Kurs Marketingu Internetowego

Najlepsze szkolenie z marketingu internetowego, na start dla szukających wiedzy o marketingu internetowym i reklamie Online oraz uruchomieniu w 2020/2021 swojego biznesu w Internecie.

Teraz w super cenie Kurs Marketing internetowy tylko:
290,00 zł netto/osobę w formie Online!

ZAPISZ SIĘ

3 grudnia 2020

ZAPISZ SIĘ

7 stycznia 2021

KURS VIDEO

Kup dostęp 365 dni

kurs marketingu internetowego

Dlaczego warto wziąć udział w Kursie Marketingu Internetowego od podstaw?

Dowiedz się jak samodzielnie i krok po kroku wygrać z konkurencją w Internecie, niezależnie czy promujesz swój biznes czy szukasz pracy w branży reklamowej lub na stanowisku marketingowym. Ten jeden dzień pozwoli Tobie zaoszczędzić mnóstwo czasu, nerwów i energii na szukanie źródeł wartościowych informacji – tutaj w jednym miejscu znajdziesz najnowsze i sprawdzone w setkach firm rozwiązania, które praktycznie z dnia na dzień mogą przynosić Tobie efekty! 

Ogromne oszczędności

Na szkoleniu nauczysz od czego rozpocząć i jak zaplanować swoje pierwsze kroki z marketingiem internetowym aby odnieść super efekty sprzedażowe, a jednocześnie zaoszczędzić wydatków na zbędne usługi i produkty reklamowe!

Praktyczne umiejętności SEO

Na warsztatach poznasz podstawowe narzędzia i zdobędziesz fundamentalną wiedzę, która pozwoli Tobie samodzielnie sprawdzić rzetelność i wartość ofert jakie otrzymasz na początku od wielu "cudotwórców". Poznasz wiele bezpłatnych narzędzi.

Sprawdzone wdrożenia

Podczas szkolenia dzielę się moim doświadczeniem zdobytym podczas obsługi i uruchamiania kilkuset różnych projektów - zarówno międzynarodowych korporacji, jak i małych lokalnych biznesów - takich jak właśnie Twoja powstająca firma.

Najnowsze rozwiązania

W trakcie szkolenia pracujemy tylko na najnowszych i sprawdzonych rozwiązaniach - tak abyś wdrażając wiedzę i narzędzia ze szkolenia od samego początku był w czołówce peletonu firm, które biją się o zdobycie dobrego Klienta!

Czego nauczysz się na kursie Marketingu Internetowego?

  • Jak zaplanować swoje skuteczne działania internetowe na 2020/2021? 
  • Jak dziś korzystamy z Internetu? co się dziś sprzedaje? co jest skuteczne? Jak kupujemy przez Internet? Jak skutecznie sprzedawać w sieci? 
  • Dlaczego warto rozpocząć swoje działania promocyjne i marketingowe w Internecie już dziś?
  • Jaki budżet marketingowy musisz przygotować na start, a jakie wydatki czekają Ciebie w ciągu najbliższych 12 – 24 – 36 miesięcy? 
  • Co to jest hosting, domena, ssl, strona www, esklep – czyli absolutne podstawy e-biznesu dla każdego – zaprezentowany w prosty i przystępny sposób
  • Jak nie przepłacić za podstawowe rzeczy na starcie i co spokojnie zrobisz samodzielnie lub z pomocą przyjaciół? 
  • Dlaczego warto rozpocząć od swojej strony internetowej lub bloga i dlaczego Google to absolutna podstawa?
  • Co to jest SEO czyli podstawowe informacje o optymalizacji i pozycjonowania, o których musisz wiedzieć pracując w marketingu w 2020/2021
  • Jak działa wyszukiwarka Google i co zrobić aby wygrać walkę z konkurencją poprzez naturalne pozycjonowanie lub aktywną reklamę Google Ads? 
  • Co to jest sieć reklamowa Google i jak to wykorzystać aby w ciągu kilku tygodniu zbudować super wizerunek Twojej firmy i zbudować silną markę wśród Twoim Klientów?
  • Czy stać Cię na reklamę w YouTube na samym początku i jakie to niesie za sobą szanse i zagrożenia? 
  • Co oferuje dla Ciebie na początku Allegro, OLX, Porównywarki cen oraz jak wykorzystać Social Media – jak wykorzystać różne kanały komunikacji i promocji od samego początku? (moduł realizowany podczas szkoleń stacjonarnych)

Agenda kursu Markering Internetowy od podstaw czyli niezbędnik młodego przedsiębiorcy oraz pracownika działu marketingu.

(AGENDA DLA MODELU SZKOLENIA ONLINE)

9.00
OD CZEGO ZACZĄĆ PRZYGODĘ Z MARKETINGIEM INTERNETOWYM?
Jak klienci dziś szukają produktów i usług w Internecie? Od czego zacząć?
9.00
9.30
FUNDAMENTY BIZNESU INTERNETOWEGO
Domena, hosting, ssl, strona www lub esklep – absolutne podstawy e-biznesu. Kiedy, jak i za ile?
9.30
10.15
Przerwa
10.15
10.30
Google to podstawa - liczby nie kłamią
Jak zaplanować Twoją strategię marketingową na 2020/2021 - czyli jakie media i narzędzia mają najlepsze zasięgi i najwyższą skuteczność. Trzymaj się faktów!
10.30
11.00
Poprawna strona lub sklep internetowy kluczem do sukcesu
Zacznij od dobrze przemyślanej strony internetowej oraz sklepu internetowego - tak aby jednocześnie Twoi Klienci czuli się tutaj dobrze oraz roboty Google oceniały ten serwis jako przyjazny i użyteczny (Podstawy SEO + UX). To gwarancja sukcesu!
11.00
11.30
Przerwa
11.30
11.45
Widoczność w wyszukwiarce Google to gwarantowana sprzedaż
Dowiedz się jak działa wyszukiwarka oraz dlaczego warto rozpocząć od reklamy w Google Ads - zdobywaj ruch do swojej strony lub sklepu internetowego, a jednocześnie zbieraj mnóstwo aktualnych danych z rynku w raportach Google Ads - prosto, szybko i przystępnie dla każdego!
11.45
12.45
Przerwa
12.45
13.00
Od znanych kupujemy częściej - pamiętaj o tym!
Wykorzystaj skuteczne narzędzia, w tym sieć reklamową Google aby o Twojej firmie i ofercie dowiedziało się jak najwięcej Twoich potencjalnych Klientów - jak szybko i skutecznie dotrzeć do 1 000 000 potencjalnych Klientów za kilkaset złotych, a dalej zbudować stałą relację biznesową
13.00
13.30
YouTube to platforma także dla Ciebie - zacznij od samego początku
Dlaczego od samego początku przygody z marketingiem internetowym warto postawić na YouTube? Jakie narzędzia, kiedy, za ile i jak docierać do potencjalnych Klientów w prosty i tani sposób przez marketing w Youtube - kanał, subskrybcje, tytuły, opisy, komentarze, reklama GDN i promocja filmów!
13.30
14.00
Jak mierzyć skuteczność marketingu w Internecie i jak się rozliczać z podwykonawcami?
Absolutny niezbędnik dla każdego startującego w marketingu internetowym - czyli jak mierzyć efekty uruchamianych kampanii w Internecie, a jeśli zlecasz do firm zewnętrznych to jak sprawdzać ich efekty i nie dać się naciągnąć na grube kwoty praktycznie za nic od samego początku!
14.00
14.30
Zakończenie szkolenia
14.30

Dla kogo szkolenie z Marketingu Internetowego od podstaw w formule szkolenia na żywo, szkolenia Online?

Szkolenie  jest przeznaczone dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z marketingiem i reklamą internetową: 

  • osoby, które planują lub uruchamiają właśnie swój biznes i chcąc pozyskiwać Klientów i sprzedawać przez Internet 
  • osoby, które szukają pracy lub chcą się przekwalifikować na stanowisko młodszego specjalisty lub stażysty w działach  marketingu oraz PR firm i instytucji
   właściciele małych i mikro firm
  • osoby zlecające do zewnętrznych firm usługi w zakresie reklamy internetowej, chcące dowiedzieć się jak mierzyć ich efekty i się rozliczać
  • wszyscy, którzy chcą zdobyć podstawową wiedzę na temat marketingu internetowego, a szczególnie marketingu w opartego o narzędzia Google
  • osoby, które planują udział w pozostałych szkoleniach z oferty SUKCES W INTERNECIE 
  • każdy, kto chce być świadomy jak dziś prowadzony jest skuteczny marketing internetowy, co wie o nas Google i dlaczego coraz częściej wpadamy w sidła reklamy kupując często średnio nam przydatne usługi i produkty 🙂 

Kurs/Szkolenie Marketing Internetowy.
Gdzie się spotykamy?

SZKOLENIE ONLINE NA PLATFOMIE CLICKMEETING

ZAPISZ SIĘ

3 grudnia 2020

ZAPISZ SIĘ

7 stycznia 2021

KURS VIDEO

Kup dostęp 365 dni

Nazywam się Robert Duda i poprowadzę dla Was to szkolenie z Marketingu Internetowego.

Od 17 lat doradzam organizacjom, instytucjom, międzynarodowym korporacjom oraz małym i średnim firmom. Jako certyfikowany specjalista Google zrealizowałem wiele skutecznych kampanii internetowych na kwotę ponad 25 000 000 zł. Pomagam skutecznie wykorzystywać Internet do budowania rozpoznawalnej marki, w tym marki osobistej, zdobywania Klientów i partnerów, do zwiększania sprzedaży.

Specjalizuję się w wykorzystywaniu narzędzi Google, uczestnicząc w wielu interesujących projektach regionalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Mam przyjemność także dzielić się wiedzą i doświadczeniem podczas branżowych spotkań , konferencji i wielu projektów szkoleniowych. Pracuje także jako wykładowca, prowadząc zajęcia dla studentów na uczelniach wyższych.

Projekt SUKCES W INTERNECIE przygotowałem dla Ciebie abyś w jednym miejscu zdobył gotową wiedzę i praktyczne wskazówki jak wykorzystać Internet aby wprowadzić swoją firmę na rynek, a w kolejnych krokach skutecznie ją rozwijać, zwiększać rozpoznawalność. 

Weź udział w szkoleniu i rozpocznij w pełni wykorzystywać ogromny potencjał Google do promocji i zwiększenia sprzedaży oraz zysków

PIFS logo

Robert Duda - Certyfikaty i Zaświadczenia

Firmy i organizacje dla których pracowałem jak Partner Google

Informacje dot zaleceń ws. COVID 19 dla szkoleń stacjonarnych SUKCES W INTERNECIE.  Szkolenia stacjonarne, które organizujemy odbywają się w bezpiecznych warunkach, z zachowaniem zaleceń GIS i aktualnych przepisów.  Sale szkoleniowe, zgodnie z deklaracjami i zobowiązaniami administratorów, są każdorazowo dezynfekowane przed szkoleniem. Do dyspozycji uczestników czekają jednorazowe maseczki oraz rękawiczki. Na sali znajdują się także płyny do dezynfekcji. Sale szkoleniowe, o ile tylko jest taka techniczna możliwość, są przez cały czas szkolenia wietrzone (otwarte okna/drzwi). Sale szkoleniowe zapewniają zachowanie odległości 2 metrów między uczestnikami. Uczestnicy korzystają ze swoich komputerów. Posiłki są porcjowane i dostarczane dla każdego z osobna. W trakcie przerw także zachowujemy zasady bezpieczeństwa. 

Kurs, Szkolenie z Marketingu Internetowego.

Szkolenie kurs marketing internetowego

Merytorycznie o kursie/szkoleniu z Marketingu Internetowego. 

Jeśli tutaj trafiliście to pewnie jesteście już świadomi, że praktycznie niezależnie od branży, produktów, usług i rynków docelowych dziś kiedy planujemy sprzedaż na 2020/2021 Internet staje się po prostu niezbędny! 

Kryzys Covid19 pokazał, że stabilne i odporne na całe zawirowania były w większości te firmy, które już całkowicie pozyskiwały Klientów i sprzedawały przez Internet lub te które w ostatnich 2-3 latach zainwestowały w zdobycie wiedzy i narzędzi do skutecznego marketingu internetowego. 

Jeśli więc dziś planujesz wejście z dotychczasowym Twoim biznesem do Internetu lub planujesz uruchomić swoją firmę w oparciu o zasoby internetowe zupełnie od zera, albo jeszcze w innej sytuacji straciłaś/eś pracę i widzisz, że coraz więcej ogłoszeń o prace zawiera wymagania co do podstawowej wiedzy z zakresu marketingu internetowego – to właśnie dla takich osób jak Ty przygotowałem to szkolenie. 

Tutaj dowiesz się jak dziś zaplanować i prowadzić skuteczne działania marketingu internetowego oraz jaki budżet należy przygotować, a także jakie pułapki czekają na rynku produktów i usług marketingowych na takich    

Jak i dlaczego powstało to szkolenie nt. marketingu internetowego?

W oparciu o dziesiątki szkoleń, które miałem przyjemność przeprowadzić w sumie dla ponad 1000 osób, szkolenia własne dopasowuje do aktualnych potrzeb lokalnych przedsiębiorców z chirurgiczną precyzją! 

Program szkolenia, agenda podzielona na odpowiednie bloki, a także nacisk na poszczególne elementy teoretyczne oraz warsztatowe na komputerach wynikają bezpośrednio z tego co działo się na poprzedzających szkoleniach. 

Nikt nie zjadł wszystkich rozumów, więc za każdym razem słuchając opinii i sugestii uczestników moich szkoleń bardzo elastycznie dopasowuje program, harmonogram i formułę zajęć dążąc do jak największej satysfakcji uczestników szkolenia. 

Co otrzymujecie w ramach tego kursu warsztatowego z zakresu skutecznej optymalizacji stron i sklepów krok po kroku?

– udział w warsztatowym szkoleniu z wykorzystaniem komputerów (przez 80% czasu warsztaty)
– max 15 osób w grupie szkoleniowej
– materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej PDF
– w przypadku szkoleń stacjonarnych przepyszny obiad – do wyboru dania mięsne, rybne lub wegetariańskie + napoje do obiadu w formie „dań na wynos” (z uwzględnieniem zaleceń COVID 19)
– w przypadku szkoleń stacjonarnych serwis kawowy – kawa, soki i ciastka (z uwzględnieniem zaleceń COVID 19)
– certyfikat ukończenia szkolenia w wersji elektronicznej PDF

 Cena promocyjna obowiązuje dla zamówień do 7 dni przed szkoleniem (490 zł netto + VAT = 602,70 zł brutto). Cena regularna to 848,70 zł brutto

Rekomendacje

Współpracujemy razem od kilku lat. Wiedza, umiejętności praktyczne i doświadczenie Roberta w zakresie optymalizacji, pozycjonowania oraz skutecznych kampanii AdWords bardzo mi pomagają w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów do naszych sklepów internetowych, utrzymywaniu relacji ze stałymi klientami, a przede wszystkim skutecznej sprzedaży przez Internet.
Szymon
Właściciel Firmy AVIS Balustrady
Byłem na szkoleniach Roberta z zakresu marketingu Internetowego, z naciskiem na narzędzia reklamowe i analityczne Google. Polecam udział w szkoleniach i kursach SUKCES W INTERNECIE ponieważ jest to skarbnica wiedzy w sprawach rozwoju firmy, pozycjonowania, e-marketingu, generalnie wszystkiego co związane z Google i internetem 🙂 Naprawdę warto zainwestować i skorzystać z tych praktycznych szkoleń.
Kamil
Gwaranto - Studio reklamy video, teledyski, spoty
Zdecydowanie warto zaczerpnąć z wiedzy i doświadczenia Pana Roberta! Ogrom wiedzy oraz duża ilość praktycznych pomocy, testowanych natychmiast w praktyce. Dodatkowo szkolenia w małej grupie, co umożliwia bieżące analizowanie potrzeb i omawianie problemów już podczas szkolenia. Bardzo miła, luźna atmosfera 🙂 Pozdrawiam i serdecznie polecam !!!
Katarzyna
Dział Marketingu LUBAR S.A.
Świetne szkolenie. Indywidualne podejście, omówienie narzędzi na przykładzie potrzeb uczestników, przy tym wszystkim luźna atmosfera. Mega polecam i czekam na kolejne odsłony warsztatów 🙂
Marcin
Dział Marketingu Narzedzia.net
Szkolenie rzeczowe, prowadzone w świetnej atmosferze. Bardzo mała grupa sprzyja pracy przy komputerach i wyklikania całej ścieżki w oparciu o swoje przykłady stron. Prowadzący potrafi zainteresować tematem szkolenia 🙂 gorąco polecam.
Grzegorz
DIGIT-AL Rzeszów
Szkolenie prowadzone na najwyższym poziomie, duża dawka wiedzy, możliwość praktycznego przetestowania omawianej tematyki, wiele ciekawych i przydatnych porad. Szkolenie prowadzone warsztatowo przy elastycznym podejściu do potrzeb grupy w bardzo przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam Pana Roberta jako profesjonalistę w swojej dziedzinie.
Magda
Freelancer, Katowice
Z Robertem współpracujemy od 4 lat. Mamy duże wsparcie w zakresie optymalizacji sklepu, procesów sprzedaży w Internecie, analiz oraz przygotowywania i realizacji kompleksowych kampanii w Google AdWords. Efektem prac są stałe wzrosty sprzedaży przez wyniki pozycjonowania naturalnego oraz reklam płatnych naszych sklepów internetowych w Polsce oraz na Węgrzech. Serdecznie polecam!
Kamil
Votana Sp z o.o.
Łącznie zorganizowano 3 edycje warsztatów, w których udział wzięło 128 przedsiębiorców oraz mieszkańców Tarnowa. Współpracę oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Gmina Miasta Tarnowa, jako organizator szeregu przedsięwzięć o charakterze gospodarczym i pro-przedsiębiorczym rekomenduje Pana Roberta Dudę, jako rzetelnego i pewnego Partnera do współpracy.
Agnieszka
Dyrektor Wydziału Gospodarczego, UM Tarnów

Terminy najbliższych szkoleń SUKCES W INTERNECIE

3 i 4 lutego 2021 | Szkolenie Online
SZKOLENIE GOOGLE ADS. 2 poziomy
3 i 4 lutego 2021 | Szkolenie Online
5 lutego 2021 | Szkolenie Online
SZKOLENIE GOOGLE ANALYTICS. POZIOM 1.
5 lutego 2021 | Szkolenie Online
17 i 18 marca 2021 | Szkolenie w Katowicach
SZKOLENIE GOOGLE ADS. 2 poziomy
17 i 18 marca 2021 | Szkolenie w Katowicach
19 marca 2021 | Szkolenie w Katowicach
SZKOLENIE GOOGLE ANALYTICS. POZIOM 1.
19 marca 2021 | Szkolenie w Katowicach
24 i 25 marca 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
SZKOLENIE GOOGLE ADS. 2 poziomy
24 i 25 marca 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
26 marca 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
SZKOLENIE GOOGLE ANALYTICS. POZIOM 1.
26 marca 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
21 i 22 kwietnia 2021 | Szkolenie w Katowicach
SZKOLENIE GOOGLE ADS. 2 poziomy
21 i 22 kwietnia 2021 | Szkolenie w Katowicach
23 kwietnia 2021 | Szkolenie w Katowicach
SZKOLENIE GOOGLE ANALYTICS. POZIOM 1.
23 kwietnia 2021 | Szkolenie w Katowicach
28 i 29 kwietnia 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
SZKOLENIE GOOGLE ADS. 2 poziomy
28 i 29 kwietnia 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
30 kwietnia 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
SZKOLENIE GOOGLE ANALYTICS. POZIOM 1.
30 kwietnia 2021 | Szkolenie we Wrocławiu

Zapisz się już teraz na najbliższe szkolenie
KURS MARKETINGU INTERNETOWEGO

Kurs Marketingu Internetowego. 
Termin: 3 grudnia 2020 | Miejsce: Szkolenie Online
Pozostało wolnych miejsc: 8 z 15
Promocyjna Cena: 290 zł netto

ZAPISZ SIĘ

3 grudnia 2020

Kurs Marketingu Internetowego. 
Termin: 7 stycznia 2021 | Miejsce: Szkolenie Online
Pozostało wolnych miejsc: 11 z 15
Promocyjna Cena: 290 zł netto

ZAPISZ SIĘ

7 stycznia 2021

Kurs Marketingu Internetowego. 
Termin: dowolny | Miejsce: Platforma kursów VOD
Pozostało wolnych miejsc: 7 z 50
Promocyjna Cena: 47 zł netto

KURS VIDEO

Kup dostęp 365 dni

TAGI: Marketing internetowy szkolenie, Kurs marketing internetowy, Szkolenie marketing internetowy, Marketing internetowy Kurs.

Podmiotem realizującym szkolenia SUKCES W INTERNECIE jest firma:

Spozycjonowani.pl Robert Duda
ul. Adama Mickiewicza 10A/12, 47-400 Racibórz
NIP: 647-222-39-86 | REGON: 278029755 

Masz pytania? Zadzwoń: Tel:  660 910 950  lub  880 635 558  (wt-pt: 9.00 – 16.00)

email: info(at)sukceswinternecie.pl