Szkolenie Google Ads
+ Kurs Google Ads

Prowadzący: Robert Duda, Certyfikowany Specjalista Google z 18 letnim stażem

3 – 4 lutego 2021
Szkolenie Online
Zapisz się teraz

17 – 18 marca 2021
Szkolenie w Katowicach
Zapisz się teraz

24 – 25 marca 2021
Szkolenie we Wrocławiu
Zapisz się teraz

21 – 22 kwietnia 2021
Szkolenie w Katowicach
Zapisz się teraz

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniach / kursach Google Ads?

Praktyczne umiejętności

Na warsztatach poznasz najbardziej przydatne programy i narzędzia, które wykorzystasz do promocji i analizy działań Twojej firmy w Internecie. To Twój pierwszy krok do niezależności.

Ogromne oszczędności

Na szkoleniu nauczysz się w co najlepiej inwestować w Internecie aby mieć maksymalne efekty i zyski oraz jak kontrolować i analizować efekty podejmowanych prac i inwestowanych środków.

Sprawdzone wdrożenia

Podczas szkolenia dzielę się moim doświadczeniem zdobytym podczas obsługi wielu firm i marek. Poznasz gotowe rozwiązania, które możesz z dnia na dzień wdrożyć w Twojej firmie i zwiększać sprzedaż.

Najnowsze rozwiązania

Podczas szkolenia pracujemy na najnowszych wersjach narzędzi Google Ads. Materiał realizowany w oparciu o najbardziej aktualne algorytmy i zalecenia Google, a także wiele gotowych rozwiązań.

Program szkolenia Google Ads - Edycja 2021

DZIEŃ 1. Szkolenie Google Ads - Poziom 1 (podstawowy).

9:00
WSPÓŁCZESNY HANDEL INTERNETOWY, A NARZĘDZIA GOOGLE 2021?!
Jak dziś prowadzić biznes w sieci aby skutecznie dotrzeć do Klienta i sprzedawać w Internecie z wykorzystaniem wiedzy i umiejętności w zakresie SEO oraz Google Ads i Google Analytics?
9:00
9:30
REKLAMA W GOOGLE ADS Jak można wykorzystać ogromne możliwości Google Ads do rozwoju i dynamicznej sprzedaży przez Internet. ​
Jak można wykorzystać ogromne możliwości Google Ads do rozwoju i dynamicznej sprzedaży przez Internet. ​Strategia kampanii w tym m.in. Cele, produkty, hasła, promocje, budżety, produkty alternatywne
9:30
10:15
Przerwa
10:15
10:30
SEO TO FUNDAMENT I GWARANCJA TANIEJ ORAZ SKUTECZNEJ REKLAMY GOOGLE ADS
Jak samodzielnie zoptymalizować stronę lub sklep pod aktualne wytyczne Google. Na co zwrócić uwagę aby wygrać z konkurencją w wyszukiwarce - w kampaniach Google Ads?
10:30
12:00
Przerwa obiadowa
12:00
12:30
STRUKTURA KONTA GOOGLE ADS
Dlaczego fundamentem każdej skutecznej i taniej kampanii w Google Ads (AdWords) jest przemyślana struktura konta. Wynik jakości, Ranking Reklamy, Aukcja Reklamowa Google Ads.​
12:30
13:00
TWOJA PIERWSZA KAMPANIA W WYSZUKIWARCE​ (1)
Samodzielne tworzenie krok po kroku na żywo w interface Google Ads pierwszej kampanii tekstowej w wyszukiwarce Google​. Etap 1 - Tworzenie kampanii w Search.
13:00
14:00
Przerwa
14:00
14:15
TWOJA PIERWSZA KAMPANIA W WYSZUKIWARCE​ (2)
Samodzielne tworzenie krok po kroku na żywo w interface Google Ads pierwszej kampanii tekstowej w wyszukiwarce Google​. Etap 2 - Tworzenie kampanii w Search + podstawy optymalizacja i raportowania.
14:15
16:00
Q&A i zakończenie szkolenia
16:00

Po zdobyciu podstawowej wiedzy na temat Google Ads i umiejętności budowania pierwszych kampanii i grup reklam w wyszukiwarce warto dołączyć także do szkolenia w 2 dniu. Tutaj dowiesz się więcej na temat reklam w sieci reklamowej, kampanii remarketingowych, integracji Google Ads z innymi narzędziami oraz wiele praktycznych wskazówek do pełnego wykorzystania możliwości Google Ads w Twojej firmie.  

DZIEŃ 2. Szkolenie Google Ads - Poziom 2 (średnio zaawansowany).

10:00
Dlaczego warto wejść na 2 poziom w Google Ads?
Wprowadzenie na temat możliwości oraz efektywności dodatkowych funkcjonalności będących przedmiotem tego szkolenia - jak to wykorzystać z dnia na dzień w Twojej firmie? Jakie nowości czekają nas w Google Ads w 2021?
10:00
10:15
Kampanie Google Ads w sieci reklamowej (GDN). WPROWADZENIE.
Co to jest sieć reklamowa i jak ją wykorzystać w Twojej strategii marketingowej? GDN w strukturze konta Google Ads. Możliwości kierowania i rozliczania w sieci reklamowej. Podstawowe błędy w kampaniach GDN.
10:15
11:15
Przerwa kawowa
11:15
11:30
Kampanie Google Ads w GDN. TWORZENIE WŁASNYCH KAMPANII KROK PO KROKU
Samodzielne tworzenie pierwszych reklam w sieci reklamowej GDN ze wsparciem prowadzącego.
11:30
12:30
Kampanie remarketingowe (w GDN i RLSA). Wprowadzenie
Jak przygotować się do uruchomienia kampanii remarketingowych? Gdzie są Twoi odbiorcy? Grupy remarketngowe, grupy podobnych do, grupy po niestandardowe. Jak zintegrować Google Ads i Analytics pod remarketing?
12:30
13:00
Przerwa obiadowa
13:00
13:30
Kampanie remarketingowe. tworzenie własnych kampanii remarketingowych krok po kroku
Samodzielne tworzenie swoich pierwszych kampanii, grup reklam, reklam na potrzeby Remarketingu (tutaj w GDN).
13:30
14:15
Niestandardowe grupy odbiorców - kampanie na sterydach
Tworzenie i konfigurowanie ustawień m.in. w niestandardowych grupach odbiorców czyli reklamy Google Ads na wyższym poziomie skuteczności 🙂
14:15
14:45
Przerwa kawowa
14:45
15:00
kampanie google ads w YouTube
Jak zaplanować i uruchomić samodzielnie krok po kroku pierwszą Twoją kampanię reklamową w YouTube. Wprowadzenie i praktyczne ćwiczenia.
15:00
15:30
kampanie google ads w Gmailu
Jak zaplanować i uruchomić samodzielnie krok po kroku pierwszą Twoją kampanię reklamową w Gmailu. Wprowadzenie i praktyczne ćwiczenia.
15:30
16.00
Integracje Google Ads z innymi narzędziami
Jak poprawnie zintegrować Google Ads z Google Analytics oraz Google Data Studio aby wycisnąć z reklam wszystkie możliwości i osiągnąć sukces?!
16.00
16.30
"Rekomendacje" w Google Ads oraz raportowanie
Czy i dlaczego warto przeglądać i uruchamiać Rekomendacje z panelu Google Ads oraz jak szybko i prosto generować automatyczne raporty z Google Ads?!
16.30
17:00
Zakończenie szkolenia
17:00

TYLKO TERAZ SUPER CENA
ZA PAKIET SZKOLENIOWY DLA CIEBIE!

Cena: 980 zł netto

– udział w 2 dniach szkolenia Online
– roczny dostęp do kursu Google Ads od podstaw Poziom 1
– certyfikat po szkoleniu w formacie PDF

Cena: 1180 zł netto

– udział w 2 dniach szkolenia stacjonarnego
– roczny dostęp do kursu Google Ads od podstaw Poziom 1
– certyfikat po szkoleniu w formie tradycyjnej
– przepyszny obiad (standard lub wege)
– przerwy kawowe (soki, ciastka, woda)

Wybierz dogodny Tobie termin i miejsce szkolenia

3 – 4 lutego 2021
Szkolenie Online
Zapisz się teraz

17 – 18 marca 2021
Szkolenie w Katowicach
Zapisz się teraz

24 – 25 marca 2021
Szkolenie we Wrocławiu
Zapisz się teraz

21 – 22 kwietnia 2021
Szkolenie w Katowicach
Zapisz się teraz

Nazywam się Robert Duda i poprowadzę dla Was to szkolenie z Google Ads

Od 18 lat doradzam organizacjom, instytucjom, międzynarodowym korporacjom oraz małym i średnim firmom. Jako certyfikowany specjalista Google zrealizowałem wiele skutecznych kampanii internetowych na kwotę ponad 30 000 000zł. Pomagam skutecznie wykorzystywać Internet do budowania rozpoznawalnej marki, w tym marki osobistej, zdobywania Klientów i partnerów, do zwiększania sprzedaży.

Specjalizuję się w wykorzystywaniu narzędzi Google, w tym Google Ads, Google Analytics, Google Search Console, Google Data Studio. Uczestniczę w wielu interesujących projektach marketingowych o zasięgu regionalnym, ogólnopolskim oraz międzynarodowym. Mam przyjemność także dzielić się wiedzą i doświadczeniem podczas branżowych spotkań , konferencji i wielu projektów szkoleniowych. Pracuje także jako wykładowca, prowadząc zajęcia dla studentów na uczelniach wyższych. Jestem pomysłodawcą i dyrektorem Śląskiej Akademii Handlu Internetowego. 

Jestem absolwentem Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego aby także w warstwie metodycznej zapewnić uczestnikom szkoleń najwyższą jakość i skuteczność w procesie usługi edukacyjnej. 

Mój autorski projekt SUKCES W INTERNECIE przygotowałem dla Ciebie abyś w jednym miejscu zdobył gotową wiedzę i praktyczne wskazówki jak wykorzystać Internet aby wprowadzić swoją firmę na rynek, a w kolejnych krokach skutecznie ją rozwijać, zwiększać rozpoznawalność. 

Weź udział w przygotowanym dla Ciebie szkoleniu z zakresu marketingu internetowego i rozpocznij w pełni wykorzystywać ogromny potencjał Google Ads oraz innych narzędzi marketingowych do promocji i zwiększenia sprzedaży oraz zysków przez Internet! 

Wszystko czego potrzebujesz aby skutecznie reklamować Twoją firmę w Internecie w 2021 znajdziesz na naszym Szkoleniu Google Ads (Google AdWords)
+ otrzymasz kurs Google Ads Poziom 1 VOD Gratis na okres 12 miesięcy!

Google Ads (przed zmianami brandowymi w 2019 Google AdWords) to jeden z największych systemów reklamowych na świecie. Reklama w Google AdWords pozwala docierać do potencjalnych Klientów na Twoje produkty lub usługi w zasadzie w kilka minut po uruchomieniu reklamy. 

Szkolenie Google Ads w projekcie SUKCES W INTERNECIE to praktyczna i kompleksowa nauka krok po kroku zasad całego systemu reklamowego Google, możliwości wykorzystania wyszukiwarki, sieci reklamowej Google, YouTube, poczty Gmail oraz innych narzędzi. Podczas warsztatowego szkolenia z Google AdWords dowiesz się jak samodzielnie przygotować samą kampanię i czym się kierować planując akcje reklamową, a jednocześnie nauczysz się jaka powinna być strona docelowa, na którą Twoi Klienci wylądują klikając w reklamy Google AdWords. 

Pierwszego i drugiego dnia szkolenia z zakresu reklamy w Google AdWords poznasz także wiele ciekawych wskazówek i praktycznych do wdrożenia w Twojej firmie rozwiązań, dzięki czemu udział w szkoleniu przełoży się bezpośrednio na efekty biznesowe z prowadzonej kampanii reklamowej. 

Szkolenia organizujemy w formie otwartej w Katowicach, Wrocławiu, Rzeszowie i Warszawie oraz zamknięte-dedykowane szkolenia w firmach na terenie całej Polski. W okresie pandemii z uwagi na ograniczenia wynikające z aktualnych przepisów organizujemy także szkolenia w formie online. 

Dla tych, którzy preferują zdobywanie wiedzy przed komputerem w formie kursu video przygotowaliśmy super produkt – Kurs Google Ads Poziom 1 na platformie SUKCES W INTERNECIE to możliwość korzystania z wiedzy przez 365 dni w roku oraz dostęp do wszystkich aktualizacji i nowości w kursie przez 12 miesięcy od dnia zakupu. Dla zainteresowanych będzie można także dokupić kurs Google Ads Poziom 2 po preferencyjnych stawkach. Każdy uczestnik otrzymuje dostęp do 3 dni po zakończeniu szkolenia online lub szkolenia stacjonarnego.

Z pakietem SZKOLENIE STACJONARNE + KURS VOD masz pewność, że skutecznie zaczniesz już dziś swoją przygodę z Google Ads. Z nami nauczysz się budować skuteczne reklamy AdWords w sieci wyszukiwania, w sieci reklamowej Google oraz wiele gotowych rozwiązań i ustawień aby uruchomić jak najlepsze reklamy i optymalizować budżety reklamowe!

W oparciu o dziesiątki szkoleń, które miałem przyjemność przeprowadzić w sumie dla ponad 2500 osób oraz w oparciu o codzienne doświadczenia z realizacji kampanii sprzedażowych i promocyjnych dla dziesiątków klientów z Polski i z zagranicy przygotowałem wyjątkowe praktyczne szkolenie dla Ciebie.  

Program szkolenia podzielony na odpowiednie bloki tematyczne , z naciskiem na poszczególne elementy teoretyczne oraz warsztatowe realizowane przez uczestników na komputerach – wynikają bezpośrednio z tego co działo się na poprzedzających szkoleniach. Czego oczekiwali uczestnicy i na co zwracali uwagę. Tempo nauki i zakres jest zatem optymalnie dopasowany do większości uczestników naszych szkoleń i kursów.  

Nikt nie zjadł wszystkich rozumów, więc za każdym razem słuchając opinii i sugestii uczestników moich szkoleń bardzo elastycznie dopasowuje program, harmonogram i formułę zajęć dążąc do jak największej satysfakcji uczestników szkolenia i pełnego opanowania materiału. 

Co otrzymujecie uczestnicząc w tym szkoleniu, kursie?

– udział w specjalnie przygotowanym szkoleniu przez dwa dni (stacjonarnie lub online w zależności od wybranego wariantu)
– max 8 osób na szkoleniu stacjonarnym (max 10 osób na szkoleniu online w okresie pandemii)
– obszerne materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej PDF
– serwis kawowy lub/i serwis obiadowy (dla szkoleń stacjonarnych)
– certyfikat ukończenia szkolenia (tradycyjny lub w formie PDF dla szkoleń online)
– dostęp do dedykowanej grupy na Facebooku aby stale mieć dostęp do wiedzy i wsparcia od prowadzącego oraz innych uczestników szkoleń
bezpłatny dostęp do kursu VOD Google Ads Poziom 1 przez okres 365 dni, o wartości 399 zł!

Śląska Organizacja Szkoleniowa

Wybierz termin i już teraz zapisz się na szkolenie. Ilość miejsc ograniczona!

3 – 4 lutego 2021
Szkolenie Online
Zapisz się teraz

17 – 18 marca 2021
Szkolenie w Katowicach
Zapisz się teraz

24 – 25 marca 2021
Szkolenie we Wrocławiu
Zapisz się teraz

21 – 22 kwietnia 2021
Szkolenie w Katowicach
Zapisz się teraz

Rekomendacje

Współpracujemy razem od kilku lat. Wiedza, umiejętności praktyczne i doświadczenie Roberta w zakresie optymalizacji, pozycjonowania oraz skutecznych kampanii AdWords bardzo mi pomagają w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów do naszych sklepów internetowych, utrzymywaniu relacji ze stałymi klientami, a przede wszystkim skutecznej sprzedaży przez Internet.
Szymon
Właściciel Firmy AVIS Balustrady
Byłem na szkoleniach Roberta z zakresu marketingu Internetowego, z naciskiem na narzędzia reklamowe i analityczne Google. Polecam udział w szkoleniach i kursach SUKCES W INTERNECIE ponieważ jest to skarbnica wiedzy w sprawach rozwoju firmy, pozycjonowania, e-marketingu, generalnie wszystkiego co związane z Google i internetem 🙂 Naprawdę warto zainwestować i skorzystać z tych praktycznych szkoleń.
Kamil
Gwaranto - Studio reklamy video, teledyski, spoty
Zdecydowanie warto zaczerpnąć z wiedzy i doświadczenia Pana Roberta! Ogrom wiedzy oraz duża ilość praktycznych pomocy, testowanych natychmiast w praktyce. Dodatkowo szkolenia w małej grupie, co umożliwia bieżące analizowanie potrzeb i omawianie problemów już podczas szkolenia. Bardzo miła, luźna atmosfera 🙂 Pozdrawiam i serdecznie polecam !!!
Katarzyna
Dział Marketingu LUBAR S.A.
Świetne szkolenie. Indywidualne podejście, omówienie narzędzi na przykładzie potrzeb uczestników, przy tym wszystkim luźna atmosfera. Mega polecam i czekam na kolejne odsłony warsztatów 🙂
Marcin
Dział Marketingu Narzedzia.net
Szkolenie rzeczowe, prowadzone w świetnej atmosferze. Bardzo mała grupa sprzyja pracy przy komputerach i wyklikania całej ścieżki w oparciu o swoje przykłady stron. Prowadzący potrafi zainteresować tematem szkolenia 🙂 gorąco polecam.
Grzegorz
DIGIT-AL Rzeszów
Szkolenie prowadzone na najwyższym poziomie, duża dawka wiedzy, możliwość praktycznego przetestowania omawianej tematyki, wiele ciekawych i przydatnych porad. Szkolenie prowadzone warsztatowo przy elastycznym podejściu do potrzeb grupy w bardzo przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam Pana Roberta jako profesjonalistę w swojej dziedzinie.
Magda
Freelancer, Katowice
Z Robertem współpracujemy od 4 lat. Mamy duże wsparcie w zakresie optymalizacji sklepu, procesów sprzedaży w Internecie, analiz oraz przygotowywania i realizacji kompleksowych kampanii w Google AdWords. Efektem prac są stałe wzrosty sprzedaży przez wyniki pozycjonowania naturalnego oraz reklam płatnych naszych sklepów internetowych w Polsce oraz na Węgrzech. Serdecznie polecam!
Kamil
Votana Sp z o.o.
Łącznie zorganizowano 3 edycje warsztatów, w których udział wzięło 128 przedsiębiorców oraz mieszkańców Tarnowa. Współpracę oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Gmina Miasta Tarnowa, jako organizator szeregu przedsięwzięć o charakterze gospodarczym i pro-przedsiębiorczym rekomenduje Pana Roberta Dudę, jako rzetelnego i pewnego Partnera do współpracy.
Agnieszka
Dyrektor Wydziału Gospodarczego, UM Tarnów

Firmy i marki, dla których pracowałem

Jeśli nie chcesz brać udziału w klasycznym szkoleniu/kursie i szukasz kursu VIDEO mam dla coś Ciebie 

KURS GOOGLE ADS
Kup już dziś kurs Google Ads z dostępem video przez 365 dni!

Harmonogram najbliższych szkoleń w 2021 roku

3 i 4 lutego 2021 | Szkolenie Online
SZKOLENIE GOOGLE ADS. 2 poziomy
3 i 4 lutego 2021 | Szkolenie Online
5 lutego 2021 | Szkolenie Online
SZKOLENIE GOOGLE ANALYTICS. POZIOM 1.
5 lutego 2021 | Szkolenie Online
17 i 18 marca 2021 | Szkolenie w Katowicach
SZKOLENIE GOOGLE ADS. 2 poziomy
17 i 18 marca 2021 | Szkolenie w Katowicach
19 marca 2021 | Szkolenie w Katowicach
SZKOLENIE GOOGLE ANALYTICS. POZIOM 1.
19 marca 2021 | Szkolenie w Katowicach
24 i 25 marca 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
SZKOLENIE GOOGLE ADS. 2 poziomy
24 i 25 marca 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
26 marca 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
SZKOLENIE GOOGLE ANALYTICS. POZIOM 1.
26 marca 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
21 i 22 kwietnia 2021 | Szkolenie w Katowicach
SZKOLENIE GOOGLE ADS. 2 poziomy
21 i 22 kwietnia 2021 | Szkolenie w Katowicach
23 kwietnia 2021 | Szkolenie w Katowicach
SZKOLENIE GOOGLE ANALYTICS. POZIOM 1.
23 kwietnia 2021 | Szkolenie w Katowicach
28 i 29 kwietnia 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
SZKOLENIE GOOGLE ADS. 2 poziomy
28 i 29 kwietnia 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
30 kwietnia 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
SZKOLENIE GOOGLE ANALYTICS. POZIOM 1.
30 kwietnia 2021 | Szkolenie we Wrocławiu

Informacje dot zaleceń ws. COVID 19 dla szkoleń stacjonarnych SUKCES W INTERNECIE.  Szkolenia stacjonarne, które organizujemy odbywają się w bezpiecznych warunkach, z zachowaniem zaleceń GIS i aktualnych przepisów.  Sale szkoleniowe, zgodnie z deklaracjami i zobowiązaniami administratorów, są każdorazowo dezynfekowane przed szkoleniem. Do dyspozycji uczestników czekają jednorazowe maseczki oraz rękawiczki. Na sali znajdują się także płyny do dezynfekcji. Sale szkoleniowe, o ile tylko jest taka techniczna możliwość, są przez cały czas szkolenia wietrzone (otwarte okna/drzwi). Sale szkoleniowe zapewniają zachowanie odległości 2 metrów między uczestnikami. Uczestnicy korzystają ze swoich komputerów. Posiłki są porcjowane i dostarczane dla każdego z osobna. W trakcie przerw także zachowujemy zasady bezpieczeństwa. 

Podmiotem realizującym szkolenia SUKCES W INTERNECIE jest firma:

Spozycjonowani.pl Robert Duda
ul. Adama Mickiewicza 10A/12, 47-400 Racibórz
NIP: 647-222-39-86 | REGON: 278029755 

Masz pytania? Zadzwoń: Tel:  660 910 950  lub  880 635 558  (wt-pt: 9.00 – 16.00)

email: info(at)sukceswinternecie.pl