Kurs Firmowy kanał na YouTube

8 WARSZTATOWYCH LEKCJI DLA STARTUJĄCYCH NA YOUTUBE!

Jak założyć kanał na Youtube? Mój kurs to praktyczne warsztaty jak krok po kroku stworzyć kanał na YouTube dla Ciebie lub Twojej firmy, a potem jak skutecznie promować swoją firmę i produkty poprzez youtube marketing! Już dziś rozpocznij naukę i wyprzedź konkurencję na YT

Planowany termin uruchomienia nowej edycji kursu (2024): 28.02.2024

Program  |  Autor  |   Opinie  |  Kup teraz ⬆️

Czego nauczysz się na kursie tworzenia i promocji firmowego kanału na YouTube?

97 zł

349 zł 
PROMOCJA NA 20 LAT

Ten kurs obejmuje:
– 3 godziny treści wideo
– 8 lekcji
– 12 miesięczny dostęp
– Dostęp do aktualizacji
– Certyfikat ukończenia

 

Dlaczego warto wziąć udział w kursie tworzenia i promocji firmowego kanału na YouTube

YouTube to dziś druga globalna wyszukiwarka na świecie! W Polsce zasięg YouTube z miesiąca na miesiąc coraz bardziej zbliżony jest do Google i stanowi praktycznie 90% rynku wyszukiwań. To oznacza, że coraz częściej szukają produktów, usługi, informacji, porad wykorzystujemy wyszukiwarkę YouTube. 

Twoi Klienci stają się z kwartału na kwartał coraz bardziej „obrazkowi”. Coraz mniej czytamy, a coraz więcej oglądamy. Jeśli więc chcesz skutecznie docierać ze swoją ofertą do potencjalnych Klientów to opalenie swojego firmowego lub eksperckiego kanału na YouTube powinno być dla Cienie priorytetem w rozwoju biznesu! 

Kurs został przygotowany abyście mogli samodzielnie od zera przygotować swój kanał firmowy/ekspercki na YouTube. Omawiam jak to zrobić krok po kroku, na co zwrócić uwagę, jak przygotować grafiki, jakie treści umieścić – jak przygotować wszystko aby kanał dobrze wyglądał i był przyjazny dla wyszukiwarek. 

Na sprawdzonych rozwiązaniach i przykładach pokażę Tobie także jak przygotować materiały filmowe, jak je zoptymalizować pod YouTube SEO oraz jak na co dzień zarządzać swoich kanałem m.in. korzystając z rozbudowanych statystyk w YouTube. 

Dodatkowo poznasz programy, których ja i wielu praktyków wykorzystuje na codzień w swojej pracy tworząc materiały video do promocji swojej firmy, produktów i usług. Samodzielnie przygotujesz materiał video z treści na Twoim ekranie, a w kolejnym kroku w podczas warsztatów na kursie w specjalnym programie przygotujesz czyli „złożysz” swój film i go opublikujesz!  

Najwyższa jakość i gwarancja satysfakcji!

Najwyższa jakość merytoryczna oraz aktualność wiedzy gwarantowana statusem Google Partner. 

Rekomendowane przez przedsiębiorców!

5/5

Ocena 5 na 5
z pośród 634 opinii uczestników moich kursów SUKCES W INTERNECIE
Zobacz rekomendacje >>>

ZOBACZ DARMOWE FRAGMENTY

Już wkrótce zobaczysz przykładowe fragmenty lekcji z tego kursu

DLA KOGO?

Otwierasz swoją firmę?

Planujesz otworzyć lub właśnie otworzyłeś swoją firmę i szukasz wiedzy jak założyć kanał na YouTube oraz jak wykorzystać video marketing do zwiększania sprzedaży?

Podczas kursu dowiesz się jak dobrze krok po kroku zaplanować i stworzyć swój kanał na YouTube!

Szukasz nowej pracy?

Obecna praca nie daje Ci satysfakcji? Wiesz, że branża e-handlu i e-commerce to ogromna szansa, wielki potencjał i chcesz się przekwalifikować? 

Po kursie zdobędziesz podstawowe umiejętności w zakresie zakładania i zarządzania kanałem na YouTube, co może pomóc Tobie w zdobyciu wymarzonej pracy!

Chcesz lepszych efektów?

Prowadzisz już firmę ale do tej pory działałeś bez wykorzystania video marketingu i YouTube lub już coś wdrażałeś ale efekty były dotąd żadne?

Udział w kursie pozwoli Tobie zdobyć praktyczną wiedzę na tworzenia kanału na Youtube, tak abyś już niezależnie od firmy i specjalistów zewnętrznych, mógł zrobić to dobrze sam!

KORZYŚCI

Co zyskujesz biorąc udział w kursie Firmowy kanał na YouTube?

Tylko praktyczna wiedza

Podczas kursu online otrzymujesz gotową, praktyczną wiedzę niezbędną do samodzielnej pracy. Pracujemy krok po kroku na aktualnych wersjach narzędzi marketingowych. Otrzymujesz gotowe rozwiązania do wdrożenia z dnia na dzień

Wygodny tryb Online

Kurs realizowany jest w trybie Online w formie odcinków - nagrań wideo. Dzięki czemu w zaciszu domu możesz spokojnie skupić się na wiedzy, która będzie przekazywana. Bez zbędnych dojazdów, tracenia czasu i kosztów na przejazdy.

CERTYFIKAT

Po kursie otrzymasz imienny certyfikat potwierdzający Twój udział w kursie oraz zdobytą wiedzę i praktyczne umiejętności. Kurs jest realizowany zgodnie ze standardem SUS 2.0 - Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych, Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Na Twoim poziomie

W kursie biorą udział osoby, które podobnie jak Ty nie mają praktycznie żadnej wiedzy na temat marketingu internetowego i doświadczenia z biznesem w Internecie. Nie musisz się więc martwić, że nie podołasz lub że poziom czy też słownictwo będzie niezrozumiałe. Na pewno dasz radę!

Atrakcyjna cena

Uczestnicy kursu nie potrzebują wypasionych sal i wymyślnych posiłków dla szkoleń stacjonarnych. Dlatego możemy zaoferować atrakcyjne ceny kursu wideo, gwarantując jednocześnie najwyższą jakość! Wybierz formę płatności z góry za rok lub płatności miesięczne.

Dodatki i bonusy

Uczestnicy szkoleń otrzymują dodatkowe bonusy, w tym m.in. dostęp do platformy szkoleniowej, bogate materiały szkoleniowe i inne gratisy, w tym rabaty na usługi marketingowe! W ramach pakietu możesz wykupić także indywidualne konsultacje dla Twojej firmy!

Certyfikat ukończenia kursu marketingowego

kurs marketingu internetowego certyfikat

ZAWARTOŚĆ KURSU - EDYCJA 2024

Lista 8 praktycznych lekcji jak założyć kanał na YouTube i promować firmę za pomocą videomarketingu?

  • Video Marketing jako istotny element Twojej strategii komunikacji i sprzedaży w firmie
  • Firmowy kanał YouTube marki lub firmy – wprowadzenie i podstawowe pojęcia
  • Profesjonalny kanał na YouTube – krok po kroku na sprawdzonych rozwiązaniach i bez szkolnych błędów!
  • Materiały na YouTube – podstawowe zasady publikacji, w tym tytuły, opisy, hasztagi, grafiki, miniatury, ekrany końcowe, napisy
  • Optymalizacja SEO dla kanału oraz filmów na YouTube – jak sprawdzić by filmy były dobrze widoczne w sieci?
  • Zarządzanie treściami na YouTube – komentarze, dyskusja, ustawienia, regulacje prawne
  • Statystyki YouTube – raporty z danymi dotyczącymi ruchu, zaangażowania, trendów na YouTube w oparciu o dane dostępne na YouTube
  • Proste i przyjazne programy do tworzenia filmów z ekranu Twojego monitora oraz podstawowego montażu filmów na YouTube!

Autor kursu zastrzega sobie możliwość wprowadzania dowolnych zmian i aktualizacji w zakresach oraz tematykach w ramach zaplanowanych modułów kursu, z uwagi na zmiany i aktualizacje narzędzi, funkcji oraz trendów w zakresie marketingu internetowego., będącego przedmiotem tego kursu.

PROWADZĄCY

Robert Duda

Pomysłodawcą oraz autorem i prowadzącym zajęcia w ramach tego kursu jest Robert Duda. 

  • Certyfikowany specjalista Google, który zrealizował skuteczne kampanie dla Klientów na kwotę prawie  50 000 000 zł 
  • Założyciel agencji SukceswInternecie.pl (wcześniej Spozycjonowani.pl) działającej na rynku od 2003 roku i specjalizującej się w realizacji kampanii Google Ads oraz działaniach SEO dla Klientów z całej Polski,  
  • Ma wieloletnie doświadczenie dydaktyczne – jako doradca, szkoleniowiec i wykładowca na studiach wyższych w przedmiotach związanych z marketingiem internetowym, a szczególnie Google Ads, Google Analytics i SEO – przeszkolił ponad 5000 osób
  • Absolwent Szkoły Trenerów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
  • Twórca autorskich kursów oraz książek poradników o marketingu internetowym w ramach projektu Sukces w Internecie
  • Przygotował dedykowane programy szkoleń i kursów skierowane szczególnie do osób początkujących i planujących uruchomienie swojego biznesu w Internecie
  • Praktyk – stale obsługujący kampanie sprzedażowe i usługi SEO dla kilkunastu kluczowych Klientów agencji, bazując na najbardziej aktualnych oraz skutecznych narzędziach i metodach promocji w oparciu o narzędzia Google oraz media społecznościowe   

Oni już skorzystali z mojej wiedzy

Do tej pory z moich szkoleń, kursów oraz usług doradczych skorzystało dziesiątki pracowników małych
i średnich biznesów, freelancerów, a także pracownicy takich firm jak m.in.: 

KOSZT DOSTĘPU DO KURSU

PROMOCJA!
Kup już dziś kurs online w super cenie!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Udział w kursie Firmowy Kanał na YouTube

Licencja na rok. Dostęp do 8 lekcji
349
97 zł Cena brutto z 23% VAT. Opłata jednorazowa
 • Dostęp do 8 lekcji na platformie szkoleniowej
 • Materiały szkoleniowe w formacie PDF
 • Dostęp do wszystkich bieżących aktualizacji
 • Imienny certyfikat ukończenia kursów w PDF
 • CENA W LIMITOWANEJ PROMOCJI !
PROMOCJA

Co otrzymujesz kupując ten kurs?

  • Dostęp do 8 warsztatowych lekcji na temat zakładania/tworzenia i zarządzania kanałem na YouTube oraz promocji na YouTube już od 28 lutego 2024 (aktualizacja kursu 2024)
  • Gwarancję stałej ceny z dnia zamówienia, która może rosnąć w późniejszym terminie
  • Dostęp do aktualizacji lekcji, które z uwagi na dynamiczne zmiany w marketingu internetowym pojawiają się w wielu tematach i narzędziach
  • 12 miesięczny dostęp do kursu, który opłacasz jednorazowo
  • Dostęp do dodatkowych materiałów szkoleniowych, plików, linków do programów niezbędnych do realizacji swoich działań marketingowych

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Mail z dostępem do kursu otrzymasz w kilka minut po rejestracji oraz zrealizowaniu płatności. 

W przypadku płatności miesięcznych w przypadku braku płatności Twój dostęp zostanie zablokowany do czasu uregulowania opłaty.

Zajęcia odbywają się w trybie online – uczysz się na przygotowanych przeze mnie wcześniej nagranych materiałach video i korzystasz z dodatkowych materiałów w formie xls lub pdf, które ściągasz z platformy na swój komputer. Aby korzystać wystarczy przeglądarka internetowa (Chrome, Firefox, Opera, Safari, Edge itd)  i dane do logowania, które dostaniesz na adres mailowy podany przy rejestracji.  

1. Po zakupie dostajesz dostęp do logowania na platformę szkoleniową. 

2. Logujesz się i bierzesz udział w dostępnych na platformie lekcjach w dowolny dzień, o dowolnej godzinie oraz na dowolnym urządzeniu (komputer, telefon, telewizor, laptop) – tak aby Tobie było najwygodniej. 

3. Możesz dowolną ilość razy wracać do konkretnych już przerobionych lekcji aby utrwalić wiedzę lub upewnić się jak wykonać określone czynności.  

Nie musisz być „techniczny/techniczna”, znać języków programowania, posiadać zaawansowanej wiedzy. Nie musisz mieć wykształcenia profilowego, nie musisz być informatykiem czy mieć jakiekolwiek doświadczenie w tym zakresie.
Wszystkie tematy, pojęcia i narzędzia są opisane oraz przekazane w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. sposób. Jeśli na bardzo podstawowym zakresie obsługujesz programy komputerowe typu Word, Excel czy Paint to spokojnie samodzielnie zrealizujesz ten kurs.

Kurs jest przygotowany i sprawdzony w praktyce wśród wielu początkujących w taki sposób aby słownictwo, zakres wiedzy oraz tempo było dopasowane do zupełnie początkujących. Także bez obaw, to jest właśnie kurs dla Ciebie! 

aby brać udział w kursie potrzebujesz nie wiele: 

   • Wykupiony dostęp do kursu
   • Komputer lub tablet lub smartfon
   • Dostęp do Internetu (zalecany szybki Internet – dla Twojego komfortu)
   • Coś do notowania lub po prostu notatnik na komputerze/tablecie
   • Kubek pysznej kawki lub herbatki
   • Otwartą głowę na nowe pomysły i inspiracje 🙂 

Tak, jeśli podczas rejestracji podasz dane firmowe do faktury: nazwę firmy, adres oraz NIP. Faktura zostanie wygenerowana automatycznie z systemu ifirma dla płatności rocznych. Dla płatności miesięcznych faktury będą generowane automatycznie lub wysyłane na adres wskazany podczas rejestracji. 

Jeśli z jakiś przyczyn nie możesz zapłacić za kurs przez płatnosci elektroniczne Przelewy24 i potrzebujesz najpierw faktury proforma to żaden problem! Napisz po prostu do nas maila na info(@)sukceswinternecie.pl i podanej w treści dane firmy do faktury oraz kontakt do Ciebie (telefon oraz email). 
Jeżeli jesteś osobą prywatną i nie potrzebujesz faktury, a chcesz zapłacić na podstawie faktury proforma to podeślij swoje prywatne dane: imie, nazwisko i adres.  

Tak, na zakończenie zrealizowanego kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający udział w kursie i zdobyte umiejętności oraz wiedzę. 

Aby otrzymać certyfikat należy po przejściu wszystkich lekcji wysłać do nas maila na adres info@sukceswinternecie.pl. 

Certyfikaty przesyłane są w formie elektronicznej PDF – gotowe do samodzielnego wydruku!

Certyfikat wysyłamy max do 5 dni roboczych, od otrzymania zgłoszenia.  

Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie. Napisz do nas na info@sukceswinternecie.pl lub po prostu zadzwoń 507 957 579 od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00

Dlaczego warto wiedzieć jak założyć i wypromować kanał na YouTube?

YouTube jest drugą co do wielkości wyszukiwarką treści w Internecie. Ma 2 miliardy użytkowników na całym świecie. Ludzie są tam codziennie, aby znaleźć materiały rozrywkowe i edukacyjne. Szukają rozwiązań problemów osobistych i biznesowych. Warto wiedzieć, że przed pandemią covid19 YouTube miał w Polsce około 62% zasięgu wśród internautów. Na koniec 2022 roku ten zasięg wynosi ponad 90% (badania PBI, Gemius). Oznacza to, że firmy które wcześniej „wejdą” w YouTube i przygotują się dobrze na aktywne działania wideo – po prostu przegonią konkurencję w walce o potencjalnego Klienta.

A Ty Chcesz być w ogonie czy w czołowym peletonie 🙂 ?  

Dla Twojej firmy YouTube będzie świetnym narzędziem, które pozwala między innymi: 

  • pozyskać nowych klientów,
  • poprawić wizerunek Twojej firmy,
  • zwiększyć sprzedaż swoich produktów i usług.

Jak stworzyć kanał na Youtube? 

Stworzenie, a dalej prowadzenie kanału i stała aktualizacja treści na YouTube wymaga sporego zaangażowania, czasu i zaplanowania jakiegoś budżetu. Przesyłanie losowych filmów rzadko przynosi pożądane rezultaty. Prowadzenie kanału na YouTube można porównać do maratonu. To długi proces. Aby podróż z wykorzystaniem możliwości YouTube była sukcesem w perspektywie kwartału czy lepiej roku, warto przygotować tematyki, w których jesteś ekspertem, abyś mógł tworzyć treści przez miesiące, a nawet lata. Aby osiągnąć swoje cele, musisz poza samym uruchomieniem opracować strategię YouTube oraz wykorzystać narzędzia do promocji na YT.

Podczas lekcji w moim kursie pokazuje Tobie w najnowszym interface jak krok po kroku utworzyć kanał YT, ale co najważniejsze jakie treści przygotować aby od samego początku było to wartościowe miejsce dla Twoich Klientów oraz kanał wysoko oceniany przez same algorytmy Youtube. 

Jak wypromować kanał na yt?

Większość z firm, jeśli już przekonali się do uruchomienia kanału firmowego w YouTube, niestety pozostaje zupełnie bierna. Warto pamiętać o kilku elementach, które pomogą w procesie promowania kanału i filmów na YouTube. Te elementy, o których nie można zapominać to z pewnością: 

  • stałe dodawanie nowych zasobów na YouTube. To co najgorsze to kanał firmowy na którym wiszą trzy lub cztery filmy wrzucone rok lub dwa lata temu. W oczach potencjalnych Klientów oraz algorytmów YouTube wygląda jakby Twoja firma już się dawno zwinęła z rynku i jedyne co pozostało to resztki materiałów nieusuniętych jeszcze z YT,
  • dbanie o dobre treści we wszystkich dodawanych materiałach wideo. Zarówno do nowych filmów jak i do starych filmów według sprawdzonych schematów, warto dodawać dobre treści, hasztagi, linki i inne elementy, które wspierają proces wypromowania kanału na YouTube, 
  • komentarze, lajki i udostępnienia YouTube. Takie aktywności powodują, że proces promocji kanału na YouTube staje się możliwy, bardziej dynamiczny i naturalny. Warto zatem poza samą produkcją i opisami zadbać także w strategii o to aby Twoje filmy zaczęły żyć w Internecie 
  • wykorzystanie ogromnych możliwości promocji materiałów wideo poprzez płatne formy reklamy w Google Ads. W jaki sposób, na jakich budżetach i z jakich podtypów kampanii promujących wideo skorzystać to zazwyczaj indywidualne kwestie, które wynikają przede wszystkim z Twojej strategii czyli celów jakie stawiasz przed całym kanałem lub konkretną produkcją wideo,

Co jeszcze powinieneś wiedzieć decydując się na promocję swojej firmy poprzez wideo marketing youtube?  

Podczas mojego kursu z zakresu tworzenia i promocji kanału YouTube dowiesz się jak kompleksowo podejść do tematu oraz które strategie działają, w oparciu o moje wieloletnie doświadczenia z kontami YT moich Klientów (dużych międzynarodowych firm, ale także wielu sklepów internetowych oraz małych lokalnych firm).
 
Warto zdobyć wiedzę oraz praktyczne umiejętności aby pozyskać odpowiedzi na podstawowe pytania w kontekście aktywności Twojej firmy w YouTube, w tym m.in:
  • jak zrobic miniaturke do filmu na yt 
  • jak opublikować film na youtube
  • jakie grafiki przygotować przy uruchamianiu kanału YT?
  • jak sprawdzić kto subskrybuje mój kanał na yt?
  • jak zrobić skuteczne seo youtube?
  • czy youtube jest bezpieczny? 
  • jak usunąć kanał na youtube? 
  • czy youtube to social media?
  • jak youtube liczy wyświetlenia?
  • kiedy youtube płaci za filmy?
  • czy używać ustawienia „youtube dla dzieci„?
  • youtube jak zablokować kanał?
  • jak wykorzystać narzędzie „youtube studio„?
 

Jak zrobić film na youtube?

Poza samą tematyką YouTube aby dobrze rozwijać swoją firmę w formatach wideo warto poznać bezpłatne (lub płatne w kwotach kilkunastu złotych miesięcznie) programów do nagrywania oraz do montażu produkcji wideo. W dzisiejszych czasach naprawdę nie potrzebujesz już profesjonalnego studia, dźwiękowców, profesjonalnego światła i inwestycji kilkunastu tysięcy złotych do przygotowania formatu wideo. 


Oczywiście pomijam super produkcje, gdzie warsztat, wiedza, doświadczenie i umiejętności specjalistów od wideo są niezbędne. Ale w większości przypadków do przygotowania i obróbki wideo na firmowy kanał wystarczą dwa, trzy programy na Twoim komputerze oraz kilka lekcji jak z tego korzystać. Dobra grafika, czysty i na odpowiednim poziomie dźwięk oraz ciekawe przejścia sprawią, że Twoje wideo będzie skutecznie pracowało na budowanie zasięgów, promocje marki i często sprzedaż. 

Jak zaplanować działania na YouTube na 2024r?

Warto przede wszystkim już dziś zaplanować uruchomienie kanału na YouTube. To super medium aby zaprezentować swoją firmę, ofertę, produkty oraz porady w coraz bardziej popularnym formacie wideo. 

Równolegle z uruchomieniem kanału trzeba przygotować także chociaż 5-10 filmów na YouTube aby przede wszystkim dobrze i profesjonalnie to wyglądało. Po drugie wrzucając kilka materiałów wideo możemy skorzystać z wielu funkcjonalności, w tym tworzenia na przykład list do oglądania. 

Dla skutecznej promocji na YouTube także dziś warto przygotować unikalne opisy kanału oraz każdego filmu, kierując się głównie zasadami SEO YouTube – to da od razu efekty w postaci wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania YouTube dla Twoich produkcji.

Planując działania związane z założeniem i promocją na YouTube także warto zabezpieczyć budżetowania aby wykorzystać możliwości promocji filmów poprzez system reklamowy Google Ads. Reklama wideo w ramach GoogleAds nie należy do najdroższych, w stosunku do innych formatów i typów reklam, ale mimo wszystko kilkaset złotych kwartalnie warto zabezpieczyć na budżet do Google. 

Na skróty: Kursy  |  Szkolenia  |  Książka  |  Doradztwo  |  Usługi  |  Blog  |  Kontakt

SukceswInternecie.pl Robert Duda | ul. Mickiewicza 10A/12, 47-400 Racibórz
NIP/VAT: PL6472223986 | REGON: 278029755 | Data powstania firmy: 01.04.2003
Rejestr Instytucji Szkoleniowych (RIS): 2.24/00140/2023

Masz pytania? Zadzwoń (8.00 – 16.00): Tel:  507 957 579  lub 606 476 711  

email: info(at)sukceswinternecie.pl  |  Polityka prywatności  | Regulamin szkoleń  

Prawa autorskie 2024©SukceswInternecie Robert Duda. Wszelkie prawa zastrzeżone.