AGENCJA MARKETINGOWA

Pomożemy Ci osiągnąć
Sukces w Internecie!

Szukasz skutecznej agencji marketingowej z doświadczeniem i certyfikowanej przez Google? Zapraszamy do współpracy!

Kompleksowy zestaw usług marketingowych dla mikro i średnich firm
oraz startupów i sklepów internetowych!

Strony www | Sklepy | Pozycjonowanie | Kampanie Ads | YouTube | Audyty

W jaki sposób możemy pomóc Tobie wygrać z konkurencją w Internecie?

tanie strony internetowe dla firm

Strony internetowe

Przygotujemy dla Ciebie nowoczesną, przyjazną dla Klienta oraz robotów wyszukiwarek stronę Internetową!
Nowoczesna, dopasowana do komputerów i telefonów strona internetowa z odpowiednią prezentacją Twojej firmy oraz oferty to pierwszy krok do sukcesu w Internecie. 
Koszt realizacji firmowej małej strony dla lokalnej firmy,  automatycznie ze startowym pakietem SEO dla Google już od 1950 zł!

Sklepy internetowe dla firm

Sklepy internetowe

Zaprojektujemy oraz uruchomimy i skonfigurujemy gotowy do sprzedaży (kilka produktów + bramki płatności + dostawy + pliki pod Google Zakupy) od pierwszego dnia Twój nowy sklep internetowy.
Czytelny i użyteczny dla Klientów sklep internetowy realizujemy na sprawdzonych rozwiązaniach jak Woocommerce, Shoper lub IAI. Koszt pakietu startowego pakietu usług już od 4500 zł! 

Wizytówka firmowa w Google Moja Firma/Maps

W przypadku firm lokalnych równie ważna jak sama strona internetowa jest wizytówka na Mapach Google (Google Moja Firma). W ramach naszej oferty przygotujemy i w pełni uruchomimy oraz skonfigurujemy Twoją firmową wizytówkę w Google. Coraz częściej szukamy usług i produktów lokalnie na mapach Google stąd ten kanał dla Twojej firmy powinien być fundamentem w Internecie. Cena już od 450 zł. 

Kampanie Google Ads

Jeśli masz już stronę internetową lub sklep internetowy to najlepiej od pierwszych dni od uruchomienia uruchomić kampanie sprzedażowe w ramach Google Ads (dawnej Google AdWords). Przygotujemy dla Ciebie profesjonalne reklamy, z uwzględnieniem cech Klienta, słów kluczowych, geografii, zainteresowań i innych ważnych cech aby odnieść sukces przez Google Ads.
Teraz na start otrzymasz od nas 1200 zł na start!  

Audyt konta i kampanii Google Ads

Audyt Google Ads + optymalizacja

Jeśli już prowadzisz kampanie Google Ads ale nie osiągasz oczekiwanych efektów sprzedażowych to koniecznie zamów audyt konta i kampanii Google Ads. W ramach usługi sprawdzimy co zostało źle przygotowane – jakie błędy pojawiają się w kampaniach, reklamach, słowach, konwersjach, strategiach stawek, grupach odbiorców i innych elementach. Otrzymasz też rekomendacje co należy poprawić aby zwiększyć efekty kampanii Google Ads. Cena: od 500 zł. 

SEO Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

SEO – Optymalizacja i pozycjonowanie

Jak pokazuje nasze wieloletnie doświadczenie najbardziej wartościowy ruch sprzedażowy pochodzi właśnie z wyszukiwarki Google. Wysokie pozycje w wyszukiwarce osiągamy dla naszych Klientów poprzez działania optymalizacyjne (dopasowanie strony lub sklepu do zaleceń Google i najnowszych trendów) oraz działania pozycjonujące stronę (najczęściej poprzez działania content marketingowe i link building. Na efekty trzeba chwile poczekać, ale naprawdę warto! 

Content Marketing dla małych firm

Content Marketing czyli dobre treści dla firm

To co jest dziś najważniejsze w działaniach marketingowych to dobre treści tekstowe oraz graficzne. W ramach usług content marketingowy oferujemy copywriting czyli przygotowanie wartościowych tekstów i grafik dla Ciebie. Napisane językiem korzyści oferty oraz dobre treści poradnikowe możesz wykorzystać na swojej stronie internetowej, w sklepie internetowym lub w ramach publikacji na blogu lub w zewnętrznych portalach i serwisach. Koszt: od 250 zł miesięcznie. 

Audyty SEO. 

Jeśli już masz stronę, sklep internetowy lub firmowego bloga ale mimo wielu starań nadal nie zajmujesz najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google, a tym samym nie masz Klientów z Internetu to jest to najlepszy moment na zlecenie nam usługi Audytu SEO. W ramach tej analizy otrzymujesz na kilkudziesięciu stronach szczegółowe informacje co do tej pory było niepoprawnie wdrożone w samej stronie lub sklepie, a także jakie błędy popełniono w działaniach offsite.

Google Analytics usługi dla firm

Analityka – Google Analytics 4 i Uniwersal

Niezależnie jakiej wielkości firmę prowadzisz, kto jest Twoim Klientem i jakie masz nakłady na marketing internetowy – zawsze powinieneś bazować na danych. Google Analytics to bezpłatne narzędzie od Google, które powinno być poprawnie zainstalowane i dobrze zoptymalizowane w ramach Twojego serwisu internetowego. Oferujemy kompleksową usługę w tym zakresie oraz przygotowanie czytelnego raportowania dla Ciebie aby na podstawie danych podejmować lepsze decyzje marketingowe i sprzedażowe.

Promocja firmy w YouTube

Format wideo staje się coraz ważniejszy w marketing internetowym. Z roku na rok chętniej szukamy i poznajemy oferty poprzez oglądanie video. Już dziś wpisz się w ten trend i wyprzedź konkurencję. W ramach naszej usługi, bazując na doświadczeniu i najnowszej wiedzy przygotujemy Twój firmowy kanał na YouTube, poprawnie go zoptymalizujemy i pomożemy Ci w publikacji i promocji pierwszych filmów w sieci! To jest prostsze i tańsze niż myślisz. Koniecznie już dziś pomyśl o promocji firmy na YouTube!

Masz pytania?

Zadzwoń do nas!

507 957 579 | 606 476 711 | 660 910 950

Napisz maila!

info@sukceswinternecie.pl

Spotkajmy się!

U Ciebie lub u nas w biurze!

Co oferujemy dla takiej firmy jak Twoja?

  • Podpowiemy jak zaplanować Twój start i rozwój w Internecie
  • Przygotujemy profesjonalną stronę lub sklep internetowy
  • Zrobimy optymalizację SEO Twojego serwisu internetowego
  • Będziemy skutecznie pozycjonować Twoją stronę internetową w Google
  • Przygotujemy i uruchomimy kampanie reklamowe w Google Ads
  • Przygotujemy wizytówkę Twojej firmy w Google Maps/Google Moja Firma
  • Ogarniemy kwestie związane z content marketingiem na stronę
  • Jeśli juz działaś zrobimy profesjonalny audyt SEO lub/i audyt GoogleAds
  • Doradzimy jak wystartować i promować Twoją firmę na YouTube
  • Wdrożymy poprawnie Google Analytics 4 dla Twojego serwisu www
Google Partner

Od 2003 roku skutecznie pomagamy lokalnym firmom, sklepom internetowym oraz międzynarodowym organizacjom i korporacjom w zwiększaniu sprzedaży przez Internet!  

Wcześniej przez prawie 20 lat działaliśmy pod nazwą Spozycjonowani.pl. W ramach integracji naszych usług szkoleniowych i doradczych od teraz działamy pod marką SukceswInternecie.pl

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google.

Dlaczego warto rozpocząć współpracę właśnie z nami?

20 lat doświadczenia

Nazywam się Robert Duda i od 2003 roku prowadzę agencję marketingową, gdzie wraz ze współpracownikami pomagamy firmom odnieść sukces w Internecie! Tysięcy przepracowanych godzin z Klientami i setek rozwiązanych problemów nie da się kupić. Naszą ogromną przewagą jest doświadczenie!

Indywidualne podejście

To czym się przede wszystkim kierujemy w naszej pracy z Klientami to zrozumienie Twojego produktu, branży i problemów oraz pozycji na tle konkurencji, a potem dopasowanie do tego indywidualnej strategii działań. Nie jesteśmy fabryką jak duże agencję! Strategię robimy zawsze pod Ciebie!

Transparentność + raporty

Oferowane przez nas usługi to nie jest tajemna wiedza czy magia. Otrzymujesz w ramach współpracy kompletne informacje co jest przez nas wdrażane, dlaczego i kiedy przyniesie efekty. Na bieżąco otrzymujesz szczegółowe raporty z realizacji prac i osiąganych efektów! Większość wiedzy możesz też zdobyć na naszych kursach, szkoleniach i z książki!

Nic nie robimy "na siłę"

W większości przypadków jesteśmy z naszymi Klientami związani przez lata! Ale jeśli po okresie pierwszych 3 miesięcy nie osiągniemy zakładanych efektów, zaproponujemy korektę pierwotnej strategii, a jeśli nie dojdziemy do porozumienia to bez zbędnych okresów wypowiedzenia i sporów rozejdziemy się w zgodzie i przekażemy dostępy oraz raporty!

Robimy to na czym się znamy!

Jeśli więc chcesz zrobić skuteczną kampanię na Facebooku, uruchomić i prowadzić TikToka lub szukasz innych usług to się tego nie podejmiemy. Przekażemy Tobie namiary na firmy, które robią to dobrze. A my zajmiemy się tym, w czym się specjalizujemy jako Certyfikowany Partner Google!

Mamy optymalne ceny usług

Świadczymy usługi z zakresu marketingu internetowego Google na najwyższym poziomie. Jednocześnie mamy świadomość aktualnej sytuacji na rynku (inflacja, pandemia, wojna), dlatego dopasowujemy ceny do obecnych realiów, aby taka firma jak Twoja także mogła pozwolić sobie na skuteczną promocje w dobrej cenie!

Robert Duda

  • Certyfikowany specjalista Google, który zrealizował skuteczne kampanie dla Klientów na kwotę prawie  50 000 000 zł 
  • Założyciel agencji SukceswInternecie.pl (wcześniej Spozycjonowani.pl) działającej na rynku od 2003 roku i specjalizującej się w realizacji kampanii Google Ads oraz działaniach SEO dla Klientów z całej Polski,  
  • Ma wieloletnie doświadczenie dydaktyczne – jako doradca, szkoleniowiec i wykładowca na studiach wyższych w przedmiotach związanych z marketingiem internetowym, a szczególnie Google Ads, Google Analytics i SEO – przeszkolił ponad 5000 osób
  • Absolwent Szkoły Trenerów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
  • Twórca autorskich kursów oraz książek poradników o marketingu internetowym w ramach projektu Sukces w Internecie
  • Przygotował dedykowane programy szkoleń i kursów skierowane szczególnie do osób początkujących i planujących uruchomienie swojego biznesu w Internecie
  • Praktyk – stale obsługujący kampanie sprzedażowe i usługi SEO dla kilkunastu kluczowych Klientów agencji, bazując na najbardziej aktualnych oraz skutecznych narzędziach i metodach promocji w oparciu o narzędzia Google oraz media społecznościowe   

Spotkajmy się w social mediach:

Zobacz nasze aktualne Certyfikacje Google z Google Ads oraz Google Analytics w ramach programu szkoleń Google oraz Google Partners

Do tej pory z naszych usług skorzystało ponad 350 firm, w tym m.in.:

Współpracujemy razem od kilku lat. Wiedza, umiejętności praktyczne i doświadczenie Roberta w zakresie optymalizacji, pozycjonowania oraz skutecznych kampanii AdWords bardzo mi pomagają w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów do naszych sklepów internetowych, utrzymywaniu relacji ze stałymi klientami, a przede wszystkim skutecznej sprzedaży przez Internet.
Szymon
Właściciel Firmy AVIS Balustrady
Byłem na szkoleniach Roberta z zakresu marketingu Internetowego, z naciskiem na narzędzia reklamowe i analityczne Google. Polecam udział w szkoleniach i kursach SUKCES W INTERNECIE ponieważ jest to skarbnica wiedzy w sprawach rozwoju firmy, pozycjonowania, e-marketingu, generalnie wszystkiego co związane z Google i internetem 🙂 Naprawdę warto zainwestować i skorzystać z tych praktycznych szkoleń.
Kamil
Gwaranto - Studio reklamy video, teledyski, spoty
Z Robertem współpracujemy od 4 lat. Mamy duże wsparcie w zakresie optymalizacji sklepu, procesów sprzedaży w Internecie, analiz oraz przygotowywania i realizacji kompleksowych kampanii w Google AdWords. Efektem prac są stałe wzrosty sprzedaży przez wyniki pozycjonowania naturalnego oraz reklam płatnych naszych sklepów internetowych w Polsce oraz na Węgrzech. Serdecznie polecam!
Kamil
Votana Sp z o.o.
Łącznie zorganizowano 3 edycje warsztatów, w których udział wzięło 128 przedsiębiorców oraz mieszkańców Tarnowa. Współpracę oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Gmina Miasta Tarnowa, jako organizator szeregu przedsięwzięć o charakterze gospodarczym i pro-przedsiębiorczym rekomenduje Pana Roberta Dudę, jako rzetelnego i pewnego Partnera do współpracy.
Agnieszka
Dyrektor Wydziału Gospodarczego, UM Tarnów

Jak pomogliśmy naszym Klientom?

Cyfry nie kłamią. Zobacz przykładu moich Klientów. Dobrze przemyślana i przygotowana strategia i odpowiednie przygotowanie oraz optymalizacja kampanii Google Ads przynoszą naprawdę wymierne efekty. 

Przykład 1 (screen z interface Google Ads):

   • Okres: 12 ostatnich miesięcy
   • Branża: wystrój wnętrz
   • Wydatki na reklamę przez rok: 79 811 zł
   • Sprzedaż przez reklamy Google Ads: 1 421 678 zł 
   • Zysk brutto: 1 341 867 zł przez rok!
skuteczność reklam w google Ads - przykład 1

Przykład 2 (screen z interface Google Ads):

   • Okres: 12 ostatnich miesięcy
   • Branża: budowlana
   • Wydatki na reklamę Google Ads przez rok: 125 251 zł
   • Sprzedaż przez reklamy Google Ads: 959 416 zł 
   • Zysk brutto: 834 165 zł przez rok!
skuteczność reklamy w Google Ads - przykład 2

Na skróty: Kursy  |  Szkolenia  |  Książka  |  Doradztwo  |  Usługi  |  Blog  |  Kontakt

SukceswInternecie.pl Robert Duda | ul. Mickiewicza 10A/12, 47-400 Racibórz
NIP/VAT: PL6472223986 | REGON: 278029755 | Data powstania firmy: 01.04.2003
Rejestr Instytucji Szkoleniowych (RIS): 2.24/00140/2023

Masz pytania? Zadzwoń (8.00 – 16.00): Tel:  507 957 579  lub 606 476 711  

email: info(at)sukceswinternecie.pl  |  Polityka prywatności  | Regulamin szkoleń  

Prawa autorskie 2024©SukceswInternecie Robert Duda. Wszelkie prawa zastrzeżone.