SEO od podstaw i Audyt SEO
Termin: dowolny | Miejsce: Platforma kursów VOD
Pozostało wolnych miejsc: 11 z 50
Promocyjna Cena: 47 zł netto

Kurs VIDEO

Dostęp przez 365 dni

Podmiotem realizującym szkolenia SUKCES W INTERNECIE jest firma:

Spozycjonowani.pl Robert Duda
ul. Adama Mickiewicza 10A/12, 47-400 Racibórz
NIP: 647-222-39-86 | REGON: 278029755 

Masz pytania? Zadzwoń: Tel:  660 910 950  lub  880 635 558  (wt-pt: 9.00 – 16.00)

email: info(at)sukceswinternecie.pl