Szkolenie Online
SEO + AI

Podczas szkolenia nauczysz się podstawowych pojęć
oraz warsztatowo poznasz narzędzia SEO. Dowiesz się jak przeanalizować stronę internetową (Audyt SEO), jak zaplanować i realizować proces pozycjonowania oraz jak z wykorzystaniem AI realizować skuteczne działania optymalizacji, content marketingu i link buildingu!  

Termin najbliższych szkoleń SEO Online: 31 maja 2023 i 27 czerwca 2023

5/5

Program  |  Ceny  |   Opinie  |  ⬆️

Czego nauczysz się na szkoleniu Online z SEO + AI?

Dla kogo jest to szkolenie SEO?

Weź udział w naszym dedykowanym szkoleniu z SEO, jeśli pragniesz kompleksowej wiedzy, by samodzielnie realizować działania SEO, weryfikować agencje/firmy lub rozwijać swój biznes internetowy. Idealne dla osób z dziedziny marketingu, PR, promocji, właścicieli sklepów online czy tych, którzy chcą optymalizować swoje działania i efektywnie wykorzystać narzędzia Google.

Narzędzia Google

Szkolenie SEO
Online (Zoom)

697 zł

to cena netto za osobę
+23% VAT = 857,31 zł

To szkolenie obejmuje:
– 1 dzień szkoleniowy
– 7 godzin nauki
– materiały szoleniowe
– Grupa 6-10 osób
– Certyfikat ukończenia

webinary SUKCES W INTERNECIE kopia2023

Agenda szkolenia SEO + AI

Zajęcia realizowane są Online na platformie ZOOM w godzinach od 9.00 – 16.00. 

BLOK 1.
SEO. Podstawowe pojęcia i narzędzia.

 

  • Co to jest SEO? Podstawy optymalizacji stron
  • Dlaczego tak ważna jest optymalizacja i pozycjonowanie Twojej strony lub sklepu internetowego?
  • Jaki powinien być Twój serwis internetowy? Dopasuj się do aktualnych wymagań i zaleceń, a zyskasz nowych Klientów i zwiększysz sprzedaż!
  • Rozpocznij od architektury informacji na stronie i w e-sklepie
  • 10 elementów, które sprawdzisz na swojej stronie i praktycznie samodzielnie poprawisz aby strona była lepiej zoptymalizowana
  • Google Search Console – podstawowe, proste narzędzie niezbędne w każdej organizacji, która chce wygrać z konkurencją w wyszukiwarce, w walce o klienta
  • Link building czyli wstęp do pozyskiwania wartościowych linków do Twojej strony
  • Poczekaj na efekty Twoich prac – zobacz na przykładach, że to się naprawdę opłaca.

BLOK 2.
Narzędzia SEO i AI dla specjalisty.

  • Audyt SEO. Narzędzia do analizy własnego serwisu internetowego pod kątem SEO. 
  • Narzędzia do pozycjonowania, optymalizacji oraz analizy działań zewnętrznych i konkurencji pod kątem SEO.
  • SENUTO – jak wykorzystać do skutecznych działań SEO po analizie własnej i działań konkurencji 
  • ScreamingFrog – pełna analiza technicznego SEO Twojego serwisu w jednym miejscu 
  • RankTracker – jak analizować zmiany pozycji Twojego sklepu lub strony internetowej w wyszukiwarce Google w wyniku podejmowanych działań SEO 
  • Linkhouse i inne platformy – w jaki sposób korzystać z dostępnych narzędzi do skutecznych działań content marketing i link building 
  • SEOSpyGlass – w jaki sposób samodzielnie analizować kondycje własnego serwisu oraz sprawdziać co robi Twoja konkurencja
  • Narzędzia AI w pracy specjalisty SEO. Jak wykorzystać skuteczne sztuczną inteligencję do poprawy efektów swoich działań w pozycjonowaniu, optymalizacji, content marketingu i linkbuildingu?!
  •  

Prowadzący. Robert Duda

  • Certyfikowany specjalista Google, który zrealizował skuteczne kampanie dla Klientów na kwotę ponad 40 000 000 zł 
  • Założyciel agencji SukceswInternecie.pl (wcześniej Spozycjonowani.pl) działającej na rynku od 2003 roku i specjalizującej się w realizacji kampanii Google Ads oraz działaniach SEO dla Klientów z całej Polski,  
  • Ma wieloletnie doświadczenie dydaktyczne – jako doradca, szkoleniowiec i wykładowca na studiach wyższych w przedmiotach związanych z marketingiem internetowym, a szczególnie Google Ads, Google Analytics i SEO – przeszkolił ponad 5000 osób
  • Absolwent Szkoły Trenerów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
  • Twórca autorskich kursów oraz książek poradników o marketingu internetowym w ramach projektu Sukces w Internecie
  • Przygotował dedykowane programy szkoleń i kursów skierowane szczególnie do osób początkujących i planujących uruchomienie swojego biznesu w Internecie
  • Praktyk – stale obsługujący kampanie sprzedażowe i usługi SEO dla kilkunastu kluczowych Klientów agencji, bazując na najbardziej aktualnych oraz skutecznych narzędziach i metodach promocji w oparciu o narzędzia Google oraz media społecznościowe   

Spotkajmy się w social mediach:

Robert Duda

Zobacz moje aktualne Certyfikacje Google w ramach programu oraz Google Partners

Co zyskujesz biorąc udział tym szkoleniu SEO+AI?

Tylko praktyka

Podczas naszych szkoleń otrzymujesz gotową, praktyczną wiedzę niezbędną do samodzielnej pracy. Pracujemy krok po kroku na aktualnych wersjach narzędzi marketingowych. Otrzymujesz gotowe rozwiązania do wdrożenia z dnia na dzień

Na miejscu

Szkolenia realizujemy w formie online więc możesz być w domu lub firmie podczas szkolenia. To ogromne oszczędności czasu i kosztów oraz ograniczenie śladu węglowego związanego z dojazdami, wynajmem sali i innym dla szkoleń stacjonarnych.

W Twoim tempie

Niezależnie od poziomu Twojej wiedzy i umiejętności startowych, czujesz się komfortowo dzięki dopasowaniu tempa zajęć do Twoich potrzeb. Dobre materiały szkoleniowe PDF oraz opcjonalnie kurs w formie video jeszcze bardziej wspierają proces uczenia

max 6 - 10 osób

Niewielkie grupy szkoleniowe to to gwarancja komfortowego szkolenia, a przede wszystkim możliwość przeanalizowania Waszego biznesu i wydajnego opracowania strategii oraz przygotowania gotowych strategii SEO do wdrożenia "od już"

Super ceny

W przypadku szkoleń Online odpadają nam w kalkulacji standardowe ceny wynajmu dużych i drogich sal szkoleniowych, cateringu itd. Dlatego możemy zaoferować najlepsze ceny szkoleń SEO, gwarantując jednocześnie najwyższą jakość!

Dodatki i bonusy

Uczestnicy szkoleń otrzymują dodatkowe bonusy, w tym możliwość zakupu w super cenach w ramach pakietów Kursu Wideo SEO, Książki lub ebooka, a także możliwość dokupienia indywidualnych konsultacji 1:1 dla pogłębienia wiedzy

Biorąc udział w szkoleniu otrzymujesz Certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności z zakresu analizy, optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych oraz sklepów w wyszukiwarce Google!

Masz pytania? Zadzwoń!
507 957 579

Oni już skorzystali z mojej wiedzy na temat marketingu w wyszukiwarkach internetowych

Współpracujemy razem od kilku lat. Wiedza, umiejętności praktyczne i doświadczenie Roberta w zakresie optymalizacji, pozycjonowania oraz skutecznych kampanii AdWords bardzo mi pomagają w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów do naszych sklepów internetowych, utrzymywaniu relacji ze stałymi klientami, a przede wszystkim skutecznej sprzedaży przez Internet.
Szymon
Właściciel Firmy AVIS Balustrady
Byłem na szkoleniach Roberta z zakresu marketingu Internetowego, z naciskiem na narzędzia reklamowe i analityczne Google. Polecam udział w szkoleniach i kursach SUKCES W INTERNECIE ponieważ jest to skarbnica wiedzy w sprawach rozwoju firmy, pozycjonowania, e-marketingu, generalnie wszystkiego co związane z Google i internetem 🙂 Naprawdę warto zainwestować i skorzystać z tych praktycznych szkoleń.
Kamil
Gwaranto - Studio reklamy video, teledyski, spoty
Z Robertem współpracujemy od 4 lat. Mamy duże wsparcie w zakresie optymalizacji sklepu, procesów sprzedaży w Internecie, analiz oraz przygotowywania i realizacji kompleksowych kampanii w Google AdWords. Efektem prac są stałe wzrosty sprzedaży przez wyniki pozycjonowania naturalnego oraz reklam płatnych naszych sklepów internetowych w Polsce oraz na Węgrzech. Serdecznie polecam!
Kamil
Votana Sp z o.o.
Łącznie zorganizowano 3 edycje warsztatów, w których udział wzięło 128 przedsiębiorców oraz mieszkańców Tarnowa. Współpracę oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Gmina Miasta Tarnowa, jako organizator szeregu przedsięwzięć o charakterze gospodarczym i pro-przedsiębiorczym rekomenduje Pana Roberta Dudę, jako rzetelnego i pewnego Partnera do współpracy.
Agnieszka
Dyrektor Wydziału Gospodarczego, UM Tarnów

Do tej pory z moich szkoleń, kursów oraz usług doradczych w zakresie SEO skorzystało dziesiątki pracowników małych i średnich biznesów, freelancerów, a także pracownicy takich firm jak m.in.: 

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Do udziału w szkoleniu w trybie online potrzebujesz:  komputer z przeglądarką internetową oraz dostęp do internetu. Rekomendowane jest założenie konta na Gmailu na potrzeby szkolenia, ale to także możemy zrobić już podczas szkolenia.  

Link do szkolenia, które odbywa się na platformie ZOOM otrzymasz zaraz po zrealizowaniu opłaty. 

Jeśli z przyczyn losowych nie będziesz mogła/mógł brać udział w szkoleniu w najbliższym terminie  to nie ma problemu – w ramach wykupionego dostępu możesz brać udział w szkoleniu w kolejnym terminie (wówczas prosimy o maili i podeślemy linka do kolejnego szkolenia). 

Szkolenie jest przygotowane i sprawdzone w praktyce wśród wielu początkujących w taki sposób aby słownictwo, zakres wiedzy oraz tempo było dopasowane do zupełnie początkujących. Także bez obaw, to jest właśnie szkolenie SEO dla Ciebie!
Dodatkowo otrzymujesz (opcjonalnie) dostęp do kursu WIDEO pozwoli Tobie przejść cały proces szkoleniowy i utrwalić wiedzę ponieważ zawartość kursu pokrywa się prawie w całości z materiałem realizowanym na szkoleniu.

Tak, jeśli tylko podczas rejestracji podasz dane firmowe do faktury: nazwę firmy, adres oraz NIP.  Faktury wystawiamy i przesyłamy do 7 dni od daty zaksięgowania wpłaty. 

Ostateczne potwierdzenie realizacji szkolenia otrzymasz najpóźniej na 3 dni przed szkoleniem, kiedy zbierze się minimalna grupa szkoleniowa. Jeśli grupa się nie zbierze dostaniesz propozycje udziału w kolejnym terminie szkolenia lub zwrot wpłaconych środków do 48 godzin. 

Szkolenie należy opłacić w formie płatności online podczas zamawiania lub poprzez fakturę pro-forma przesłaną do Ciebie mailem. Termin płatności / zapisów to niezależnie od formy płatności max 7 dni przed szkoleniem.   

MOŻESZ TEŻ ROZPOCZĄĆ SWOJĄ NAUKĘ MARKETINGU INTERNETOWEGO OD MOJEJ NAJNOWSZEJ KSIĄŻKI "SUKCES W INTERNECIE. EDYCJA 2022"!!!

SUKCES W INTERNECIE
Poradnik na start dla początkujących

Książka w edycji 2022 powstała aby nauczyć Cię jak samodzielnie zaplanować oraz uruchomić skuteczny marketing internetowy i zbudować krok po kroku Twój dochodowy biznes online.

W książce w formie drukowanej oraz w formie ebooka, w pierwszej części, na 166 stronach dzielę się z Tobą gotowymi do wdrożenia procesami marketingu internetowego, korzystając z mojego 20 letniego doświadczenia! 

Sprawdź już teraz szczegóły na temat mojej najnowszej książki o marketingu > 

Na skróty: Kursy  |  Szkolenia  |  Książka  |  Doradztwo  |  Usługi  |  Blog  |  Kontakt

SukceswInternecie.pl Robert Duda | ul. Mickiewicza 10A/12, 47-400 Racibórz
NIP/VAT: PL6472223986 | REGON: 278029755 | Data powstania firmy: 01.04.2003

Masz pytania? Zadzwoń (8.00 – 16.00): Tel:  507 957 579  lub 606 476 711  

email: info(at)sukceswinternecie.pl  |  Polityka prywatności  | Regulamin szkoleń  

Prawa autorskie 2023 ©SukceswInternecie Robert Duda. Wszelkie prawa zastrzeżone.