Szkolenie SEO + WordPress

2 dniowe szkolenie. 1 dzień: Podstawy SEO i Audyt SEO oraz content marketing i linkbuilding dla małej firmy. 2 dzień: Jak krok po kroku uruchomić swoją stronę na WordPress oraz sklep Woocommerce i zoptymalizować swój serwis pod SEO?

Prowadzący: Robert Duda, Certyfikowany Specjalista Google z 18 letnim stażem

22 – 23 czerwca 2021
Szkolenie w Katowicach
Zapisz się teraz

24 – 25 czerwca 2021
Szkolenie we Wrocławiu
Zapisz się teraz

2 – 3 sierpnia 2021
Szkolenie w Katowicach
Zapisz się teraz

4 – 5 sierpnia 2021
Szkolenie we Wrocławiu
Zapisz się teraz

Czego nauczysz się na szkoleniu?

 • Poznasz czynniki rankingowe Google oraz znaczenie ruchu organicznego
 • Nauczysz się samodzielnie sprawdzić co jest niepoprawnie zoptymalizowane w Twojej strony
 • Dowiesz się jakich narzędzi używać do analizy Twojej strony czyli jak zrobić samodzielnie podstawowy audyt SEO Twojej strony
 • Zdobędziesz wiedzę jak tworzyć i publikować treści na Twojej stronie aby były skuteczne i wspierały proces pozycjonowania
 • Poznasz podstawy działań content marketingowych i linkbuildingu aby pozyskiwać wartościowe linki do Twojej domeny
 • Nauczysz się jak współpracować z firmą lub freelancerem, któremu zlecasz usługi SEO
 • Dowiesz się jak poprawnie krok po kroku uruchomić swoją stronę internetowa lub/i bloga na WordPressie + mikro sklep na Woocommerce oraz ją zoptymalizować pod SEO

Czy to szkolenie jest dla Ciebie?

To szkolenie dedykowane jest dla osób początkujących, którzy szukają kompleksowej wiedzy, podanej w przystępny sposób. Zapraszamy na to szkolenie jeśli: 

 • Chcesz nauczyć się procesu uzyskiwania wysokich pozycji w wynikach organicznych Google dla Twojej strony 
 • Pracujesz w dziale Marketingu, PR, promocji i szukasz wiedzy na temat optymalizacji strony aby była lepiej widoczna dla Klientów
 • Zlecasz prace w zakresie SEO do firm zewnętrznych i chce lepiej rozumieć proces oraz kontrolować wyniki 
 • Planujesz uruchomienie od zera swojej nowej strony lub e-sklepu
 • Masz stronę na Wodpress lub/i sklep Woocommerce, która dotąd nie jest widoczna dostatecznie w wyszukiwarce i nie generuje ruchu

Zobacz fragment mojego filmu na temat SEO na YouTube

Wzór certyfikatu jaki otrzymują uczestnicy szkolenia

Program szkolenia SEO + WordPress

DZIEŃ 1. Szkolenie SEO. Audyt SEO. Content Marketing i LinkBuilding.

9.00
RUCH ORGANICZNY TO PODSTAWA TWOJEGO BIZNESU
W oparciu o podstawowe pojęcia, dane, case study (przykłady z rynku) oraz trendy i najbardziej aktualne zalecenia i wskazówki Google teoretyczne wprowadzenie do tematyki SEO.
9.00
9.30
Od czego zacząć zdobywanie wysokich pozycji w Google?
Audyt SEO Twojego serwisu to podstawa. Najważniejsze czynniki rankingowe Google (200). Co i jak w ramach Audytu należy badać aby ocenić kondycję strony lub sklepy internetowego? Praktyczne ćwiczenia na komputerach.
9.30
10.00
Przerwa
10.00
10.15
Narzędzia Google oraz narzędzia zewnętrzne do wewnętrznego audytu
Narzędzia Google oraz narzędzia zewnętrzne do wewnętrznego audytu - samodzielnej analizy przez uczestników swoich serwisów pod kątem technicznym. Uruchomienie i omówienie Google Search Console. Praktyczne warsztaty na komputerach.
10.15
12.00
Przerwa
12.00
12.30
W jakiej kondycji jest Twój serwis w sieci?
Narzędzia do badania ilości oraz jakości linków zewnętrznych własnej witryny oraz sprawdzanie konkurencji. Toksyczne linki. Parametry jakościowe linków. Przyrost linków. Ćwiczenia na komputerach na wskazanych narzędziach.
12.30
13.45
Przerwa
13.45
14.00
Gdzie, jak i kiedy publikować wewnętrzne i zewnętrzne treści
Podstawowe zasady skutecznego content marketingu wewnątrz witryny i dla publikacji zewnętrznych. Warsztaty na komputerach , na programach i aplikacjach umożliwiających samodzielne działania w zakresie linkbuildingu.
14.00
14.45
Firmowy blog i dodatkowe aktywności podnoszące efekty SEO i zwiększające sprzedaż i zasięgi
W jaki sposób uruchomić, publikować i promować firmowy blog oraz jak wykorzystać na inne sposoby tworzone treści? + Uruchomienie, optymalizacja i znaczenia w procesie działań organicznych Google Moja Firma.
14.45
15.15
Jak mierzyć efekty i rozliczać się z agencją SEO, która realizuje dla Was określone prace?
Modele współpracy, modele rozliczeń, jakość współpracy, umowne kruczki. Zlecać na zewnątrz działania SEO czy realizować samodzielnie w firmie?
15.15
15.30
Zakończenie szkolenia
15.30

DZIEŃ 2. Szkolenie WordPress + Woocommerce krok po kroku + SEO

9:00
Strategia tworzenia strony lub sklepu internetowego
Podczas warsztatów zaplanujesz wg. sprawdzonych schematów jakie funkcje powinien realizować Twój serwis www, jakie masz cele, potrzeby i w jakiej formie warto zaprezentować Twoją ofertę.
9:00
10:00
Techniczny niezbędnik przed uruchomieniem strony
Jak wybrać i uruchomić niezbędne usługi: serwer/hosting, domena, certyfikat ssl, program typu FTP. Ćwiczenia krok po kroku.
10:00
11:00
Przerwa
11:00
11:15
Uruchamiamy WordPressa krok po kroku
Uruchamiamy niezbędną bazę. Importujemy i instalujemy niezbędne pliki. Konfigurujemy niezbędne elementy.
11:15
12:15
Przerwa obiadowa
12:15
12:30
Instalujemy i konfigurujemy zestaw niezbędnych wtyczek
Krok po kroku instalujemy i konfigurujemy niezbędne wtyczki do WordPressa, w tym Elementor (elementor pro) niezbędne do uruchomienia serwisu www. Dla zainteresowanych instalacja i wstępna konfiguracja Woocommerce
12:30
13:15
Tworzymy pierwszą stronę z wykorzystaniem motywów elementora. Część 1.
Wprowadzamy pierwsze elementy strony głownej oraz szablony podstron wraz z tekstami oraz grafikami. Tworzymy menu i optymalizujemy pod SEO
13:15
14:15
Przerwa
14:15
14:30
Tworzymy pierwszą stronę z wykorzystaniem motywów elementora. Część 2.
Wprowadzamy pierwsze elementy strony głownej oraz szablony podstron wraz z tekstami oraz grafikami. Tworzymy menu i optymalizujemy pod SEO
14:30
16:00
Q&A i zakończenie szkolenia
16:00

Co zyskujesz biorąc udział w naszym szkoleniu?

Tylko praktyka

Podczas naszych szkoleń otrzymujesz gotową, praktyczną wiedzę niezbędną do samodzielnej pracy. Pracujemy krok po kroku na aktualnych wersjach narzędzi marketingowych. Otrzymujesz gotowe rozwiązania do wdrożenia z dnia na dzień

Blisko ciebie

Szkolenia realizujemy w salach szkoleniowych w Katowicach, Wrocławiu, a także rzadziej w Rzeszowie i w Warszawie. Organizacja szkolenia w Twoim mieście to oszczędności czasu i pieniędzy!

W Twoim tempie

Niezależnie od poziomu wiedzy i umiejętności startowych, wszyscy uczestnicy czują się komfortowo dzięki dopasowaniu tempa zajęć do potrzeb całej grupy szkoleniowej. Dobre materiały szkoleniowe PDF oraz video jeszcze wspierają proces uczenia

do 10 osób

Małe grupy szkoleniowe to gwarancja komfortowego szkolenia, a także warunki do bardzo indywidualnego podejścia do potrzeb każdego uczestnika szkolenia. Mała grupa to także możliwość indywidualnej rozmowy i wymiany doświadczeń.

Super ceny

Uczestnicy szkoleń nie potrzebują wypasionych sal i wymyślnych posiłków. Dlatego możemy zaoferować atrakcyjne ceny naszych szkoleń, gwarantując jednocześnie wysoką jakość! Zapisując się na szkolenie wcześniej korzystasz z promocji first minute nawet do -30%!

Dodatki i bonusy

Uczestnicy szkoleń otrzymują dodatkowe bonusy, w tym m.in. dostęp do platformy szkoleniowej, bogate materiały szkoleniowe, dostęp do zamkniętych grup na FB i inne gratisy! Warto także sprawdzić możliwość dofinansowania szkolenia nawet do 80% kosztów!

TYLKO TERAZ SUPER CENA
ZA PAKIET SZKOLENIOWY DLA CIEBIE!

Cena promocyjna: 1380 zł netto

– udział w 2 dniach szkolenia stacjonarnego
– roczny dostęp do kursu Video SEO od podstaw
– certyfikat po szkoleniu w formie tradycyjnej
– przepyszny obiad (standard lub wege)
– przerwy kawowe (soki, ciastka, woda)

Cena poza promocją to: 1897 zł netto

Wybierz dogodny Tobie termin i miejsce szkolenia

22 – 23 czerwca 2021
Szkolenie w Katowicach
Zapisz się teraz

24 – 25 czerwca 2021
Szkolenie we Wrocławiu
Zapisz się teraz

2 – 3 sierpnia 2021
Szkolenie w Katowicach
Zapisz się teraz

4 – 5 sierpnia 2021
Szkolenie we Wrocławiu
Zapisz się teraz

Nazywam się Robert Duda i poprowadzę dla Was to szkolenie z Google Ads

Od 18 lat doradzam organizacjom, instytucjom, międzynarodowym korporacjom oraz małym i średnim firmom. Jako certyfikowany specjalista Google zrealizowałem wiele skutecznych kampanii internetowych na kwotę ponad 30 000 000zł. Pomagam skutecznie wykorzystywać Internet do budowania rozpoznawalnej marki, w tym marki osobistej, zdobywania Klientów i partnerów, do zwiększania sprzedaży.

Specjalizuję się w wykorzystywaniu narzędzi Google, w tym Google Ads, Google Analytics, Google Search Console, Google Data Studio. Uczestniczę w wielu interesujących projektach marketingowych o zasięgu regionalnym, ogólnopolskim oraz międzynarodowym. Mam przyjemność także dzielić się wiedzą i doświadczeniem podczas branżowych spotkań , konferencji i wielu projektów szkoleniowych. Pracuje także jako wykładowca, prowadząc zajęcia dla studentów na uczelniach wyższych. Jestem pomysłodawcą i dyrektorem Śląskiej Akademii Handlu Internetowego. 

Jestem absolwentem Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego aby także w warstwie metodycznej zapewnić uczestnikom szkoleń najwyższą jakość i skuteczność w procesie usługi edukacyjnej. 

Mój autorski projekt SUKCES W INTERNECIE przygotowałem dla Ciebie abyś w jednym miejscu zdobył gotową wiedzę i praktyczne wskazówki jak wykorzystać Internet aby wprowadzić swoją firmę na rynek, a w kolejnych krokach skutecznie ją rozwijać, zwiększać rozpoznawalność. 

Weź udział w przygotowanym dla Ciebie szkoleniu z zakresu marketingu internetowego i rozpocznij w pełni wykorzystywać ogromny potencjał Google Ads oraz innych narzędzi marketingowych do promocji i zwiększenia sprzedaży oraz zysków przez Internet! 

Szkolenie SEO - Optymalizacja i pozycjonowanie stron dla początkujących Online.

Kurs Online SEO od podstaw

Merytorycznie o szkoleniu z SEO.

Jak wskazuje moje wieloletnie doświadczenie oraz analiza danych z kilkuset stron, serwisów i platform e-commerce , z którymi miałem przyjemność współpracować przez lata, niezmiennie przez cały czas jakość i wartość ruchu organicznego w większości przypadków jest najwyższa. 

Warto zatem planując jakąkolwiek aktywność internetową, niezależnie od branży i przyjętej formuły rozpocząć działania od poprawnej optymalizacji użyteczności oraz treści i opracowania dobrego planu dla procesu pozycjonowania poprzez jakościowy content marketing, linkbuilding. 

Proces analizy serwisu, optymalizacji i pozycjonowania jest z natury rozciągnięty w czasie co do efektów podejmowanych prac. Tym bardziej zalecane jest aby jak tylko szybko jest to możliwe rozpocząć działania w zakresie SEO dla Waszej firmy czy organizacji. 

Podczas szkolenia SEO dla początkujących, realizowane w ramach projektu SUKCES W INTERNECIE i będącego jednym z modułów w ramach Akademii Junior Emarketing Manager, uczestnicy otrzymają niezbędną wiedzę na temat możliwości, narzędzi oraz procesów w zakresie audytu SEO stron i sklepów internetowych, optymalizacji technicznej oraz jakościowej, a dalej samodzielnego pozycjonowania domen poprzez przemyślane działania content marketingowe i linkbuildingowe. 

Zdobyta wiedza i umiejętności to bardzo dobry fundament to samodzielnego podejmowania aktywności w tym zakresie, a równolegle niezbędna wiedza to współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług SEO, z których wiele firm korzysta. 

Szkolenie jest także doskonałym uzupełnieniem dla uczestników szkolenia Google Ads od podstaw oraz Google Ads PRO dla zaawansowanych, ponieważ umiejętności w zakresie dobrego przygotowania strony docelowej przekładają się bezpośrednio na wyniki jakościowe oraz budżetowanie podczas realizowanych kampanii Google Ads.   

Jak i dlaczego powstało to szkolenie nt. pozycjonowania?

W oparciu o dziesiątki szkoleń, które miałem przyjemność przeprowadzić w sumie dla ponad 1000 osób, szkolenia własne dopasowuje do aktualnych potrzeb lokalnych przedsiębiorców z chirurgiczną precyzją! 

Program szkolenia, agenda podzielona na odpowiednie bloki, a także nacisk na poszczególne elementy teoretyczne oraz warsztatowe na komputerach wynikają bezpośrednio z tego co działo się na poprzedzających szkoleniach. 

Nikt nie zjadł wszystkich rozumów, więc za każdym razem słuchając opinii i sugestii uczestników moich szkoleń bardzo elastycznie dopasowuje program, harmonogram i formułę zajęć dążąc do jak największej satysfakcji uczestników szkolenia. 

W oparciu o dziesiątki szkoleń, które miałem przyjemność przeprowadzić w sumie dla ponad 2500 osób oraz w oparciu o codzienne doświadczenia z realizacji kampanii sprzedażowych i promocyjnych dla dziesiątków klientów z Polski i z zagranicy przygotowałem wyjątkowe praktyczne szkolenie dla Ciebie.  

Program szkolenia podzielony na odpowiednie bloki tematyczne , z naciskiem na poszczególne elementy teoretyczne oraz warsztatowe realizowane przez uczestników na komputerach – wynikają bezpośrednio z tego co działo się na poprzedzających szkoleniach. Czego oczekiwali uczestnicy i na co zwracali uwagę. Tempo nauki i zakres jest zatem optymalnie dopasowany do większości uczestników naszych szkoleń i kursów.  

Nikt nie zjadł wszystkich rozumów, więc za każdym razem słuchając opinii i sugestii uczestników moich szkoleń bardzo elastycznie dopasowuje program, harmonogram i formułę zajęć dążąc do jak największej satysfakcji uczestników szkolenia i pełnego opanowania materiału. 

Co otrzymujecie uczestnicząc w tym szkoleniu, kursie?

– udział w specjalnie przygotowanym szkoleniu przez dwa dni (stacjonarnie lub online w zależności od wybranego wariantu)
– max 10 osób na szkoleniu stacjonarnym (max 15 osób na szkoleniu online w okresie pandemii)
– obszerne materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej PDF
– serwis kawowy lub/i serwis obiadowy (dla szkoleń stacjonarnych)
– certyfikat ukończenia szkolenia (tradycyjny lub w formie PDF dla szkoleń online)
– dostęp do dedykowanej grupy na Facebooku aby stale mieć dostęp do wiedzy i wsparcia od prowadzącego oraz innych uczestników szkoleń

Śląska Organizacja Szkoleniowa

Rekomendacje

Współpracujemy razem od kilku lat. Wiedza, umiejętności praktyczne i doświadczenie Roberta w zakresie optymalizacji, pozycjonowania oraz skutecznych kampanii AdWords bardzo mi pomagają w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów do naszych sklepów internetowych, utrzymywaniu relacji ze stałymi klientami, a przede wszystkim skutecznej sprzedaży przez Internet.
Szymon
Właściciel Firmy AVIS Balustrady
Byłem na szkoleniach Roberta z zakresu marketingu Internetowego, z naciskiem na narzędzia reklamowe i analityczne Google. Polecam udział w szkoleniach i kursach SUKCES W INTERNECIE ponieważ jest to skarbnica wiedzy w sprawach rozwoju firmy, pozycjonowania, e-marketingu, generalnie wszystkiego co związane z Google i internetem 🙂 Naprawdę warto zainwestować i skorzystać z tych praktycznych szkoleń.
Kamil
Gwaranto - Studio reklamy video, teledyski, spoty
Zdecydowanie warto zaczerpnąć z wiedzy i doświadczenia Pana Roberta! Ogrom wiedzy oraz duża ilość praktycznych pomocy, testowanych natychmiast w praktyce. Dodatkowo szkolenia w małej grupie, co umożliwia bieżące analizowanie potrzeb i omawianie problemów już podczas szkolenia. Bardzo miła, luźna atmosfera 🙂 Pozdrawiam i serdecznie polecam !!!
Katarzyna
Dział Marketingu LUBAR S.A.
Świetne szkolenie. Indywidualne podejście, omówienie narzędzi na przykładzie potrzeb uczestników, przy tym wszystkim luźna atmosfera. Mega polecam i czekam na kolejne odsłony warsztatów 🙂
Marcin
Dział Marketingu Narzedzia.net
Szkolenie rzeczowe, prowadzone w świetnej atmosferze. Bardzo mała grupa sprzyja pracy przy komputerach i wyklikania całej ścieżki w oparciu o swoje przykłady stron. Prowadzący potrafi zainteresować tematem szkolenia 🙂 gorąco polecam.
Grzegorz
DIGIT-AL Rzeszów
Szkolenie prowadzone na najwyższym poziomie, duża dawka wiedzy, możliwość praktycznego przetestowania omawianej tematyki, wiele ciekawych i przydatnych porad. Szkolenie prowadzone warsztatowo przy elastycznym podejściu do potrzeb grupy w bardzo przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam Pana Roberta jako profesjonalistę w swojej dziedzinie.
Magda
Freelancer, Katowice
Z Robertem współpracujemy od 4 lat. Mamy duże wsparcie w zakresie optymalizacji sklepu, procesów sprzedaży w Internecie, analiz oraz przygotowywania i realizacji kompleksowych kampanii w Google AdWords. Efektem prac są stałe wzrosty sprzedaży przez wyniki pozycjonowania naturalnego oraz reklam płatnych naszych sklepów internetowych w Polsce oraz na Węgrzech. Serdecznie polecam!
Kamil
Votana Sp z o.o.
Łącznie zorganizowano 3 edycje warsztatów, w których udział wzięło 128 przedsiębiorców oraz mieszkańców Tarnowa. Współpracę oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Gmina Miasta Tarnowa, jako organizator szeregu przedsięwzięć o charakterze gospodarczym i pro-przedsiębiorczym rekomenduje Pana Roberta Dudę, jako rzetelnego i pewnego Partnera do współpracy.
Agnieszka
Dyrektor Wydziału Gospodarczego, UM Tarnów

Firmy i marki, dla których pracowałem

Szkolenie z możliwością dofinansowania 80%!

Śląska Organizacja Szkoleniowa Sp. z o.o. jest certyfikowanym przez DEKRA w ramach Standardu Usług Szkoleniowych SUS 2.0 podmiotem uprawionym do realizacji szkoleń dofinansowanych. W związku z powyższym to szkolenie może być dofinansowane z Bazy Usług Rozwojowych PARP. Dofinansowanie może stanowić nawet do 80% kosztów. Zainteresowanych prosimy o przejście do dedykowanej strony tego szkolenia w Bazie Usług rozwojowych. 

Na nasze szkolenia możesz otrzymać nawet 80% dofinansowania!

Sprawdź naszą aktualną ofertę szkoleń
w Bazie Usług Rozwojowych PARP

Podmiotem realizującym szkolenia SUKCES W INTERNECIE jest:
Spozycjonowani.pl Robert Duda
ul. Mickiewicza 10A/12, 47-400 Racibórz
NIP/VAT: PL6472223986 | REGON: 278029755 | Data powstania firmy: 01.04.2003

Szkolenia dofinansowane z Bazy Usług Rozwojowych PARP są realizowane przez:
Śląska Organizacja Szkoleniowa z siedzibą w Katowicach przy ul. Roździeńskiego 188 |  KRS:0000811883 | NIP: 9542809702 | REGON: 384863060 | Rejestr Instytucji Szkoleniowych (RIS) – nr ewidencyjny: 2.24/00351/2020 | Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 – Certyfikat nr DEKRA/SUS/000835

Masz pytania? Zadzwoń: Tel:  660 910 950   (9.00 – 16.00)

email: info(at)sukceswinternecie.pl