Webinary Google Ads, Analytics, SEO, Data Studio

Webinary marketingowe.
Szkolenia online z marketingu internetowego.

Szkolenia online w czasie rzeczywistym z zakresu: Google Ads (Google AdWords), Google Analytics, Google Data Studio, WordPress, Audyt SEO. Szkolenia SEO: Audyt, Copywriting i LinkBuilding.

Wybierz webinar, w którym chcesz brać udział i poznaj szczegóły.
Szkolenia na żywo w czasie rzeczywistym w jakości HD.

Webinar. 1 dzień. Od 9.30 do 16.00. Max. 10 osób. 

Nauczysz się jak zrobić audyt strony/sklepu, a dalej jak zoptymalizować stronę internetową i robić skuteczne pozycjonowanie aby Twoja witryna wylądowała na pierwszych pozycjach w Google aby wygrać z konkurencją!

390,00 zł netto

Webinar. 1 dzień. Od 9.30 do 16.00. Max. 10 osób. 

Dowiesz się jak samodzielnie krok po kroku zaplanować, przygotować i uruchomić kampanię reklamową Google Ads (AdWords) w wyszukiwarce i nie popełnić błędów aby była skuteczna i jak najmniej kosztowała od samego początku.  

390,00 zł netto

Webinar. 1 dzień. Od 9.30 do 16.00. Max. 10 osób. 

Zdobądź podstawową wiedzę na temat analityki internetowej Google Analytics oraz poznaj warsztatowo Google Data Studio. Te umiejętności pozwolą Ci kontrolować efekty i wydatki w sieci!

390,00 zł netto

Zapisz się od razu na 3 dni szkoleniowe! Udział w 3 webinarach to kompleksowa wiedza dla początkujących oraz rabat!
Standardowa cena za udział w 3 webinarach to 3 x 390 = 1170 zł netto.
Kupując zestaw dziś zapłacisz o 200 zł mniej!

+

+

=

970zł

Webinary SUKCES W INTERNECIE online na żywo!
100% jakość szkoleń stacjonarnych na Twoim komputerze!

Szkolenia Marketingowe Online
  • Webinary – szkolenia z transmisją na żywo, odbywające się w czasie rzeczywistym w godzinach od 9.00 do 16.00 są najbardziej zbliżoną do tradycyjnych szkoleń stacjonarnych formą edukacji.
 •  
  • Gwarantowana Jakość szkoleń w 100% pokrywa się z jakością tradycyjnych szkoleń, które organizowaliśmy dotąd w Katowicach, Wrocławiu, Rzeszowie, Tarnowie i Warszawie, w których wzięło udział ponad 1000 osób.
 •  
  • Wszyscy uczestnicy szkolenia wykorzystują kamery z laptopów w jakości HD i dźwięk najwyższej jakości 
 •  
  • Możliwe jest udostępnianie ekranu przez prowadzącego i przez uczestników, co pozwala na bieżąco reagować na zgłaszane uwagi i kłopoty
 •  
  • Interaktywna dyskusja, możliwość zadawania pytań przez mikrofon lub w formie chatu na żywo z prowadzącym dodatkowo ubogacają szkolenie!
 •  
  • Najwyższe bezpieczeństwo w dobie coronawirusa i zaleceń GIS

Dlaczego warto wziąć udział w webinarach SUKCES W INTERNECIE?

Praktyczne umiejętności

Na warsztatach poznasz najbardziej przydatne programy i narzędzia, które wykorzystasz do promocji i analizy działań marketingowych Twojej firmy w Internecie. To Twój pierwszy krok do Twojej niezależności.

Ogromne oszczędności

Podczas webinarów - szkoleń online nauczysz się jak planować, realizować, optymalizować i raportować kampanie internetowe aby osiągać ponadprzeciętne efekty, a jednocześnie ponosić możliwie najniższe koszty!

Sprawdzone wdrożenia

Podczas webinarów dzielę się moim doświadczeniem zdobytym podczas obsługi wielu firm i marek. Poznasz gotowe rozwiązania, które możesz z dnia na dzień wdrożyć w Twojej firmie i zwiększać sprzedaż.

Najnowsze rozwiązania

Podczas szkoleń online pracujemy na najnowszych wersjach narzędzi marketingowych. Realizowane zagadnienia to najbardziej aktualne algorytmy i zalecenia Google. Dzięki czemu idealnie dopasowujesz się do Klienta!

O webinarach ze skutecznej reklamy w Internecie "SUKCES W INTERNECIE

W oparciu o dziesiątki szkoleń, które miałem przyjemność przeprowadzić w sumie dla prawie 1000 osób, szkolenia własne dopasowuje do aktualnych potrzeb lokalnych przedsiębiorców z chirurgiczną precyzją! 

Program szkolenia, agenda podzielona na odpowiednie bloki, a także nacisk na poszczególne elementy teoretyczne oraz warsztatowe na komputerach wynikają bezpośrednio z tego co działo się na poprzedzających szkoleniach. 

Wobec aktualnej sytuacji i odwołanych szkoleń stacjonarnych proponujemy naszym Klientom udział w szkoleniach online na żywo poprzez specjalistyczną, profesjonalną platformę ClickMeeting.

Wysokojakościowe szkolenie programowo i metodycznie nie odbiega w żaden sposób od dotychczasowych szkoleń, które realizowaliśmy w ramach projektu SUKCES W INTERNECIE, a umożliwia w obecnej sytuacji izolacji wygodną naukę dla uczestników będących w swoich domach lub biurach.

Nikt nie zjadł wszystkich rozumów, więc za każdym razem słuchając opinii i sugestii uczestników moich szkoleń bardzo elastycznie dopasowuje program, harmonogram i formułę zająć dążąc do jak największej satysfakcji uczestników szkolenia. 

Nazywam się Robert Duda i poprowadzę dla Was webinary z marketingu internetowego w oparciu o narzędzia Google.

Od 17 lat doradzam organizacjom, instytucjom, międzynarodowym korporacjom oraz małym i średnim firmom. Jako certyfikowany specjalista Google zrealizowałem wiele skutecznych kampanii internetowych na kwotę prawie 25 000 000zł. Pomagam skutecznie wykorzystywać Internet do budowania rozpoznawalnej marki, w tym marki osobistej, zdobywania Klientów i partnerów, do zwiększania sprzedaży.

Specjalizuję się w wykorzystywaniu narzędzi Google, uczestnicząc w wielu interesujących projektach regionalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Mam przyjemność także dzielić się wiedzą i doświadczeniem podczas branżowych spotkań , konferencji i wielu projektów szkoleniowych. Pracuje także jako wykładowca, prowadząc zajęcia dla studentów na uczelniach wyższych.

Projekt SUKCES W INTERNECIE przygotowałem dla Ciebie abyś w jednym miejscu zdobył gotową wiedzę i praktyczne wskazówki jak wykorzystać Internet aby wprowadzić swoją firmę na rynek, a w kolejnych krokach skutecznie ją rozwijać, zwiększać rozpoznawalność. 

Weź udział w szkoleniu i rozpocznij w pełni wykorzystywać ogromny potencjał Google do promocji i zwiększenia sprzedaży oraz zysków!

Robert Duda - Certyfikaty i Zaświadczenia

Firmy i marki, dla których pracowałem

Rekomendacje

Współpracujemy razem od kilku lat. Wiedza, umiejętności praktyczne i doświadczenie Roberta w zakresie optymalizacji, pozycjonowania oraz skutecznych kampanii AdWords bardzo mi pomagają w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów do naszych sklepów internetowych, utrzymywaniu relacji ze stałymi klientami, a przede wszystkim skutecznej sprzedaży przez Internet.
Szymon
Właściciel Firmy AVIS Balustrady
Byłem na szkoleniach Roberta z zakresu marketingu Internetowego, z naciskiem na narzędzia reklamowe i analityczne Google. Polecam udział w szkoleniach i kursach SUKCES W INTERNECIE ponieważ jest to skarbnica wiedzy w sprawach rozwoju firmy, pozycjonowania, e-marketingu, generalnie wszystkiego co związane z Google i internetem 🙂 Naprawdę warto zainwestować i skorzystać z tych praktycznych szkoleń.
Kamil
Gwaranto - Studio reklamy video, teledyski, spoty
Zdecydowanie warto zaczerpnąć z wiedzy i doświadczenia Pana Roberta! Ogrom wiedzy oraz duża ilość praktycznych pomocy, testowanych natychmiast w praktyce. Dodatkowo szkolenia w małej grupie, co umożliwia bieżące analizowanie potrzeb i omawianie problemów już podczas szkolenia. Bardzo miła, luźna atmosfera 🙂 Pozdrawiam i serdecznie polecam !!!
Katarzyna
Dział Marketingu LUBAR S.A.
Świetne szkolenie. Indywidualne podejście, omówienie narzędzi na przykładzie potrzeb uczestników, przy tym wszystkim luźna atmosfera. Mega polecam i czekam na kolejne odsłony warsztatów 🙂
Marcin
Dział Marketingu Narzedzia.net
Szkolenie rzeczowe, prowadzone w świetnej atmosferze. Bardzo mała grupa sprzyja pracy przy komputerach i wyklikania całej ścieżki w oparciu o swoje przykłady stron. Prowadzący potrafi zainteresować tematem szkolenia 🙂 gorąco polecam.
Grzegorz
DIGIT-AL Rzeszów
Szkolenie prowadzone na najwyższym poziomie, duża dawka wiedzy, możliwość praktycznego przetestowania omawianej tematyki, wiele ciekawych i przydatnych porad. Szkolenie prowadzone warsztatowo przy elastycznym podejściu do potrzeb grupy w bardzo przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam Pana Roberta jako profesjonalistę w swojej dziedzinie.
Magda
Freelancer, Katowice
Z Robertem współpracujemy od 4 lat. Mamy duże wsparcie w zakresie optymalizacji sklepu, procesów sprzedaży w Internecie, analiz oraz przygotowywania i realizacji kompleksowych kampanii w Google AdWords. Efektem prac są stałe wzrosty sprzedaży przez wyniki pozycjonowania naturalnego oraz reklam płatnych naszych sklepów internetowych w Polsce oraz na Węgrzech. Serdecznie polecam!
Kamil
Votana Sp z o.o.
Łącznie zorganizowano 3 edycje warsztatów, w których udział wzięło 128 przedsiębiorców oraz mieszkańców Tarnowa. Współpracę oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Gmina Miasta Tarnowa, jako organizator szeregu przedsięwzięć o charakterze gospodarczym i pro-przedsiębiorczym rekomenduje Pana Roberta Dudę, jako rzetelnego i pewnego Partnera do współpracy.
Agnieszka
Dyrektor Wydziału Gospodarczego, UM Tarnów

Harmonogram najbliższych webinarów i szkoleń stacjonarnych marketingowych SUKCES W INTERNECIE

Zakres merytoryczny szkolenia i warsztatów: Google AdWords (Ads) + Google Analytics + Google Search Console + SEO: Audyt i optymalizacja strony www + Content Marketing + Link Building + Podstawy WordPress

6 września 2021 | Szkolenie w Katowicach
SZKOLENIE GOOGLE ANALYTICS. POZIOM 1.
6 września 2021 | Szkolenie w Katowicach
7-8 września 2021 | Szkolenie w Katowicach
SZKOLENIE GOOGLE ADS. 2 poziomy
7-8 września 2021 | Szkolenie w Katowicach
13 września 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
SZKOLENIE GOOGLE ANALYTICS. POZIOM 1.
13 września 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
14 -15 września 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
SZKOLENIE GOOGLE ADS. 2 poziomy
14 -15 września 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
13 października 2021 | Szkolenie w Katowicach
SZKOLENIE GOOGLE ANALYTICS. POZIOM 1.
13 października 2021 | Szkolenie w Katowicach
14-15 października 2021 | Szkolenie w Katowicach
SZKOLENIE GOOGLE ADS. 2 poziomy
14-15 października 2021 | Szkolenie w Katowicach
20 października 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
SZKOLENIE GOOGLE ANALYTICS. POZIOM 1.
20 października 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
21-22 października 2021 | Szkolenie we Wrocławiu
SZKOLENIE GOOGLE ADS. 2 poziomy
21-22 października 2021 | Szkolenie we Wrocławiu

Jak dołączyć do webinara SUKCES W INTERNECIE?

Po zapisaniu się na webinarium oraz opłaceniu swojego udziału prześlemy maila z wszystkimi niezbędnymi informacjami dla uczestników, a następnie…

Podmiotem realizującym szkolenia SUKCES W INTERNECIE jest:
Spozycjonowani.pl Robert Duda
ul. Mickiewicza 10A/12, 47-400 Racibórz
NIP/VAT: PL6472223986 | REGON: 278029755 | Data powstania firmy: 01.04.2003

Szkolenia dofinansowane z Bazy Usług Rozwojowych PARP są realizowane przez:
Śląska Organizacja Szkoleniowa z siedzibą w Katowicach przy ul. Roździeńskiego 188 |  KRS:0000811883 | NIP: 9542809702 | REGON: 384863060 | Rejestr Instytucji Szkoleniowych (RIS) – nr ewidencyjny: 2.24/00351/2020 | Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 – Certyfikat nr DEKRA/SUS/000835

Masz pytania? Zadzwoń: Tel:  660 910 950   (9.00 – 16.00)

email: info(at)sukceswinternecie.pl