Kurs SEO

KURS SEO Z CERTYFIKATEM. EDYCJA 2023: SEO + AI.

28 OBSZERNYCH LEKCJI. 5 GODZIN MATERIAŁU VIDEO.

Podczas kursu pozycjonowania, nauczysz się jak samodzielnie zrobić dobre SEO czyli jak zrobić skuteczną optymalizację i pozycjonowanie Twojej strony lub sklepu! Dzięki wiedzy i praktycznym umiejętnością Twój serwis internetowy zacznie zajmować najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google!

Zakres kursu SEO: Optymalizacja stron. Pozycjonowanie Stron. Linkbuidling. Content Marketing + Nowość! Narzędzia AI do działań SEO i Content Marketingu!  

Planowana premiera wszystkich lekcji w kursie: Ostatnia aktualizacja: 10 maja 2023

Wybierz najlepszą formę nauki SEO dla siebie!
Mam 3 propozycje:

1. SZKOLENIE STACJONARNE
dedykowane w Twojej firmie
od 1550 zł za dzień szkoleniowy

2.  KURS WIDEO ONLINE
dostęp do nagranych lekcji 24h
od 247 zł za dostęp na rok

3. SZKOLENIE ONLINE
otwarte szkolenie na żywo
od 697 zł za 1 dniowe szkolenie

Program  |  Autor  |   Opinie  |  Kup teraz ⬆️

Czego nauczysz się na kursie SEO od podstaw?

Narzędzia Google

247 zł

798 zł 
SUPER PROMOCJA

Ten kurs obejmuje:
– 5 godzin treści wideo
– 28 obszernych lekcji
– 12 miesięczny dostęp
– Stałe aktualizacje
– Certyfikat ukończenia

Dlaczego warto wziąć udział w Kursie SEO - Pozycjonowanie i Audyt SEO

Ten kurs SEO od podstaw przeznaczony jest do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pozycjonowaniem i szukają przystępnej wiedzy. Aby przejść ten kurs i nauczyć się samodzielnie robić skuteczne SEO nie musisz być „techniczny”. Nie potrzebujesz wykształcenia i wiedzy informatycznej. 

Kurs jest przygotowany jest tak aby każdy kto radzi sobie z pocztą elektroniczną i wordem na komputerze, potrafił uruchomić wszystkie procesy krok po kroku samodzielnie!  

Zdobycie wiedzy na temat podstaw SEO w zakresie działania algorytmów wyszukiwarek, optymalizacji stron i sklepów internetowych oraz wszystkich elementów związanych z pozycjonowaniem np. poprzez skuteczne strategie linkbuildingu to dziś podstawa działania każdego kto myśli o sukcesie w internecie! 

Jak wskazuje moje wieloletnie doświadczenie oraz analiza danych z kilkuset stron, serwisów i platform e-commerce , z którymi miałem przyjemność współpracować przez ostatnie 20 lat, niezmiennie przez cały czas jakość i wartość ruchu organicznego w większości przypadków jest wyższa od pozostałych!

Warto zatem planując jakąkolwiek aktywność internetową, niezależnie od branży i przyjętej formuły rozpocząć działania od poprawnej optymalizacji użyteczności oraz treści i opracowania dobrego planu dla procesu pozycjonowania poprzez jakościowy content marketing, linkbuilding. 

Proces analizy serwisu, optymalizacji i pozycjonowania jest z natury rozciągnięty w czasie co do efektów podejmowanych prac. Tym bardziej zalecane jest aby jak tylko szybko jest to możliwe rozpocząć działania w zakresie SEO dla Waszej firmy czy organizacji.  

Najwyższa jakość i gwarancja satysfakcji!

Najwyższa jakość merytoryczna oraz aktualność wiedzy gwarantowana statusem Google Partner. 

Rekomendowany przez przedsiębiorców!

5/5

Ocena 5 na 5
z pośród 237 opinii uczestników kursu
Zobacz rekomendacje >>>

ZOBACZ DARMOWY FRAGMENT
KURSU SEO OD PODSTAW

DLA KOGO?

Otwierasz swoją firmę?

Planujesz otworzyć lub właśnie otworzyłeś swoją firmę i szukasz wiedzy jak wypromować swój biznes w Internecie z wykorzystaniem działań SEO? 

Podczas kursu dowiesz się jak dobrze krok po kroku przygotować Twoją stronę lub sklep internetowy pod SEO, a także jakie narzędzia wykorzystać aby osiągnąć najwyższe pozycje w Google!

Szukasz nowej pracy?

Obecna praca nie daje Ci satysfakcji? Wiesz, że praca w branży SEO to ogromna szansa, wielki potencjał i chcesz się przekwalifikować? 

Po kursie łatwiej będzie Ci rozmawiać z pracodawcą w oparciu o umiejętności, które zdobędziesz i finalnie wybierzesz lepszą pracę w SEO dla siebie! Dostaniesz bazę wiedzy aby aplikować na pierwsze stanowiska związane z SEO.

Chcesz lepszych efektów?

Prowadzisz już firmę ale do tej pory działałeś trochę po omacku zlecając działania SEO na zewnątrz i niestety nie było do tej pory żadnych efektów?

Udział w kursie pozwoli Tobie zdobyć podstawową wiedzę i zabrać się za działania SEO samodzielnie lub w ramach zdobytej wiedzy i umiejętności dużo lepiej współpracować i kontrolować efekty prac firm zewnętrznych!

KORZYŚCI

Co zyskujesz biorąc udział w tym kursie SEO?

Tylko praktyczna wiedza

Podczas naszych kursów otrzymujesz gotową, praktyczną wiedzę niezbędną do samodzielnej pracy. Pracujemy krok po kroku na aktualnych wersjach narzędzi w branży SEO. Otrzymujesz gotowe rozwiązania do wdrożenia z dnia na dzień

Wygodny tryb Online

Kurs realizowany jest w trybie Online w formie odcinków - nagrań wideo. Dzięki czemu w zaciszu domu możesz spokojnie skupić się na wiedzy, która będzie przekazywana. Bez zbędnych dojazdów, tracenia czasu i kosztów na przejazdy.

CERTYFIKAT

Po kursie otrzymasz imienny certyfikat potwierdzający Twój udział w kursie SEO oraz zdobytą wiedzę i praktyczne umiejętności. Kurs jest realizowany zgodnie ze standardem SUS 2.0 - Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych, Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Wyrównany poziom

W kursie biorą udział osoby, które podobnie jak Ty nie mają praktycznie żadnej wiedzy na temat marketingu internetowego i doświadczenia z biznesem w Internecie. Nie musisz się więc martwić, że nie podołasz lub że poziom czy też słownictwo będzie niezrozumiałe. Na pewno dasz radę!

Atrakcyjna cena

Uczestnicy kursu nie potrzebują wypasionych sal i wymyślnych posiłków dla kursów stacjonarnych. Dlatego możemy zaoferować atrakcyjne ceny kursu wideo, gwarantując jednocześnie najwyższą jakość! Wybierz formę płatności z góry za rok lub płatności miesięczne.

Dodatki i bonusy

Uczestnicy kursów otrzymują dodatkowe bonusy, w tym m.in. dostęp do platformy kursowej, bogate materiały szkoleniowe, dostęp do zamkniętych grup na FB i inne gratisy! W ramach pakietu możesz wykupić także indywidualne konsultacje dla Twojej firmy!

Certyfikat ukończenia kursu SEO od podstaw

certyfikat kurs SEO

ZAWARTOŚĆ KURSU

Lista 28 lekcji i tematów, które znajdziesz w moim kursie SEO Edycja 2023.

Lekcja na zielono – już dostępne  |   Lekcje na szaro – dostępne zaktualizowane do 30 maja 2023

I. WPROWADZENIE DO MARKETINGU INTERNETOWEGO

Zawartość modułu: 9 lekcji. Czas lekcji w tym module: 95 minut i 10 sekund

W tym module dowiesz się od czego zacząć i jak zaplanować swoją przygodę z uruchomieniem swojej strony lub sklepu internetowego. Poznasz trendy i zachowania potencjalnych Klientów i dowiesz się jakie fundusze musisz przygotować na start. Jak wykorzystać takie usługi i narzędzia ja pozycjonowanie stron, optymalizację stron, reklamę Google Ads w wyszukiwarce, reklamę Google Ads w sieci reklamowej oraz YouTube i dlaczego warto uruchomić kampanie remarketingowe.  

  • Jak klienci dziś szukają produktów i usług w Internecie? Od czego zacząć?
  • Domena, hosting, ssl, strona www lub esklep – absolutne podstawy e-biznesu
  • Google to podstawa dla Twojej firmy. Liczby nie kłamią!
  • Zacznij działania w sieci od SEO – Optymalizacja i pozycjonowanie serwisu www
  • Reklama w wyszukiwarce Google i u partnerów wyszukiwania, w tym Google Zakupy
  • Reklama w sieci reklamowej Google (GDN), w tym pozyskiwanie użytkowników Gmail
  • Kampanie remarketingowe – niezbędnik do poprawy konwersji i zwiększenia sprzedaży
  • Reklama na YouTube – skuteczna i wcale nie taka droga jak Ci się wydaje!
  • Skąd taka wysoka skuteczność reklam w Google?!

II. PODSTAWY POZYCJONOWANIA STRON I SKLEPÓW

Zawartość modułu: 8 lekcji. Czas lekcji w tym module: 106 minut i 38 sekund

Ten moduł to podstawowe informacje na temat SEO czyli procesu optymalizacji i pozycjonowania strony. Dowiesz się jakie rzeczy wpływają na to czy Twoja strona wyświetla się wysoko czy nisko w wynikach wyszukiwarki Google po wpisaniu określonych haseł. Sprawdzisz jak samodzielnie możesz w Twojej stronie lub sklepie wprowadzić podstawowe zmiany, które z dnia na dzień sprawią, że Google „bardziej polubi” Twoją stronę, a to już pierwszy krok do sukcesu poprzez najwyższe pozycje w Google w perspektywie czasu.

  • Co to jest SEO? Podstawy optymalizacji stron
  • Dlaczego tak ważna jest optymalizacja i pozycjonowanie Twojej strony lub sklepu internetowego?
  • Jaki powinien być Twój serwis internetowy? Dopasuj się do aktualnych wymagań i zaleceń, a zyskasz nowych Klientów i zwiększysz sprzedaż!
  • Rozpocznij od architektury informacji na stronie i w e-sklepie
  • 10 elementów, które sprawdzisz na swojej stronie i praktycznie samodzielnie poprawisz aby strona była lepiej zoptymalizowana
  • Google Search Console – wprowadzenie – podstawowe, proste narzędzie niezbędne w każdej organizacji, która chce wygrać z konkurencją w wyszukiwarce, w walce o klienta
  • Link building czyli wstęp do pozyskiwania wartościowych linków do Twojej strony
  • Poczekaj na efekty Twoich prac – zobacz na przykładach, że to się naprawdę opłaca.

III. NARZĘDZIA DO POZYCJONOWANIA, OPTYMALIZACJI ORAZ REALIZACJI AUDYTÓW SEO

Zawartość modułu: 11 lekcji. 
Czas lekcji w tym module: (materiał w aktualizacji)
Planowana premiera wszystkich lekcji w module: 30 czerwca 2023r.

Aby Twoja strona internetowa lub sklep internetowy były dobrze widoczne w wyszukiwarce i abyś w ten sposób zdobywał (najbardziej wartościowych jak pokazują badania) Klientów musisz zadbać aby strona wewnętrzne i zewnętrznie była zoptymalizowana wg. wskazówek i zaleceń Google. W tym module krok po kroku przejdziemy przez proces analizy Twojej strony lub sklepu internetowego aby sprawdzić wszystkie najistotniejsze elementy wewnątrz Twojej strony oraz przeanalizować jakość działań zewnętrznych (link buildingu). 

Pokażę Ci z jakich narzędzi korzystać i co sprawdzić aby strona z dnia na dzień po przeprowadzeniu audytu oraz wdrożeniu zaleceń z tego badania poprawiała swoje pozycje w wyszukiwarkach internetowych (Google, Bing, Yahoo). 

  • Hurtowa analiza Twojej strony lub sklepu internetowego pod kątem elementów Meta Title, DSC, H1, H2, Obrazków i innych elementów z wykorzystaniem Screamingfrog 
  • Analiza zmian we własnym serwisie na podstawie danych z Senuto 
  • Podstawowa architektura Twojego serwisu internetowego – warsztaty z wykorzystaniem Senuto oraz Excela 
  • Co i jak robi Twoja konkurencja? Analiza działań wewnętrznych na podstawie u konkurencji z wykorzystaniem funkcjonalności narzędzi online
  • SEO Spy Glass – fundament analizy i planowania działań pozycjonowania offsite 
  • Rank Tracker i inne narzędzia na rynku do analizy pozycji Twojego serwisu w wyszukiwarkach 
  • Google Search Console – instalacja, konfiguracja, raporty i funkcje niezbędne w procesie SEO każdego serwisu internetowego 
  • Jak przygotować najlepsze słowa kluczowe oraz wartościowe treści, nacechować słowami kluczowymi, wybrać odpowiednie śródtytuły, długość artykułów i inne elementy dla publikacji wewnętrznych i zewnętrznych. Warsztaty na dostępnych na rynku i używanych przez nas na co dzień narzędziach pod content marketing
  • SEO dla serwisu na WordPress / Woocommerce – prezentacja i warsztaty na sprawdzonych wtyczkach i funkcjonalnościach dla poprawy procesu SEO dla stron i sklepów na WP
  • Dobre praktyki z wykorzystaniem narzędzi SEO do szybkiego wzrostu pozycji w wyszukiwarkach i generowania wartościowego ruchu
  • Nowość! Narzędzia AI w pracy specjalisty SEO. Jak wykorzystać skuteczne sztuczną inteligencję do poprawy efektów swoich działań w pozycjonowaniu, optymalizacji, content marketingu i linkbuildingu?! (Premiera modułu do 30 czerwca 2023r.)

PROWADZĄCY

Robert Duda

Pomysłodawcą oraz autorem i prowadzącym zajęcia w ramach tego kursu jest Robert Duda. 

  • Certyfikowany specjalista Google, który zrealizował skuteczne kampanie dla Klientów na kwotę ponad 40 000 000 zł 
  • Założyciel agencji SukceswInternecie.pl (wcześniej Spozycjonowani.pl) działającej na rynku od 2003 roku i specjalizującej się w realizacji kampanii Google Ads oraz działaniach SEO dla Klientów z całej Polski,  
  • Ma wieloletnie doświadczenie dydaktyczne – jako doradca, szkoleniowiec i wykładowca na studiach wyższych w przedmiotach związanych z marketingiem internetowym, a szczególnie Google Ads, Google Analytics i SEO – przeszkolił ponad 5000 osób
  • Absolwent Szkoły Trenerów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
  • Twórca autorskich kursów oraz książek poradników o marketingu internetowym w ramach projektu Sukces w Internecie
  • Przygotował dedykowane programy szkoleń i kursów skierowane szczególnie do osób początkujących i planujących uruchomienie swojego biznesu w Internecie
  • Praktyk – stale obsługujący kampanie sprzedażowe i usługi SEO dla kilkunastu kluczowych Klientów agencji, bazując na najbardziej aktualnych oraz skutecznych narzędziach i metodach promocji w oparciu o narzędzia Google oraz media społecznościowe   

REKOMENDACJE

KOSZT DOSTĘPU DO KURSU

PROMOCJA Z OKAZJI 20 LAT FIRMY!
KUP KURS W SUPER CENIE!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Udział w kursie SEO od podstaw

Licencja na rok. Dostęp do 28 lekcji i ponad 5 godzin materiału!
798
247 zł Cena brutto z 23% vat. Opłata jednorazowa.
 • Dostęp do platformy szkoleniowej (27 lekcji)
 • Materiały z kursu w formacie PDF
 • Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku
 • Imienny certyfikat ukończenia kursu w formacie PDF
 • CENA W LIMITOWANEJ PROMOCJI
PROMOCJA!

Co otrzymujesz kupując ten kurs?

  • Już od teraz dostęp do 17 lekcji z marketingu internetowego
  • Do 31 maja 2023 pełny dostęp do wszystkich 28 odcinków publikowanych co poniedziałek
  • Gwarancję stałej ceny z dnia zamówienia, która może rosnąć w późniejszym terminie
  • Dostęp do aktualizacji lekcji, które z uwagi na dynamiczne zmiany w marketingu internetowym pojawiają się w wielu tematach i narzędziach
  • 12 miesięczny dostęp do kursu, który opłacasz jednorazowo lub w opcji miesięcznej
  • Dostęp do dodatkowych materiałów szkoleniowych, plików, linków do programów niezbędnych do realizacji swoich działań marketingowych7

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Mail z dostępem do kursu otrzymasz w kilka minut po rejestracji oraz zrealizowaniu płatności. 

W przypadku płatności miesięcznych w przypadku braku płatności Twój dostęp zostanie zablokowany do czasu uregulowania opłaty.

Zajęcia odbywają się w trybie online – uczysz się na przygotowanych przeze mnie wcześniej nagranych materiałach video i korzystasz z dodatkowych materiałów w formie xls lub pdf, które ściągasz z platformy na swój komputer. Aby korzystać wystarczy przeglądarka internetowa (Chrome, Firefox, Opera, Safari, Edge itd)  i dane do logowania, które dostaniesz na adres mailowy podany przy rejestracji.  

1. Po zakupie dostajesz dostęp do logowania na platformę szkoleniową. 

2. Logujesz się i bierzesz udział w dostępnych na platformie lekcjach w dowolny dzień, o dowolnej godzinie oraz na dowolnym urządzeniu (komputer, telefon, telewizor, laptop) – tak aby Tobie było najwygodniej. 

3. Możesz dowolną ilość razy wracać do konkretnych już przerobionych lekcji aby utrwalić wiedzę lub upewnić się jak wykonać określone czynności.  

Nie musisz być „techniczny/techniczna”, znać języków programowania, posiadać zaawansowanej wiedzy. Nie musisz mieć wykształcenia profilowego, nie musisz być informatykiem czy mieć jakiekolwiek doświadczenie w tym zakresie.
Wszystkie tematy, pojęcia i narzędzia są opisane oraz przekazane w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. sposób. Jeśli na bardzo podstawowym zakresie obsługujesz programy komputerowe typu Word, Excel czy Paint to spokojnie samodzielnie zrealizujesz ten kurs.

Kurs jest przygotowany i sprawdzony w praktyce wśród wielu początkujących w taki sposób aby słownictwo, zakres wiedzy oraz tempo było dopasowane do zupełnie początkujących. Także bez obaw, to jest właśnie kurs dla Ciebie! 

Tak, Kurs SEO od podstaw jest na bieżąco aktualizowany, tak abyście mieli dostęp do najnowszej wiedzy oraz zmian jakie są wprowadzane w narzędziach Google oraz innych firm zewnętrznych. 

aby brać udział w kursie potrzebujesz nie wiele: 

   • Wykupiony dostęp do kursu
   • Komputer lub tablet lub smartfon
   • Dostęp do Internetu (zalecany szybki Internet – dla Twojego komfortu)
   • Coś do notowania lub po prostu notatnik na komputerze/tablecie
   • Kubek pysznej kawki lub herbatki
   • Otwartą głowę na nowe pomysły i inspiracje 🙂 

Nowe odcinki pojawiają się wg. harmonogramu do 31 maja 2023

Na dzień 10 maja 2023 dostępne są 18 ze 28 odcinków całego kursu. 

Dodatkowo wiele odcinków z uwagi na stale zmieniające się systemy, interfejsy oraz zasady i możliwości systemów podczas Twojego dostępu do kursu, jest stale aktualizowanych i dodawane są także dodatkowe materiały szkoleniowe w formie PDF lub xls. 

O zmianach i publikacjach nowych odcinków jesteś powiadamiany mailowo lub na zamkniętej grupie na Facebooku „Sukces w Internecie”. 

Tak, jeśli podczas rejestracji podasz dane firmowe do faktury: nazwę firmy, adres oraz NIP. Faktura zostanie wygenerowana automatycznie z systemu ifirma dla płatności rocznych. Dla płatności miesięcznych faktury będą generowane automatycznie lub wysyłane na adres wskazany podczas rejestracji. 

Jeśli z jakiś przyczyn nie możesz zapłacić za kurs przez płatnosci elektroniczne Przelewy24 i potrzebujesz najpierw faktury proforma to żaden problem! Napisz po prostu do nas maila na info(@)sukceswinternecie.pl i podanej w treści dane firmy do faktury oraz kontakt do Ciebie (telefon oraz email). 
Jeżeli jesteś osobą prywatną i nie potrzebujesz faktury, a chcesz zapłacić na podstawie faktury proforma to podeślij swoje prywatne dane: imie, nazwisko i adres.  

Tak, na zakończenie pełnego cyklu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający udział w kursie i zdobyte umiejętności oraz wiedzę z zakresu SEO.

Aby otrzymać certyfikat należy po przejściu wszystkich lekcji wysłać do nas maila na adres info@sukceswinternecie.pl. 

Certyfikaty przesyłane są w formie elektronicznej PDF – gotowe do samodzielnego wydruku!

Certyfikat wysyłamy max do 5 dni roboczych, od otrzymania zgłoszenia.  

Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie. Napisz do nas na info@sukceswinternecie.pl lub po prostu zadzwoń 507 957 579 od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00

Na skróty: Kursy  |  Szkolenia  |  Książka  |  Doradztwo  |  Usługi  |  Blog  |  Kontakt

SukceswInternecie.pl Robert Duda | ul. Mickiewicza 10A/12, 47-400 Racibórz
NIP/VAT: PL6472223986 | REGON: 278029755 | Data powstania firmy: 01.04.2003

Masz pytania? Zadzwoń (8.00 – 16.00): Tel:  507 957 579  lub 606 476 711  

email: info(at)sukceswinternecie.pl  |  Polityka prywatności  | Regulamin szkoleń  

Prawa autorskie 2023 ©SukceswInternecie Robert Duda. Wszelkie prawa zastrzeżone.