Kurs Marketingu Internetowego

Najlepsze szkolenie na start dla szukających wiedzy o marketingu internetowym i reklamie Online oraz uruchomieniu w 2020/2021 swojego biznesu w Internecie.

Teraz w super cenie: 390,00 zł netto/osobę!
Koszt szkolenia w promocji first Minute za osobę to 390,00 zł netto + 23% VAT = 479,70 zł brutto. 

kurs marketingu internetowego

Dlaczego warto wziąć udział w Kursie Marketingu Internetowego od podstaw?

Dowiedz się jak samodzielnie i krok po kroku wygrać z konkurencją w Internecie, niezależnie czy promujesz swój biznes czy szukasz pracy w branży reklamowej lub na stanowisku marketingowym. Ten jeden dzień pozwoli Tobie zaoszczędzić mnóstwo czasu, nerwów i energii na szukanie źródeł wartościowych informacji – tutaj w jednym miejscu znajdziesz najnowsze i sprawdzone w setkach firm rozwiązania, które praktycznie z dnia na dzień mogą przynosić Tobie efekty!  

Ogromne oszczędności

Na szkoleniu nauczysz od czego rozpocząć i jak zaplanować swoje pierwsze kroki z marketingiem internetowym aby odnieść super efekty sprzedażowe, a jednocześnie zaoszczędzić wydatków na zbędne usługi i produkty reklamowe!

Praktyczne umiejętności SEO

Na warsztatach poznasz podstawowe narzędzia i zdobędziesz fundamentalną wiedzę, która pozwoli Tobie samodzielnie sprawdzić rzetelność i wartość ofert jakie otrzymasz na początku od wielu "cudotwórców". Poznasz wiele bezpłatnych narzędzi.

Sprawdzone wdrożenia

Podczas szkolenia dzielę się moim doświadczeniem zdobytym podczas obsługi i uruchamiania kilkuset różnych projektów - zarówno międzynarodowych korporacji, jak i małych lokalnych biznesów - takich jak właśnie Twoja powstająca firma.

Najnowsze rozwiązania

W trakcie szkolenia pracujemy tylko na najnowszych i sprawdzonych rozwiązaniach - tak abyś wdrażając wiedzę i narzędzia ze szkolenia od samego początku był w czołówce peletonu firm, które biją się o zdobycie dobrego Klienta!

Czego nauczysz się na kursie Marketingu Internetowego w Katowicach?

  • Jak zaplanować swoje skuteczne działania internetowe na 2020/2021? 
  • Jak dziś korzystamy z Internetu? co się dziś sprzedaje? co jest skuteczne? Jak kupujemy przez Internet? Jak skutecznie sprzedawać w sieci? 
  • Dlaczego warto rozpocząć swoje działania promocyjne i marketingowe w Internecie już dziś?
  • Jaki budżet marketingowy musisz przygotować na start, a jakie wydatki czekają Ciebie w ciągu najbliższych 12 – 24 – 36 miesięcy? 
  • Co to jest hosting, domena, ssl, strona www, esklep – czyli absolutne podstawy e-biznesu dla każdego – zaprezentowany w prosty i przystępny sposób
  • Jak nie przepłacić za podstawowe rzeczy na starcie i co spokojnie zrobisz samodzielnie lub z pomocą przyjaciół? 
  • Dlaczego warto rozpocząć od swojej strony internetowej lub bloga i dlaczego Google to absolutna podstawa?
  • Co to jest SEO czyli podstawowe informacje o optymalizacji i pozycjonowania, o których musisz wiedzieć pracując w marketingu w 2020/2021
  • Jak działa wyszukiwarka Google i co zrobić aby wygrać walkę z konkurencją poprzez naturalne pozycjonowanie lub aktywną reklamę Google Ads? 
  • Co to jest sieć reklamowa Google i jak to wykorzystać aby w ciągu kilku tygodniu zbudować super wizerunek Twojej firmy i zbudować silną markę wśród Twoim Klientów?
  • Czy stać Cię na reklamę w YouTube na samym początku i jakie to niesie za sobą szanse i zagrożenia? 
  • Co oferuje dla Ciebie na początku Allegro, OLX, Porównywarki cen oraz jak wykorzystać Social Media – jak wykorzystać różne kanały komunikacji i promocji od samego początku? 

Agenda kursu Markering Internetowy od podstaw w Katowicach czyli niezbędnik młodego przedsiębiorcy oraz pracownika działu marketingu

10.00
OD CZEGO ZACZĄĆ PRZYGODĘ Z MARKETINGIEM INTERNETOWYM?
Jak klienci dziś szukają produktów i usług w Internecie? Od czego zacząć?
10.00
10.30
FUNDAMENTY BIZNESU INTERNETOWEGO
Domena, hosting, ssl, strona www lub esklep – absolutne podstawy e-biznesu. Kiedy, jak i za ile?
10.30
11.30
Przerwa kawowa
11.30
11.45
Google to podstawa - liczby nie kłamią
Jak zaplanować Twoją strategię marketingową na 2020/2021 - czyli jakie media i narzędzia mają najlepsze zasięgi i najwyższą skuteczność. Trzymaj się faktów!
11.45
12.15
Poprawna strona lub sklep internetowy kluczem do sukcesu
Zacznij od dobrze przemyślanej strony internetowej oraz sklepu internetowego - tak aby jednocześnie Twoi Klienci czuli się tutaj dobrze oraz roboty Google oceniały ten serwis jako przyjazny i użyteczny (Podstawy SEO + UX). To gwarancja sukcesu!
12.15
13.00
Przerwa obiadowa
13.00
13.30
Widoczność w wyszukwiarce Google to gwarantowana sprzedaż
Dowiedz się jak działa wyszukiwarka oraz dlaczego warto rozpocząć od reklamy w Google Ads - zdobywaj ruch do swojej strony lub sklepu internetowego, a jednocześnie zbieraj mnóstwo aktualnych danych z rynku w raportach Google Ads - prosto, szybko i przystępnie dla każdego!
13.30
14.45
Przerwa kawowa
14.45
15.00
Od znanych kupujemy częściej - pamiętaj o tym!
Wykorzystaj skuteczne narzędzia, w tym sieć reklamową Google aby o Twojej firmie i ofercie dowiedziało się jak najwięcej Twoich potencjalnych Klientów - jak szybko i skutecznie dotrzeć do 1 000 000 potencjalnych Klientów za kilkaset złotych, a dalej zbudować stałą relację biznesową
15.00
15.30
YouTube to platforma także dla Ciebie - zacznij od samego początku
Dlaczego od samego początku przygody z marketingiem internetowym warto postawić na YouTube? Jakie narzędzia, kiedy, za ile i jak docierać do potencjalnych Klientów w prosty i tani sposób przez marketing w Youtube - kanał, subskrybcje, tytuły, opisy, komentarze, reklama GDN i promocja filmów!
15.30
16.00
Jak w Twojej strategii wykorzystać możliwości Allegro, OLX, Porównywarki, Social Media
Modele współpracy, modele rozliczeń, jakość współpracy, umowne kruczki. Zlecać na zewnątrz działania SEO czy realizować samodzielnie w firmie?
16.00
16.15
Jak mierzyć skuteczność marketingu w Internecie i jak się rozliczać z podwykonawcami?
Absolutny niezbędnik dla każdego startującego w marketingu internetowym - czyli jak mierzyć efekty uruchamianych kampanii w Internecie, a jeśli zlecasz do firm zewnętrznych to jak sprawdzać ich efekty i nie dać się naciągnąć na grube kwoty praktycznie za nic od samego początku!
16.15
16.30
Zakończenie szkolenia
16.30

Dla kogo szkolenie z Marketingu Internetowego od podstaw w Katowicach?

Szkolenie  jest przeznaczone dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z marketingiem i reklamą internetową: 

  • osoby, które planują lub uruchamiają właśnie swój biznes i chcąc pozyskiwać Klientów i sprzedawać przez Internet 
  • osoby, które szukają pracy lub chcą się przekwalifikować na stanowisko młodszego specjalisty lub stażysty w działach  marketingu oraz PR firm i instytucji
   właściciele małych i mikro firm
  • osoby zlecające do zewnętrznych firm usługi w zakresie reklamy internetowej, chcące dowiedzieć się jak mierzyć ich efekty i się rozliczać
  • wszyscy, którzy chcą zdobyć podstawową wiedzę na temat marketingu internetowego, a szczególnie marketingu w opartego o narzędzia Google
  • osoby, które planują udział w pozostałych szkoleniach z oferty SUKCES W INTERNECIE 
  • każdy, kto chce być świadomy jak dziś prowadzony jest skuteczny marketing internetowy, co wie o nas Google i dlaczego coraz częściej wpadamy w sidła reklamy kupując często średnio nam przydatne usługi i produkty 🙂 

Wybierz najlepszy dla siebie termin szkolenia z optymalizacji i pozycjonowania stron www:

Zapisz się teraz

6 października

Marketing Internetowy Kurs/Szkolenie.
Gdzie się spotykamy?

CENTRUM KONFERENCYJNE KATOWICE
Katowice, ul. Jordana 18

Informacje dot zaleceń ws. COVID 19.  Szkolenia, które organizujemy od 01.06.2020 odbywają się w bezpiecznych warunkach, z zachowaniem zaleceń GIS i aktualnych przepisów.  Sale szkoleniowe, zgodnie z deklaracjami i zobowiązaniami administratorów, są każdorazowo dezynfekowane przed szkoleniem. Do dyspozycji uczestników czekają jednorazowe maseczki oraz rękawiczki. Na sali znajdują się także płyny do dezynfekcji. Sale szkoleniowe, o ile tylko jest taka techniczna możliwość, są przez cały czas szkolenia wietrzone (otwarte okna/drzwi). Sale szkoleniowe zapewniają zachowanie odległości 2 metrów między uczestnikami. Uczestnicy korzystają ze swoich komputerów. Posiłki są porcjowane i dostarczane dla każdego z osobna. W trakcie przerw także zachowujemy zasady bezpieczeństwa. 

Nazywam się Robert Duda i poprowadzę dla Was to szkolenie z Marketingu Internetowego.

Od 17 lat doradzam organizacjom, instytucjom, międzynarodowym korporacjom oraz małym i średnim firmom. Jako certyfikowany specjalista Google zrealizowałem wiele skutecznych kampanii internetowych na kwotę ponad 25 000 000 zł. Pomagam skutecznie wykorzystywać Internet do budowania rozpoznawalnej marki, w tym marki osobistej, zdobywania Klientów i partnerów, do zwiększania sprzedaży.

Specjalizuję się w wykorzystywaniu narzędzi Google, uczestnicząc w wielu interesujących projektach regionalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Mam przyjemność także dzielić się wiedzą i doświadczeniem podczas branżowych spotkań , konferencji i wielu projektów szkoleniowych. Pracuje także jako wykładowca, prowadząc zajęcia dla studentów na uczelniach wyższych.

Projekt SUKCES W INTERNECIE przygotowałem dla Ciebie abyś w jednym miejscu zdobył gotową wiedzę i praktyczne wskazówki jak wykorzystać Internet aby wprowadzić swoją firmę na rynek, a w kolejnych krokach skutecznie ją rozwijać, zwiększać rozpoznawalność. 

Weź udział w szkoleniu i rozpocznij w pełni wykorzystywać ogromny potencjał Google do promocji i zwiększenia sprzedaży oraz zysków

PIFS logo

Robert Duda - Certyfikaty i Zaświadczenia

Firmy i organizacje dla których pracowałem jak Partner Google

Kurs Marketingu Internetowego. Szkolenie od podstaw w Katowicach.

Szkolenie Marketing online dla początkujących

Merytorycznie o kursie/szkoleniu z Marketingu Internetowego. 

Jeśli tutaj trafiliście to pewnie jesteście już świadomi, że praktycznie niezależnie od branży, produktów, usług i rynków docelowych dziś kiedy planujemy sprzedaż na 2020/2021 Internet staje się po prostu niezbędny! 

Kryzys Covid19 pokazał, że stabilne i odporne na całe zawirowania były w większości te firmy, które już całkowicie pozyskiwały Klientów i sprzedawały przez Internet lub te które w ostatnich 2-3 latach zainwestowały w zdobycie wiedzy i narzędzi do skutecznego marketingu internetowego. 

Jeśli więc dziś planujesz wejście z dotychczasowym Twoim biznesem do Internetu lub planujesz uruchomić swoją firmę w oparciu o zasoby internetowe zupełnie od zera, albo jeszcze w innej sytuacji straciłaś/eś pracę i widzisz, że coraz więcej ogłoszeń o prace zawiera wymagania co do podstawowej wiedzy z zakresu marketingu internetowego – to właśnie dla takich osób jak Ty przygotowałem to szkolenie. 

Tutaj dowiesz się jak dziś zaplanować i prowadzić skuteczne działania marketingu internetowego oraz jaki budżet należy przygotować, a także jakie pułapki czekają na rynku produktów i usług marketingowych na takich    

Jak i dlaczego powstało to szkolenie nt. marketingu internetowego?

W oparciu o dziesiątki szkoleń, które miałem przyjemność przeprowadzić w sumie dla ponad 1000 osób, szkolenia własne dopasowuje do aktualnych potrzeb lokalnych przedsiębiorców z chirurgiczną precyzją! 

Program szkolenia, agenda podzielona na odpowiednie bloki, a także nacisk na poszczególne elementy teoretyczne oraz warsztatowe na komputerach wynikają bezpośrednio z tego co działo się na poprzedzających szkoleniach. 

Nikt nie zjadł wszystkich rozumów, więc za każdym razem słuchając opinii i sugestii uczestników moich szkoleń bardzo elastycznie dopasowuje program, harmonogram i formułę zajęć dążąc do jak największej satysfakcji uczestników szkolenia. 

Co otrzymujecie w ramach tego kursu warsztatowego z zakresu skutecznej optymalizacji stron i sklepów krok po kroku?

– udział w warsztatowym szkoleniu z wykorzystaniem komputerów (przez 80% czasu warsztaty)
– max 20 osób w grupie szkoleniowej
– materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej PDF
– przepyszny obiad – do wyboru dania mięsne, rybne lub wegetariańskie + napoje do obiadu w formie „dań na wynos” (z uwzględnieniem zaleceń COVID 19)
– serwis kawowy – kawa, soki i ciastka (z uwzględnieniem zaleceń COVID 19)
– certyfikat ukończenia szkolenia

Rekomendacje

Współpracujemy razem od kilku lat. Wiedza, umiejętności praktyczne i doświadczenie Roberta w zakresie optymalizacji, pozycjonowania oraz skutecznych kampanii AdWords bardzo mi pomagają w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów do naszych sklepów internetowych, utrzymywaniu relacji ze stałymi klientami, a przede wszystkim skutecznej sprzedaży przez Internet.
Szymon
Właściciel Firmy AVIS Balustrady
Byłem na szkoleniach Roberta z zakresu marketingu Internetowego, z naciskiem na narzędzia reklamowe i analityczne Google. Polecam udział w szkoleniach i kursach SUKCES W INTERNECIE ponieważ jest to skarbnica wiedzy w sprawach rozwoju firmy, pozycjonowania, e-marketingu, generalnie wszystkiego co związane z Google i internetem 🙂 Naprawdę warto zainwestować i skorzystać z tych praktycznych szkoleń.
Kamil
Gwaranto - Studio reklamy video, teledyski, spoty
Zdecydowanie warto zaczerpnąć z wiedzy i doświadczenia Pana Roberta! Ogrom wiedzy oraz duża ilość praktycznych pomocy, testowanych natychmiast w praktyce. Dodatkowo szkolenia w małej grupie, co umożliwia bieżące analizowanie potrzeb i omawianie problemów już podczas szkolenia. Bardzo miła, luźna atmosfera 🙂 Pozdrawiam i serdecznie polecam !!!
Katarzyna
Dział Marketingu LUBAR S.A.
Świetne szkolenie. Indywidualne podejście, omówienie narzędzi na przykładzie potrzeb uczestników, przy tym wszystkim luźna atmosfera. Mega polecam i czekam na kolejne odsłony warsztatów 🙂
Marcin
Dział Marketingu Narzedzia.net
Szkolenie rzeczowe, prowadzone w świetnej atmosferze. Bardzo mała grupa sprzyja pracy przy komputerach i wyklikania całej ścieżki w oparciu o swoje przykłady stron. Prowadzący potrafi zainteresować tematem szkolenia 🙂 gorąco polecam.
Grzegorz
DIGIT-AL Rzeszów
Szkolenie prowadzone na najwyższym poziomie, duża dawka wiedzy, możliwość praktycznego przetestowania omawianej tematyki, wiele ciekawych i przydatnych porad. Szkolenie prowadzone warsztatowo przy elastycznym podejściu do potrzeb grupy w bardzo przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam Pana Roberta jako profesjonalistę w swojej dziedzinie.
Magda
Freelancer, Katowice
Z Robertem współpracujemy od 4 lat. Mamy duże wsparcie w zakresie optymalizacji sklepu, procesów sprzedaży w Internecie, analiz oraz przygotowywania i realizacji kompleksowych kampanii w Google AdWords. Efektem prac są stałe wzrosty sprzedaży przez wyniki pozycjonowania naturalnego oraz reklam płatnych naszych sklepów internetowych w Polsce oraz na Węgrzech. Serdecznie polecam!
Kamil
Votana Sp z o.o.
Łącznie zorganizowano 3 edycje warsztatów, w których udział wzięło 128 przedsiębiorców oraz mieszkańców Tarnowa. Współpracę oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Gmina Miasta Tarnowa, jako organizator szeregu przedsięwzięć o charakterze gospodarczym i pro-przedsiębiorczym rekomenduje Pana Roberta Dudę, jako rzetelnego i pewnego Partnera do współpracy.
Agnieszka
Dyrektor Wydziału Gospodarczego, UM Tarnów

Terminy najbliższych szkoleń SUKCES W INTERNECIE

4 września 2020
Szkolenie Google Ads + Merchant Center + Ads Editor + GDN. KATOWICE. Poziom 2 (1 DZIEŃ)
4 września 2020
Szkolenie Marketing online dla początkujących
8 września 2020
SZKOLENIE MARKETING INTERNETOWY DLA POCZĄTKUJĄCYCH. KATOWICE. 1 DZIEŃ
8 września 2020
Szkolenie SEO od podstaw i Audyt SEO dla początkujących
9 września 2020
SZKOLENIE SEO OD PODSTAW + AUDYT SEO DLA POCZĄTKUJĄCYCH- W KATOWICACH (1 DZIEŃ)
9 września 2020
Szkolenie Google Ads i Analytics Katowice
10 - 11 września 2020
SZKOLENIE OD PODSTAW: GOOGLE ADS + NIEZBĘDNIK SEO + ANALYTICS + DATA STUDIO - W KATOWICACH (2 DNI)
10 - 11 września 2020
17 - 18 września 2020
SZKOLENIE OD PODSTAW: GOOGLE ADS + NIEZBĘDNIK SEO + ANALYTICS + DATA STUDIO. WROCŁAW. (2 DNI)
17 - 18 września 2020
Szkolenie Google Ads i Google Analytics Rzeszów
24 - 25 września 2020
SZKOLENIE OD PODSTAW: GOOGLE ADS + NIEZBĘDNIK SEO + ANALYTICS + DATA STUDIO. RZESZÓW (2 DNI)
24 - 25 września 2020

Podmiotem realizującym szkolenia SUKCES W INTERNECIE jest firma:

Spozycjonowani.pl Robert Duda
Al. Roździeńskiego 188, 40-203 Katowice
NIP: 647-222-39-86 | REGON: 278029755 

Masz pytania? Zadzwoń: Tel:  660 910 950  lub  880 635 558  (wt-pt: 9.00 – 16.00)

email: info(at)sukceswinternecie.pl