FreshMail.pl

Nazywam się Robert Duda i pomogę Ci zrozumieć Internet i wykorzystać do zwiększenia sprzedaży oraz komunikacji

Od 15 lat doradzam organizacjom, instytucjom, międzynarodowym korporacjom oraz małym i średnim firmom. Pomagam skutecznie wykorzystywać Internet do budowania rozpoznawalnej marki, zdobywania Klientów i partnerów oraz do zwiększania sprzedaży lub osiągania innych ustalonych wspólnie celów. 

Specjalizuję się w wykorzystywaniu narzędzi Google, uczestnicząc w wielu interesujących projektach regionalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Mam przyjemność także dzielić się wiedzą i doświadczeniem podczas branżowych spotkań i konferencji, projektów szkoleniowych. Pracuje także jako wykładowca prowadząc zajęcia dla studentów na uczelniach wyższych.

Projekt SUKCES W INTERNECIE przygotowałem dla Ciebie abyś w jednym miejscu zdobył gotową wiedzę i praktyczne wskazówki jak wykorzystać Internet abyś wyprzedził walkę z konkurencją w Internecie.

Robert Duda, Certyfikowany Specjalista Google

Zapraszam Cię także na moje profile w mediach społecznościowch:

Rekomendacje

Współpracujemy razem od kilku lat. Wiedza, umiejętności praktyczne i doświadczenie Roberta w zakresie optymalizacji, pozycjonowania oraz skutecznych kampanii AdWords bardzo mi pomagają w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów do naszych sklepów internetowych, utrzymywaniu relacji ze stałymi klientami, a przede wszystkim skutecznej sprzedaży przez Internet.
Szymon Szpitalny
Właściciel Firmy AVIS Balustrady
Łącznie zorganizowano 3 edycje warsztatów, w których udział wzięło 128 przedsiębiorców oraz mieszkańców Tarnowa. Współpracę oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Gmina Miasta Tarnowa, jako organizator szeregu przedsięwzięć o charakterze gospodarczym i pro-przedsiębiorczym rekomenduje Pana Roberta Dudę, jako rzetelnego i pewnego Partnera do współpracy.
Agnieszka Batko
Dyrektor Wydziału Gospodarczego, UM Tarnów

Firmy i organizacje, dla których pracowałem

Książka i ebook "SUKCES W INTERNECIE. Poradnik na Start dla początkujących"

Najnowszy na polskim rynku poradnik dla każdego przedsiębiorcy.
Jak wykorzystać Internet w rozwoju Twojej firmy?
Po raz pierwszy w Polsce tak prosto i przystępnie krok po kroku.

295 stron pełnych czytelnych informacji, porad, schematów i ilustracji.

Twoje dane są z nami bezpieczne. Tylko my z nich korzystamy. W każdej chwili masz do nich dostęp. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spozycjonwani.pl Robert Duda, ul. Jankowicka 23/25, 44-200 Rybnik w celu otrzymywania informacji marketingowych i powiadomień na temat publikacji, szkoleń oraz materiałów video i dźwiękowych – zapisz się żeby otrzymywać informacje marketingowe poprzez e-mail lub/i SMS

NIE UCIEKAJ Z NICZYM 🙂
ODBIERZ BEZPŁATNY ROZDZIAŁ KSIĄŻKI
"SUKCES W INTERNECIE"

Właścicielem projektu SUKCES W INTERNECIE jest firma Spozycjonowani.pl Robert Duda.

Spozycjonowani.pl Robert Duda
ul. Jankowicka 23/25, 44-200 Rybnik.
NIP: 647-222-39-86.  Data rozpoczęcia działalności: 01.04.2003r. 

Masz pytania? Zadzwoń: Tel: 507 957 579 lub 606 476 711. (pn-pt: 9.00 – 16.00)
email: biuro@spozycjonowani.pl. 

NIE UCIEKAJ Z NICZYM :)
ODBIERZ BEZPŁATNY ROZDZIAŁ KSIĄŻKI
"SUKCES W INTERNECIE"

FreshMail.pl