fbpx

Na szkolenie pozostało jeszcze tylko:​

9 z 12

miejsc

Szkolenie Marketing Internetowy Google

Jak wykorzystać Google do skutecznej promocji firmy w Internecie?!

Bielsko-Biała, 27 lutego - 1 marca 2019

Dlaczego warto wziąć udział w tym szkoleniu marketingowym?

Ogromne oszczędności

Na szkoleniu nauczysz się w co najlepiej inwestować w Internecie aby mieć maksymalne efekty i zyski oraz jak kontrolować i analizować efekty podejmowanych prac i inwestowanych środków.

Praktyczne umiejętności

Na warsztatach poznasz najbardziej przydatne programy i narzędzia, które wykorzystasz do promocji i analizy działań Twojej firmy w Internecie. To Twój pierwszy krok do niezależności.

Sprawdzone wdrożenia

Podczas szkolenia dzielę się moim doświadczeniem zdobytym podczas obsługi wielu firm i marek. Poznasz gotowe rozwiązania, które możesz z dnia na dzień wdrożyć w Twojej firmie i zwiększać sprzedaż.

Najnowsze rozwiązania

Podczas szkolenia pracujemy na najnowszych wersjach narzędzi Google Ads oraz Analytics i Search Console. Materiał realizowany w oparciu o najbardziej aktualne algorytmy i zalecenia Google

Program szkolenia

Bielsko. Dzień 1

Szkolenie podstawowe.

Wprowadzenie. SEO. Google Ads. Analytics. Link building. Content Marketing.

1/5

Bielsko-Biała – 27 lutego 2019

podstawowe informacje na temat trendów internetowych, oraz planowania aktywności firmowej w internecie, narzędzi Google oraz innych narzędzi do realizacji prac SEO oraz metod analitycznych na poziomie podstawowym. Wykłady oraz praktyczne ćwiczenia na prezentowanych narzędziach online.

399,00 zł

Koszt szkolenia za pierwszy dzień, za osobę to 324,39 zł netto + 23% VAT = 399,00 zł brutto

9:00
WSPÓŁCZESNY INTERNET
Jak dziś prowadzić biznes w sieci aby skutecznie dotrzeć do Klienta i sprzedawać w Internecie?
9:00
9:30
GOOGLE ANALYTICS
Analytics to podstawa. Zbieraj dane, które pozwolą Ci liczyć efekty inwestycji i aktywności w Internecie. Instalacja i podstawowa optymalizacja GA. (zajęcia z komputerami - warsztaty)
9:30
10:00
5 FUNDAMENTÓW FIRMY W SIECI
Podstawowe informacje na temat SEO, Reklam w Google Ads, Google Zakupy, sieci reklamowej Google, Gmailu, Remarketingu oraz YouTube.
10:00
10:30
Przerwa kawowa
10:30
10:45
SEO to fundament
Jak samodzielnie zoptymalizować stronę lub sklep pod aktualne wytyczne Google. Na co zwrócić uwagę aby wygrać z konkurencją w wyszukiwarce
10:45
11:30
Narzędzia SEO
Rekomendowane narzędzia SEO do samodzielnej analizy Twojego serwisu oraz działań bezpośredniej konkurencji (zajęcia z komputerami - warsztaty).
11:30
13:00
Przerwa obiadowa
13:00
13:45
Podstawy Content Marketingu
Jak Klienci czytają treści? Jak przygotować i jak publikować treści w firmowym serwisie internetowym?
13:45
15:00
Link Building
Jak pozyskiwać linki zewnętrzne? Jak tworzyć zewnętrzne treści, gdzie je publikować i dlaczego firmowy blog to podstawa Twojego biznesu w sieci (zajęcia z komputerami - warsztaty)?
15:00
16:00
Zakończenie szkolenia
16:00

Bielsko. Dzień 2

Szkolenie rozszerzone

Szkolenie Google Ads (AdWords) - Poziom podstawowy. O programie Ads. Kampanie Google w wyszukiwarce - tworzenie, optymalizacja, narzędzia.

3/5

Bielsko-Biała – 28 lutego 2019

rozszerzone i praktyczne informacje na temat wykorzystania w rozwoju Twojej firmy narzędzi Google Ads oraz Google Analytics, a także analiza i działania z wykorzystaniem Google Search Console oraz narzędzi zewnętrznych pod SEO. Praktyczne  ćwiczenia warsztatowe i dużo wiedzy teoretycznej

499,00 zł

Koszt szkolenia za drugi dzień, za osobę to 
405,69 zł netto + 23% VAT = 499,00 zł brutto

9:00
REKLAMA W GOOGLE ADS
Jak można wykorzystać ogromne możliwości Google Ads do rozwoju i dynamicznej sprzedaży przez Internet.
9:00
9:30
STRUKTURA KONTA GOOGLE ADS
Dlaczego fundamentem każdej skutecznej i taniej kampanii w Google Ads (AdWords) jest przemyślana struktura konta. Wynik jakości, Ranking Reklamy, Aukcja Reklamowa Google Ads.
9:30
10:00
CELE I STRATEGIA KAMPANII Google Ads
Ustalamy indywidualne dla każdego cele dopasowane do realizowanych przez uczestników projektów online lub offline
10:00
10:30
Przerwa kawowa
10:30
10:45
Pierwsza kampania w wyszukiwarce
Samodzielne tworzenie krok po kroku na żywo w interface Google Ads pierwszej kampanii tekstowej w wyszukiwarce Google
10:45
13:00
Przerwa obiadowa
13:00
13:45
Najlepsze słowa kluczowe
Gdzie i jak znaleźć najlepsze słowa kluczowe do kampanii Google Ads. Narzędzia Google oraz narzędzia zewnętrzne do budowania skutecznych grup reklam i tekstów reklamowych.
13:45
15:00
podstawy optymalizacji kampanii Google Ads
Ocena efektywności - co warto badać, analizować i optymalizować w Google Ads aby zwiększać skuteczność i zmniejszać koszty reklam w wyszukiwarce
15:00
16:00
Zakończenie szkolenia
16:00

Chcesz dostać 15% rabatu zapisz się od razu na Dzień 1 oraz 2

Bielsko. Dzień 3

Szkolenie zaawansowane

Kampanie Google Ads (AdWords) w sieci reklamowej, w YouTube, w Google Zakupy, w Gmailu - tworzenie, optymalizacja, narzędzia. Podstawy Google Analytics + Google Data Studio.

5/5

Bielsko-Biała – 1 marca 2019

rozbudowane szkolenie obejmujące tworzenie reklam Google Ads w sieci reklamowej, Google Zakupy, YouTube, Gmailu oraz w drugiej części podstawowe informacje na temat wykorzystania Google Analytics + Google Data Studio do analizy, planowania i rozwoju przedsiębiorstwa

599,00 zł

Koszt szkolenia za trzeci dzień, za osobę to 
486,99 zł netto + 23% VAT = 599,00 zł brutto

9:00
Kompleksowy projekt Google Ads
Podsumowanie poprzedniego dnia szkolenia + Q&A oraz omówienie wszystkich możliwości Google Ads + Google Analytics + Google Search Console + Google Merchant Center + Google Data Studio.
9:00
9:30
Targetowanie i personalizacja reklam w Google Ads
Co Google wie o użytkownikach i jak w kampanii w sieci reklamowej oraz pozostałych narzędziach możemy to wykorzystać. Jak i gdzie targetować w zaplanowanych kampaniach?
9:30
10:00
Integrujemy narzędzia Google dla zwiększenia efektów
Jak zintegrować dane w Google Ads, Analytics oraz Google Search Console i Merchant Center dla maksymalizacji efektów
10:00
10:30
Przerwa kawowa
10:30
10:45
Pierwsze kampanie Display`owe
Na żywo krok po kroku w interface Google Ads tworzymy pierwsze kampanie Google w sieci reklamowej Google, w YouTube oraz w Gmailu, a także kampanię w Google Zakupy
10:45
13:00
Przerwa obiadowa
13:00
13:45
Kampanie remarketingowe GDN oraz RLSA
Krok po kroku uruchamiamy pierwsze kampanie remarketingowe na podstawie odbiorców Google Analytisc w sieci reklamowej (GDN) oraz w wyszukiwarce Google (RLSA)
13:45
14:45
Optymalizacja kampanii Display`owych
Co, gdzie i dlaczego na bieżąco badać i zmieniać czyli optymalizować w kampaniach display w GDN, YouTube oraz Gmail i Google Zakupy? Krok po kroku dla najlepszych efektów.
14:45
16:00
Zakończenie szkolenia
16:00

Chcesz dostać 20% rabatu zapisz się od razu na Dzień 2 oraz 3

Chcesz dostać 25% rabatu zapisz się na 3 dni

Gdzie i kiedy się spotykamy?

SZKOLENIE Z GOOGLE BIELSKO-BIAŁA

CENTRUM KONFERENCYJNE - HOTEL BIT
Bielsko-Biała, ul. 1 Dywizji Pancernej 45

27 lutego 2019 - 1 marca 2019
(środa, czwartek i piątek)

Nazywam się Robert Duda i poprowadzę dla Was to 3 dniowe szkolenie w Bielsku

Od 15 lat doradzam organizacjom, instytucjom, międzynarodowym korporacjom oraz małym i średnim firmom. Jako certyfikowany specjalista Google zrealizowałem wiele skutecznych kampanii internetowych na kwotę ponad 16 000 000zł. Pomagam skutecznie wykorzystywać Internet do budowania rozpoznawalnej marki, w tym marki osobistej, zdobywania Klientów i partnerów, do zwiększania sprzedaży.

Specjalizuję się w wykorzystywaniu narzędzi Google, uczestnicząc w wielu interesujących projektach regionalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Mam przyjemność także dzielić się wiedzą i doświadczeniem podczas branżowych spotkań , konferencji i wielu projektów szkoleniowych. Pracuje także jako wykładowca, prowadząc zajęcia dla studentów na uczelniach wyższych.

Projekt SUKCES W INTERNECIE przygotowałem dla Ciebie abyś w jednym miejscu zdobył gotową wiedzę i praktyczne wskazówki jak wykorzystać Internet aby wprowadzić swoją firmę na rynek, a w kolejnych krokach skutecznie ją rozwijać, zwiększać rozpoznawalność. 

Weź udział w szkoleniu i rozpocznij w pełni wykorzystywać ogromny potencjał Google do promocji i zwiększenia sprzedaży oraz zysków!

O szkoleniu z reklamy w Google "SUKCES W INTERNECIE" w Bielsku-Białej

W oparciu o dziesiątki szkoleń, które miałem przyjemność przeprowadzić w sumie dla prawie 1000 osób, szkolenia własne dopasowuje do aktualnych potrzeb lokalnych przedsiębiorców z chirurgiczną precyzją! 

Program szkolenia, agenda podzielona na odpowiednie bloki, a także nacisk na poszczególne elementy teoretyczne oraz warsztatowe na komputerach wynikają bezpośrednio z tego co działo się na poprzedzających szkoleniach. 

Nikt nie zjadł wszystkich rozumów, więc za każdym razem słuchając opinii i sugestii uczestników moich szkoleń bardzo elastycznie dopasowuje program, harmonogram i formułę zająć dążąc do jak największej satysfakcji uczestników szkolenia. 

Co otrzymujecie w ramach tego kursu ze skutecznej reklamy w Internecie:

– 1, 2 lub 3 dni szkoleniowe
max 12 osób w grupie szkoleniowej
– materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej dla szkoleń 1, 2 lub 3 dniowego
– serwis kawowy – kawa, soki i ciastka
– certyfikat ukończenia szkolenia
– 20% rabat na zakup mojej książki “SUKCES W INTERNECIE. Poradnik na start dla początkujących”

Rekomendacje

Współpracujemy razem od kilku lat. Wiedza, umiejętności praktyczne i doświadczenie Roberta w zakresie optymalizacji, pozycjonowania oraz skutecznych kampanii AdWords bardzo mi pomagają w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów do naszych sklepów internetowych, utrzymywaniu relacji ze stałymi klientami, a przede wszystkim skutecznej sprzedaży przez Internet.
Szymon Szpitalny
Właściciel Firmy AVIS Balustrady
Z Robertem współpracujemy od 4 lat. Mamy duże wsparcie w zakresie optymalizacji sklepu, procesów sprzedaży w Internecie, analiz oraz przygotowywania i realizacji kompleksowych kampanii w Google AdWords. Efektem prac są stałe wzrosty sprzedaży przez wyniki pozycjonowania naturalnego oraz reklam płatnych naszych sklepów internetowych w Polsce oraz na Węgrzech. Serdecznie polecam!
Kamil Żerebecki
Votana Sp z o.o.
Łącznie zorganizowano 3 edycje warsztatów, w których udział wzięło 128 przedsiębiorców oraz mieszkańców Tarnowa. Współpracę oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Gmina Miasta Tarnowa, jako organizator szeregu przedsięwzięć o charakterze gospodarczym i pro-przedsiębiorczym rekomenduje Pana Roberta Dudę, jako rzetelnego i pewnego Partnera do współpracy.
Agnieszka Batko
Dyrektor Wydziału Gospodarczego, UM Tarnów

Chcesz dostać 25% rabatu zapisz się na 3 dni

Kolejne terminy szkoleń marketingowych Google

Właścicielem projektu SUKCES W INTERNECIE jest firma Spozycjonowani.pl Robert Duda.

Spozycjonowani.pl Robert Duda
ul. Jankowicka 23/25, 44-200 Rybnik.
NIP: 647-222-39-86.  Data rozpoczęcia działalności: 01.04.2003r. 

Masz pytania? Zadzwoń: Tel: 507 957 579 lub 606 476 711. (pn-pt: 9.00 – 16.00)
email: biuro(at)sukceswinternecie.pl

ODBIERZ BEZPŁATNY ROZDZIAŁ KSIĄŻKI
"SUKCES W INTERNECIE"

FreshMail.pl