Kurs SEO

SZKOLENIE Z POZYCJONOWANIA OD PODSTAW

Podczas 4 godzin kursu pozycjonowania, nauczę Cię jak samodzielnie zrobić dobre SEO czyli jak zrobić skuteczną optymalizację i pozycjonowanie Twojej strony lub sklepu!

Ostatnia aktualizacja zawartości kursu: 7 lipca 2022

17 LEKCJI DOSTĘPNYCH JUŻ TERAZ!
DO 31 WRZEŚNIA 2022 DOSTĘP DO WSZYSTKICH 23 LEKCJI!

5/5

Ocena 5 na 5
z pośród 58 opinii uczestników kursu SEO od podstaw

Dlaczego warto wziąć udział w Kursie SEO?

Ten kurs SEO od podstaw przeznaczony jest do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pozycjonowaniem i szukają przystępnej wiedzy. Aby przejść ten kurs i nauczyć się samodzielnie robić skuteczne SEO nie musisz być „techniczny”. Nie potrzebujesz wykształcenia i wiedzy informatycznej. 

Kurs jest przygotowany jest tak aby każdy kto radzi sobie z pocztą elektroniczną i wordem na komputerze, potrafił uruchomić wszystkie procesy krok po kroku samodzielnie!  

Zdobycie wiedzy na temat podstaw SEO w zakresie działania algorytmów wyszukiwarek, optymalizacji stron i sklepów internetowych oraz wszystkich elementów związanych z pozycjonowaniem np. poprzez skuteczne strategie linkbuildingu to dziś podstawa działania każdego kto myśli o sukcesie w internecie! 

Jak wskazuje moje wieloletnie doświadczenie oraz analiza danych z kilkuset stron, serwisów i platform e-commerce , z którymi miałem przyjemność współpracować przez ostatnie 20 lat, niezmiennie przez cały czas jakość i wartość ruchu organicznego w większości przypadków jest wyższa od pozostałych!

Warto zatem planując jakąkolwiek aktywność internetową, niezależnie od branży i przyjętej formuły rozpocząć działania od poprawnej optymalizacji użyteczności oraz treści i opracowania dobrego planu dla procesu pozycjonowania poprzez jakościowy content marketing, linkbuilding. 

Proces analizy serwisu, optymalizacji i pozycjonowania jest z natury rozciągnięty w czasie co do efektów podejmowanych prac. Tym bardziej zalecane jest aby jak tylko szybko jest to możliwe rozpocząć działania w zakresie SEO dla Waszej firmy czy organizacji. 

Czego nauczysz się na tym wyjątkowym kursie?

Dla każdego kto startuje z biznesem online i szuka podstawowej wiedzy na temat pozycjonowania w Google oraz Bing i Yahoo przygotowałem ten kurs dla początkujących. Uczestnicząc w kursie nauczysz się jak samodzielnie i krok po kroku: 

  • Poznasz czynniki rankingowe Google oraz znaczenie ruchu organicznego
  • Nauczysz się samodzielnie sprawdzić co jest niepoprawnie zoptymalizowane w Twojej stronie lub sklepie internetowym, 
  • Dowiesz się jakich narzędzi używać do analizy Twojej strony czyli jak zrobić samodzielnie podstawowy audyt SEO Twojej strony lub sklepu
  • Zdobędziesz wiedzę jak tworzyć i publikować treści na Twojej stronie aby były skuteczne i wspierały proces pozycjonowania
  • Poznasz podstawy działań content marketingowych i linkbuildingu aby pozyskiwać wartościowe linki do Twojej domeny
  • Nauczysz się jak współpracować z firmą lub freelancerem, któremu zlecasz usługi SEO
  • Dowiesz się jakie narzędzia wykorzystać jeśli Twoja strona jest na Wordpresie, a Ty chcesz ją dobrze wypozycjonować
  • Dodatkowo na starcie kursu dostajesz 9 lekcji z wprowadzenia do marketingu internetowego aby lepiej zrozumieć szerszy kontekst działań SEO, w ramach Twoich działań reklamowych w sieci! 

ZOBACZ DARMOWY FRAGMENT
KURSU SEO OD PODSTAW

DLA KOGO?

Otwierasz swoją firmę?

Planujesz otworzyć lub właśnie otworzyłeś swoją firmę i szukasz wiedzy jak wypromować swój biznes w Internecie z wykorzystaniem działań SEO? 

Podczas kursu dowiesz się jak dobrze krok po kroku przygotować Twoją stronę lub sklep internetowy pod SEO, a także jakie narzędzia wykorzystać aby osiągnąć najwyższe pozycje w Google!

Szukasz nowej pracy?

Obecna praca nie daje Ci satysfakcji? Wiesz, że praca w branży SEO to ogromna szansa, wielki potencjał i chcesz się przekwalifikować? 

Po kursie łatwiej będzie Ci rozmawiać z pracodawcą w oparciu o umiejętności, które zdobędziesz i finalnie wybierzesz lepszą pracę w SEO dla siebie! Dostaniesz bazę wiedzy aby aplikować na pierwsze stanowiska związane z SEO.

Chcesz lepszych efektów?

Prowadzisz już firmę ale do tej pory działałeś trochę po omacku zlecając działania SEO na zewnątrz i niestety nie było do tej pory żadnych efektów?

Udział w kursie pozwoli Tobie zdobyć podstawową wiedzę i zabrać się za działania SEO samodzielnie lub w ramach zdobytej wiedzy i umiejętności dużo lepiej współpracować i kontrolować efekty prac firm zewnętrznych!

KORZYŚCI

Co zyskujesz biorąc udział w szkoleniu?

Tylko praktyczna wiedza

Podczas naszych szkoleń otrzymujesz gotową, praktyczną wiedzę niezbędną do samodzielnej pracy. Pracujemy krok po kroku na aktualnych wersjach narzędzi w branży SEO. Otrzymujesz gotowe rozwiązania do wdrożenia z dnia na dzień

Wygodny tryb Online

Kurs realizowany jest w trybie Online w formie odcinków - nagrań wideo. Dzięki czemu w zaciszu domu możesz spokojnie skupić się na wiedzy, która będzie przekazywana. Bez zbędnych dojazdów, tracenia czasu i kosztów na przejazdy.

CERTYFIKAT

Po kursie otrzymasz imienny certyfikat potwierdzający Twój udział w cyklu szkoleniowym oraz zdobytą wiedzę i praktyczne umiejętności. Kurs jest realizowany zgodnie ze standardem SUS 2.0 - Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych, Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Wyrównany poziom

W kursie biorą udział osoby, które podobnie jak Ty nie mają praktycznie żadnej wiedzy na temat marketingu internetowego i doświadczenia z biznesem w Internecie. Nie musisz się więc martwić, że nie podołasz lub że poziom czy też słownictwo będzie niezrozumiałe. Na pewno dasz radę!

Atrakcyjna cena

Uczestnicy kursu nie potrzebują wypasionych sal i wymyślnych posiłków dla szkoleń stacjonarnych. Dlatego możemy zaoferować atrakcyjne ceny kursu wideo, gwarantując jednocześnie najwyższą jakość! Wybierz formę płatności z góry za rok lub płatności miesięczne.

Dodatki i bonusy

Uczestnicy szkoleń otrzymują dodatkowe bonusy, w tym m.in. dostęp do platformy szkoleniowej, bogate materiały szkoleniowe, dostęp do zamkniętych grup na FB i inne gratisy! W ramach pakietu możesz wykupić także indywidualne konsultacje dla Twojej firmy!

Certyfikat ukończenia kursu SEO od podstaw

kurs SEO certyfikat

ZAWARTOŚĆ KURSU

Lista 23 lekcji i tematów, które znajdziesz w moim kursie SEO Edycja 2022.

Lekcja na zielono – już dostępne  |   Lekcje na szaro – dostępne wkrótce

I. WPROWADZENIE DO MARKETINGU INTERNETOWEGO

Zawartość modułu: 9 lekcji. Czas lekcji w tym module: 95 minut i 10 sekund

W tym module dowiesz się od czego zacząć i jak zaplanować swoją przygodę z uruchomieniem swojej strony lub sklepu internetowego. Poznasz trendy i zachowania potencjalnych Klientów i dowiesz się jakie fundusze musisz przygotować na start. Jak wykorzystać takie usługi i narzędzia ja pozycjonowanie stron, optymalizację stron, reklamę Google Ads w wyszukiwarce, reklamę Google Ads w sieci reklamowej oraz YouTube i dlaczego warto uruchomić kampanie remarketingowe.  

  • Jak klienci dziś szukają produktów i usług w Internecie? Od czego zacząć?
  • Domena, hosting, ssl, strona www lub esklep – absolutne podstawy e-biznesu
  • Google to podstawa dla Twojej firmy. Liczby nie kłamią!
  • Zacznij działania w sieci od SEO – Optymalizacja i pozycjonowanie serwisu www
  • Reklama w wyszukiwarce Google i u partnerów wyszukiwania, w tym Google Zakupy
  • Reklama w sieci reklamowej Google (GDN), w tym pozyskiwanie użytkowników Gmail
  • Kampanie remarketingowe – niezbędnik do poprawy konwersji i zwiększenia sprzedaży
  • Reklama na YouTube – skuteczna i wcale nie taka droga jak Ci się wydaje!
  • Skąd taka wysoka skuteczność reklam w Google?!

II. PODSTAWY POZYCJONOWANIA STRON I SKLEPÓW

Zawartość modułu: 8 lekcji. Czas lekcji w tym module: 106 minut i 38 sekund

Ten moduł to podstawowe informacje na temat SEO czyli procesu optymalizacji i pozycjonowania strony. Dowiesz się jakie rzeczy wpływają na to czy Twoja strona wyświetla się wysoko czy nisko w wynikach wyszukiwarki Google po wpisaniu określonych haseł. Sprawdzisz jak samodzielnie możesz w Twojej stronie lub sklepie wprowadzić podstawowe zmiany, które z dnia na dzień sprawią, że Google „bardziej polubi” Twoją stronę, a to już pierwszy krok do sukcesu poprzez najwyższe pozycje w Google w perspektywie czasu.

  • Co to jest SEO? Podstawy optymalizacji stron
  • Dlaczego tak ważna jest optymalizacja i pozycjonowanie Twojej strony lub sklepu internetowego?
  • Jaki powinien być Twój serwis internetowy? Dopasuj się do aktualnych wymagań i zaleceń, a zyskasz nowych Klientów i zwiększysz sprzedaż!
  • Rozpocznij od architektury informacji na stronie i w e-sklepie
  • 10 elementów, które sprawdzisz na swojej stronie i praktycznie samodzielnie poprawisz aby strona była lepiej zoptymalizowana
  • Google Search Console – podstawowe, proste narzędzie niezbędne w każdej organizacji, która chce wygrać z konkurencją w wyszukiwarce, w walce o klienta
  • Link building czyli wstęp do pozyskiwania wartościowych linków do Twojej strony
  • Poczekaj na efekty Twoich prac – zobacz na przykładach, że to się naprawdę opłaca.

III. AUDYT SEO TWOJEJ STRONY LUB SKLEPU INTERNETOWEGO + NARZĘDZIA DO POZYCJONOWANIA I OPTYMALIZACJI

Zawartość modułu: 6 lekcji. 
Czas lekcji w tym module: (materiał w przygotowaniu)
Planowana premiera modułu: wrzesień/październik 2022r.

Aby Twoja strona internetowa lub sklep internetowy były dobrze widoczne w wyszukiwarce i abyś w ten sposób zdobywał (najbardziej wartościowych jak pokazują badania) Klientów musisz zadbać aby strona wewnętrzne i zewnętrznie była zoptymalizowana wg. wskazówek i zaleceń Google. W tym module krok po kroku przejdziemy przez proces analizy Twojej strony lub sklepu internetowego aby sprawdzić wszystkie najistotniejsze elementy wewnątrz Twojej strony oraz przeanalizować jakość działań zewnętrznych (link buildingu). Pokażę Ci z jakich narzędzi korzystać i co sprawdzić aby strona z dnia na dzień po przeprowadzeniu audytu oraz wdrożeniu zaleceń z tego badania poprawiała swoje pozycje w wyszukiwarkach internetowych (Google, Bing, Yahoo). 

  • Audyt SEO. Narzędzia do analizy własnego serwisu internetowego pod kątem SEO. Część 1.
  • Audyt SEO. Narzędzia do analizy własnego serwisu internetowego pod kątem SEO. Część 2.
  • Audyt SEO. Narzędzia do analizy własnego serwisu internetowego pod kątem SEO. Część 3.
  • Narzędzia do pozycjonowania, optymalizacji oraz analizy działań zewnętrznych i konkurencji pod kątem SEO. Część 1.
  • Narzędzia do pozycjonowania, optymalizacji oraz analizy działań zewnętrznych i konkurencji pod kątem SEO. Część 2.
  • Narzędzia do pozycjonowania, optymalizacji oraz analizy działań zewnętrznych i konkurencji pod kątem SEO. Część 3.

PROWADZĄCY

Robert Duda

Pomysłodawcą oraz autorem i prowadzącym zajęcia w ramach tego kursu jest Robert Duda. 

  • Certyfikowany specjalista Google, który zrealizował skuteczne kampanie dla Klientów na kwotę ponad 30 000 000 zł 
  • Założyciel agencji Spozycjonowani.pl działającej na rynku od 2003 roku i specjalizującej się w realizacji kampanii Google Ads oraz działaniach SEO dla Klientów z całej Polski,  
  • Ma wieloletnie doświadczenie dydaktyczne – jako doradca, szkoleniowiec i wykładowca na studiach wyższych w przedmiotach związanych z marketingiem internetowym, a szczególnie Google Ads, Google Analytics i SEO – przeszkolił ponad 5000 osób
  • Absolwent Szkoły Trenerów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
  • Twórca autorskich kursów oraz książek poradników o marketingu internetowym w ramach projektu Sukces w Internecie
  • Przygotował dedykowane programy szkoleń i kursów skierowane szczególnie do osób początkujących i planujących uruchomienie swojego biznesu w Internecie

REKOMENDACJE

Współpracujemy razem od kilku lat. Wiedza, umiejętności praktyczne i doświadczenie Roberta w zakresie optymalizacji, pozycjonowania oraz skutecznych kampanii AdWords bardzo mi pomagają w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów do naszych sklepów internetowych, utrzymywaniu relacji ze stałymi klientami, a przede wszystkim skutecznej sprzedaży przez Internet.
Szymon
Właściciel Firmy AVIS Balustrady
Byłem na szkoleniach Roberta z zakresu marketingu Internetowego, z naciskiem na narzędzia reklamowe i analityczne Google. Polecam udział w szkoleniach i kursach SUKCES W INTERNECIE ponieważ jest to skarbnica wiedzy w sprawach rozwoju firmy, pozycjonowania, e-marketingu, generalnie wszystkiego co związane z Google i internetem 🙂 Naprawdę warto zainwestować i skorzystać z tych praktycznych szkoleń.
Kamil
Gwaranto - Studio reklamy video, teledyski, spoty
Zdecydowanie warto zaczerpnąć z wiedzy i doświadczenia Pana Roberta! Ogrom wiedzy oraz duża ilość praktycznych pomocy, testowanych natychmiast w praktyce. Dodatkowo szkolenia w małej grupie, co umożliwia bieżące analizowanie potrzeb i omawianie problemów już podczas szkolenia. Bardzo miła, luźna atmosfera 🙂 Pozdrawiam i serdecznie polecam !!!
Katarzyna
Dział Marketingu LUBAR S.A.
Świetne szkolenie. Indywidualne podejście, omówienie narzędzi na przykładzie potrzeb uczestników, przy tym wszystkim luźna atmosfera. Mega polecam i czekam na kolejne odsłony warsztatów 🙂
Marcin
Dział Marketingu Narzedzia.net
Szkolenie rzeczowe, prowadzone w świetnej atmosferze. Bardzo mała grupa sprzyja pracy przy komputerach i wyklikania całej ścieżki w oparciu o swoje przykłady stron. Prowadzący potrafi zainteresować tematem szkolenia 🙂 gorąco polecam.
Grzegorz
DIGIT-AL Rzeszów
Szkolenie prowadzone na najwyższym poziomie, duża dawka wiedzy, możliwość praktycznego przetestowania omawianej tematyki, wiele ciekawych i przydatnych porad. Szkolenie prowadzone warsztatowo przy elastycznym podejściu do potrzeb grupy w bardzo przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam Pana Roberta jako profesjonalistę w swojej dziedzinie.
Magda
Freelancer, Katowice
Z Robertem współpracujemy od 8 lat. Mamy duże wsparcie w zakresie optymalizacji sklepu, procesów sprzedaży w Internecie, analiz oraz przygotowywania i realizacji kompleksowych kampanii w Google AdWords. Efektem prac są stałe wzrosty sprzedaży przez wyniki pozycjonowania naturalnego oraz reklam płatnych naszych sklepów internetowych w Polsce oraz na Węgrzech. Serdecznie polecam!
Kamil
Votana Sp z o.o.
Łącznie zorganizowano 4 edycje warsztatów, w których udział wzięło kilkuset przedsiębiorców oraz mieszkańców Tarnowa. Współpracę oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Gmina Miasta Tarnowa, jako organizator szeregu przedsięwzięć o charakterze gospodarczym i pro-przedsiębiorczym rekomenduje Pana Roberta Dudę, jako rzetelnego i pewnego Partnera do współpracy.
Agnieszka
Dyrektor Wydziału Gospodarczego, UM Tarnów

KOSZT DOSTĘPU DO KURSU

Udział w kursie SEO od podstaw

Licencja na rok. Dostęp do 23 lekcji i ponad 4 godzin materiału!
499
179 zł Cena brutto z 23% vat. Opłata jednorazowa.
 • Dostęp do platformy szkoleniowej (24 lekcje)
 • Materiały szkoleniowe w formacie PDF
 • Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku
 • Imienny certyfikat ukończenia szkolenia PDF
PROMOCJA!

Co otrzymujesz kupując ten kurs?

  • Już od teraz dostęp do 17 lekcji z marketingu internetowego
  • Do 31 sierpnia 2022 pełny dostęp do wszystkich 24 odcinków publikowanych co poniedziałek
  • Gwarancję stałej ceny z dnia zamówienia, która może rosnąć w późniejszym terminie
  • Dostęp do aktualizacji lekcji, które z uwagi na dynamiczne zmiany w marketingu internetowym pojawiają się w wielu tematach i narzędziach
  • 12 miesięczny dostęp do kursu, który opłacasz jednorazowo lub w opcji miesięcznej
  • Dostęp do dodatkowych materiałów szkoleniowych, plików, linków do programów niezbędnych do realizacji swoich działań marketingowych

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Mail z dostępem do kursu otrzymasz w kilka minut po rejestracji oraz zrealizowaniu płatności. 

W przypadku płatności miesięcznych w przypadku braku płatności Twój dostęp zostanie zablokowany do czasu uregulowania opłaty.

Zajęcia odbywają się w trybie online – uczysz się na przygotowanych przeze mnie wcześniej nagranych materiałach video i korzystasz z dodatkowych materiałów w formie xls lub pdf, które ściągasz z platformy na swój komputer. Aby korzystać wystarczy przeglądarka internetowa (Chrome, Firefox, Opera, Safari, Edge itd)  i dane do logowania, które dostaniesz na adres mailowy podany przy rejestracji.  

1. Po zakupie dostajesz dostęp do logowania na platformę szkoleniową. 

2. Logujesz się i bierzesz udział w dostępnych na platformie lekcjach w dowolny dzień, o dowolnej godzinie oraz na dowolnym urządzeniu (komputer, telefon, telewizor, laptop) – tak aby Tobie było najwygodniej. 

3. Możesz dowolną ilość razy wracać do konkretnych już przerobionych lekcji aby utrwalić wiedzę lub upewnić się jak wykonać określone czynności.  

Nie musisz być „techniczny/techniczna”, znać języków programowania, posiadać zaawansowanej wiedzy. Nie musisz mieć wykształcenia profilowego, nie musisz być informatykiem czy mieć jakiekolwiek doświadczenie w tym zakresie.
Wszystkie tematy, pojęcia i narzędzia są opisane oraz przekazane w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. sposób. Jeśli na bardzo podstawowym zakresie obsługujesz programy komputerowe typu Word, Excel czy Paint to spokojnie samodzielnie zrealizujesz ten kurs.

Kurs jest przygotowany i sprawdzony w praktyce wśród wielu początkujących w taki sposób aby słownictwo, zakres wiedzy oraz tempo było dopasowane do zupełnie początkujących. Także bez obaw, to jest właśnie kurs dla Ciebie! 

Tak, Kurs SEO od podstaw jest na bieżąco aktualizowany, tak abyście mieli dostęp do najnowszej wiedzy oraz zmian jakie są wprowadzane w narzędziach Google oraz innych firm zewnętrznych. 

aby brać udział w kursie potrzebujesz nie wiele: 

   • Wykupiony dostęp do kursu
   • Komputer lub tablet lub smartfon
   • Dostęp do Internetu (zalecany szybki Internet – dla Twojego komfortu)
   • Coś do notowania lub po prostu notatnik na komputerze/tablecie
   • Kubek pysznej kawki lub herbatki
   • Otwartą głowę na nowe pomysły i inspiracje 🙂 

Nowe odcinki pojawiają się wg. harmonogramu do 31.08.2022

Na dzień 7 lipca 2022 dostępne są 18 ze 23 odcinków całego kursu. 

Dodatkowo wiele odcinków z uwagi na stale zmieniające się systemy, interfejsy oraz zasady i możliwości systemów podczas Twojego dostępu do kursu, jest stale aktualizowanych i dodawane są także dodatkowe materiały szkoleniowe w formie PDF lub xls. 

O zmianach i publikacjach nowych odcinków jesteś powiadamiany mailowo lub na zamkniętej grupie na Facebooku „Sukces w Internecie”. 

Tak, jeśli podczas rejestracji podasz dane firmowe do faktury: nazwę firmy, adres oraz NIP. Faktura zostanie wygenerowana automatycznie z systemu ifirma dla płatności rocznych. Dla płatności miesięcznych faktury będą generowane automatycznie lub wysyłane na adres wskazany podczas rejestracji. 

Jeśli z jakiś przyczyn nie możesz zapłacić za kurs przez płatnosci elektroniczne Przelewy24 i potrzebujesz najpierw faktury proforma to żaden problem! Napisz po prostu do nas maila na info(@)sukceswinternecie.pl i podanej w treści dane firmy do faktury oraz kontakt do Ciebie (telefon oraz email). 
Jeżeli jesteś osobą prywatną i nie potrzebujesz faktury, a chcesz zapłacić na podstawie faktury proforma to podeślij swoje prywatne dane: imie, nazwisko i adres.  

Tak, na zakończenie pełnego cyklu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający udział w kursie i zdobyte umiejętności oraz wiedzę z zakresu SEO.

Aby otrzymać certyfikat należy po przejściu wszystkich lekcji wysłać do nas maila na adres info@sukceswinternecie.pl. 

Certyfikaty przesyłane są w formie elektronicznej PDF – gotowe do samodzielnego wydruku!

Certyfikat wysyłamy max do 5 dni roboczych, od otrzymania zgłoszenia.  

Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie. Napisz do nas na info@sukceswinternecie.pl lub po prostu zadzwoń 507 957 579 od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00

Właścicielem marki i projektu SUKCES W INTERNECIE jest firma:
Spozycjonowani.pl Robert Duda | ul. Mickiewicza 10A/12, 47-400 Racibórz
NIP/VAT: PL6472223986 | REGON: 278029755 | Data powstania firmy: 01.04.2003

Masz pytania? Zadzwoń (8.00 – 17.00): Tel:  507 957 579  lub 606 476 711  

email: info(at)sukceswinternecie.pl  |  Polityka prywatności  | Regulamin szkoleń